Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Черепа  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.02.20 15:20



си седял на дивана в Дубай, гледал си българска телевия по сателитя, гледал в какво го обвиняват, па възкликнал:

- Еееей, съсипах я тая държава!



Тема Re: Черепанови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано07.02.20 17:55



Де да беше той.



Тема Re: Черепанови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.02.20 18:20



Това е само виц, разбира се



Но, да вкарат всички престъпници в затвора, от горе до долу и обратно, за 1200 лева ставам старшинка одма



Тема Re: Черепанови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано07.02.20 18:31



Ние сме такъв тип тъмни балкански субекти, че явно не можем да излъчим качествен материал. Не знам как, ама някак така се случва на практика. Затова са такива и политиците ни... заради нашите действия или бездействия... при мен е второто





Тема Re: Черепанови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.02.20 18:49



Jeffrey Epstein

Чувал ли за него?

Случайно, са го самоубили в килията му в затвора, и то съвсем наскоро.

Имал си човека частен остров, където доставял робини на елита. Една девойка даже се опитала да избяга, плувайки в открито море.

Пък, ние знаем за европейските принцове и принцеси, дето са си карали ваканцийките там.

И, знаеш ли, какво ме накара да заобичам Тръмп? Абсолютната му нетърпимост към тоя охлюв, за щастие, вече умрял, и как Тръмпи го изгонил от партито си, когато Джефри обидил някаква жена.



Тема Re: Черепанови [re: Trickyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано07.02.20 19:19



Не мога и няма как да уважавам такива като Тръмп, Путин и други подобни. Ич не са в кръвната ми група.





Тема Re: Черепанови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано07.02.20 19:26



Е! Тръмп е Исполин!

Пути е азиатско джудже, домашен насилник, на всичко отгоре.

Ти си избирай сам. Натискай там лйкове и прочие, и квот те кефи.



Тема Re: Черепанови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.02.20 23:47



И, знаеш ли, какво ме накара да заобичам Тръмп?
абе, ей!
кого попита ти да заобичваш
хаха
може да му симпатизираш,
ама обичане - недей!
чак толкова не давам да се побъркваш по русите му коси



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано08.02.20 08:07



Аз пък навремето харесах книгите на Тръмп. Препрочитам ги с удоволствие и човекът, който прозира зад тях е готин; с учудване открих, че има чистота в себе си; цени човешкия живот, обича страната си .. Спомням си след цялото плюене, когато накараха Хилъри да каже едно положително качество на Тръмп, тя каза, че се възхищава на това, колко добре той е възпитал децата си. Този факт не е случаен и изисква отвътре да си стойностен, мъдър и добър човек.
Разбира се има и друга страна на монетата, но има и тази.
Никой не е съвършен и когато е отишъл някъде да върши нещо, е важно да го свърши добре.




Тема Re:нови [re: Trickyy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано08.02.20 08:14



За другите не знам, но Путин е исторически исполин, дори един от най-големите в съвремието ни, защото спря разрухата на родината си, изправи я на крака и я направи отново световна сила. Всичко това е твърде много за един човек, но той се справи.
Освен това победи ИДИЛ, който беше планетарна опасност. Това са големи неща, достойни за благодарност.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.