Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 24.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ей за т'ва говоря №2нови  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.02.20 21:47





Човеци? Не, задници.





Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.02.20 21:59



Тва няква форма на мазохизъм ли е?



Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано18.02.20 22:19



Не, това е форма на садизъм, психопатщина и варварщина.





Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано18.02.20 23:57



Твоето изказване имах предвид, не снимките.



Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.02.20 00:36



Форма на шок и омраза.

Защо пък точно мазохизъм?

ПП: Най-вече на омраза. Искам причинителите на тези страдания да усетят вкуса от собственото си лекарство. Жалко, че няма едни извънземни да ги застрелят и после да извършат това върху тях. Но ти все пак отговори защо точно на мазохизъм де.



Редактирано от Nuke Dukem на 19.02.20 00:51.



Тема Re: не на безчувственосттанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано19.02.20 02:56



Напълно съм съгласна. Има много такива снимки и случаи. Това не може да е дело на разумни същества!



"Популациите на риба, птици, бозайници, земноводни и влечуги са намалели с 52% в периода 1970-2010 г."

Затова си мисля, че има поне два вида хора, като вторите не са нито разумни, нито човеци. Крайно време е нормалните умни и любящи хора да вземат мерки. Другото е съучастие.




Тема Re: не на безчувственосттанови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 06:53



Щом хора могат да бъдат жестоки към хора не виждам защо да не е така и с животните. Проблемът може би е в ранното детство - може тези хора да не са гушкани като деца, може техните родители да са били жестоки към тях... причини много. Лесно е да се възмущавате зад клавиатурата - защо не отидете я в Азия, я в Африка и реално да се борите за опазването на дивата природа като сте толкова загрижени?

За мен нещата са ясни. Нещата са такива каквито са, хората и животните също. Ще стане това, което ще стане и толкова. Нямам амбиции да променям каквото и да е освен само себе си. Само над себе си имам власт.





Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 08:01



Между другото ако целенасочено търсиш картинки дето да те потрисат ще намираш у себе си все повече омраза. С каквото си храниш ума - такова откриваш.





Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.02.20 09:14



Аха, ясно, ignorance is bliss. Майната им на носорозите, слоновете и тигрите, важното е да сме със запушени уши и да не знаем, че това се случва. Невежеството е щастие, блажени са невежите. Колкото повече в неведение, толкова по-щастливи.

Ми то тогава за какво ти е да знаеш нещо изобщо? Търкулваш си главата до гилотината и вече никога няма да знаеш нищо -- вечно щастие!





Тема Re: Ей за т'ва говоря №2нови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.02.20 09:44



Аз знам, че се случват гадости по света - просто не ми пука.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.