Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:36 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Начинови  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано03.02.20 18:32



толкоз ми е кеф, че му дерат кожите на Черепа, че чак не ми е жал, дето ебават мамата на всяка законност, па разделението на властите е отдавна в кучи гъз.

А ся де! Обърка ми се чувствителността и сигурно ще се депресирам



Изобщо не знам кого да обичам и кого да мразя вече



Тема Re: Начинови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано03.02.20 19:10



Този череп наскоро го научих, ма само като гледам каква национализация тече, та и протича, кръстя се първо с дясната ръка, после с лявата, задължително повдигам левия крак, препикавам територията и плюя през лявото рамо





Тема Re: Начинови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано03.02.20 20:26



То куй национализация нема лошо, ми да не е вторична приватизация.

Щото при първичната му дадоха на тоя монопол върху хазарта, пък той си донаждаше за дневни от търговия с (приватизирани) произведения на изкуството. Туй се знае, може и от другаде да са му влизали джобни, щото милиард за 30 години не се трупа лесно.

Ако Бат Бойко изтръска и другите 200-300 първични приватизатори по същия начин, нема да му се разсърдя. Въпросът е къде ше се натрупа прашоляка от изтръсканото. Че ку е в дебелото момче, лошо.



Тема Re: Начинови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано03.02.20 22:02



Ох, не знам. Тая дебела скарида и тя шъ пукне, няма де да оди. И никой няма да я помни.

Писах тук един път, за един милиардер при нас, дарил 30 милиарда за медицински изследвания на скелетните заболявания.

Ето тези хора ще се помнят.

А, гнусните скариди ли са, магураджийчета ли, каскетчета ли и прочие, хората ще им се похилят и забравят.

За щастие, децата ни са винаги по-умни и по-добри от нас.

За това, не се притеснявам за бъдещето им.



Тема Re: Начи [re: Trickyy]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано03.02.20 22:45



Да, алчност в такива размери ми е непонятна. Ама казват, че парите заживяват свой живот, като станат толкова много.

Децата ... не знам, и те порастват и стават възрастни.

Абе, хомо сапиенса голям добитък излезе. Отделно, българският ген особено терсене май.



Тема Re: Начинови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано04.02.20 01:10



толкоз ми е кеф, че му дерат кожите на Черепа, че чак не ми е жал, дето ебават мамата на всяка законност, па разделението на властите е отдавна в кучи гъз.


идеята за възмездие


но днес е този, утре ще е някой без възможностите на Черепа.
нямам нещо против всичките да са в затвора, но нека първо ги осъдят.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Начинови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.02.20 07:44



Кой е този Череп и какво правят с него?



Според мен е сключил сделка за измъкване.



Тема Re: Начинови [re: Baldrian]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано04.02.20 09:01



Права си, аз затуй съм разтроена, принципите ми са на кълбо с ликуващата, удовлетворена нужда от възмездие



Освен туй, мутрите никога не са били в рамките на закона, ни като ставаха мутри, ни сега. Та не съм сигурна, че можем да мислим в един и същи порядък за тях и за нас, простосмъртните.



Тема Re: Начинови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано04.02.20 13:01



Мен.





Тема Re: Начинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.02.20 17:16



Да те обича или мрази?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.