Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.02.20 21:14



И аквариум нямам, значи съм педераз.



водачите на слепи, онези на планиската спасителна служба, полицейските кучета, пастирските, търсачите на трюфели и всички останали работни породи!

Плъховете и мишките са допринесли не по-малко за човечеството от кучетата предполагам, ама ги тровиш нали?


Ти явно не можеш да предположиш, че човек може да не харесва кучета, даже да мрази кучета и въпреки това да не ги беси и трови?




Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: osvoboden pich]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.02.20 21:16



И аз на работа до преди 6 месеца имах черен десктоп ( защото и на личния десктип е черен).
Веднъж тиймлидера от съседното бюро, след една моя отпуска, в която той ме заместваше (за голяма част от работата) ми каза че тоя черен десктоп е чного депримиращ.

От тогава имам някаква снимка — веднъж имах колаж, после кучето на делтата на реката към Северно море, което веднага се разпознава къде точно е, но действа като въпрос за 10000 €



По-шарените са центрирани, а наоколо е черно. Иконите са само на черното



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: osvoboden pich]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.02.20 21:16



Пикселите по LCD-мониторите при черен фон все пак излъчват малко светлина

Щото не могат сто процента да спрат светлината от ламбата или светодиода/светодиодите отзад.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 26.02.20 21:16.



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано26.02.20 21:18



Хубаво е



Внимавай с отровите, гледай само в кучето катозлизаш с него.
Аз съм в една група с тема само и единствено за примамки с отрова за цялата бундесланд.

Понякога хвърлят кремвирши с бръснарски ножчета или пирони в тях.

Алармираме и за храна, изхвърлена на улицата, (аз я събирам в кучешка торбичка и я хвърлям, даже ако няма следи от отрова или друго)



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано26.02.20 21:23



Плъховете и мишките са допринесли не по-малко за човечеството от кучетата предполагам, ама ги тровиш нали?

Нито плъх имам, нито куче

Имам Котко, мъжко котенце, е, днес го нагушкаш с една черна роклА, и се напълних с косми

А, съседката го храни с гурме и аз ревнувам



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 22:12



Пардон, ученото си е учено... Тъмният десктоп може да свали разхода на електроенергия (и то значително) само при OLED екраните, тъй като при тях няма подсветка, а всеки пиксел се осветява индивидуално и черното е действително загасен пиксел.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 22:14



...освен ако екранът не е OLED.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Trickyy]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.02.20 22:26



Гледай да не избяга при нея.





Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано26.02.20 22:32



При олед - да, при лцд - не.



Тема Re: Бекграунд на десктопнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 23:08



Не ми е известно с какво друго плъховете и мишките са допринесли за човечеството, освен като лабораторни животни, върху които да се извършват брутални научни опити, само че са абсолютно безполезни за гореизброените дейности, не могат да се привържат към теб, да изпълняват сложни команди, да изгонят неканен гост или дори да ти спасят живота, не стават за пазачи, пък понятието "преданост" за тях е напълно неприложимо. Да не говорим, че не можеш да ги опитомиш за лов на каквото и да било. Дет' се вика – нерде кучета, нерде плъхове и мишки, няма база за сравнение.

Ти не ги бесиш и тровиш, понеже не си варварин, но много други също като теб ги мразят и в същото време са освен това и варвари, поради което дръзват да престъпят закона и се превръщат в престъпници, да мрат в кофите дано.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.