Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Интересна статия  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано13.02.20 13:48



Дали е само в Перник?


>като цяло управлението и министрите в частност ще имат ли куража да променят обществените нагласи, да действат в съгласие с ценностите на времето и в интерес на развитието, или ще се снишават при всяко усложнение, особено ако то идва от православната църква, евангелски проповедници или както в случая психари, изживяващи се като „Светлината на Исус“?

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема А не,нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано13.02.20 17:44



простотията е навсякъде.



Тема Re: Интересна статиянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано13.02.20 18:13



Снощи бях на кабаре, беше комедия с кукловод. Беше ок и програмата всъщност беше изненада.

Исках да гледам част от V8 не е големина чашки (за сутиен)

но и другите простотии бяха ок.

Имаше малка политическа нота и дебела битово всекидневна, най-яки бяха куклите и говоренето със стомаха



Тема Re: Интересна статиянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор vida1929 ()
Публикувано13.02.20 20:20



Мисля, че понастоящем сексуалното възпитание на българските деца се дава в семейството, от родителите и това е достатъчно. За нас е рано тази фунция да се поеме от държавата и образователната система, а църквата е пропуснала този шанс през годините на соца и мисля, че не трябва да се връщаме назад. Мое мнение, както знаеш съм атеистка.

А евангелски проповедници или както в случая психари,
Какви са тези, не разбрах. Евангелисти ли? Нямам нищо против евангелистите по принцип, но по-добре -далеч от децата.
Драми, трагедии, стратегии....защо е всичко това?! Обикновеното българско семейство прави любов, ражда деца, възпитава си ги и така.

Редактирано от vida1929 на 13.02.20 20:17.



Тема Re: Интересна статиянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано13.02.20 22:33



Аз Ви питам господин председателю, в коя държава религиозните откачалки не са диваци и варвари?



Тема Re: Интересна статиянови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.02.20 06:07



добре формулирано.. във всяка държава са.. хубаво е да ги държим извън училищата и далеч от децата.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Тема Re: Интересна статиянови [re: vida1929]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.02.20 16:11



> Мисля, че понастоящем сексуалното възпитание на българските деца се дава в семейството, от родителите и това е достатъчно.

Според мен това не е достатъчно - мисля че училищата също трябва да участват в този вид образование. И религията - по-далеч от децата в този аспект.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.


Тема Re: Интересна статиянови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.20 10:14



Докато съществува религия е меко казано глупаво да се държи религията извън училищата.



Тема Re: Интересна статиянови [re: Deern]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.02.20 15:09



Що? Мнозинството може пък да би предпочело час "Физическа Космология" вместо "Религия". По-умно е да пуснем религията в училищата преди часовете за космоса и Вселената ли?





Тема Re: Интересна статиянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано15.02.20 15:38



Не разбирам какво искаш да ми кажеш, само разбрах че имаш нещо против да се учи в училище за неща, с които човек се сблъсква във всекидневието.

Религията е от общото образование което на човекму е нужно като базисно знание дори за да разбере новините и взаимовръзките.

Другото практическо на религията е комуникацията и социализацията с други хора.

Следващо практическо на религията е например от позицията на мениджър да можеш да прецениш откъм ценностна система кои групи хора са в състояние масово да упражняват социални професии и кои не — и двата типа да са в една класа заплати.

Има и още, това са само примери.

Ако няма религия, има окултизъм — това е опита на национал-социалистите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.