Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема Лечение на рак  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.01.20 07:43



Вероятно следващата седмица семейството ми вече трябва да вземе решение как да продължи същинското лечение на баща ми. Към момента имаме две алтернативи: традиционна - лъчетерапия (брахитерапия) и алтернативата - интегративна медицина - което си е някаква форма химиотерапия. Еднакво (без)надеждни ми се струват. В негов плюс е, че няма сърдечно-съдови проблеми, не пуши от 30 години, алкохол пък никога не е консумирал.
Та, моля, ако са ви известни други методи за лечение, споделете. Благодаря.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.01.20 08:09



при все че в рамките на 2-3 години загубих и баща си и сестричката си отишли си от рак, нищо по-различно не мога да ти кажа, всичко изглежда твърде индивидуално ... и при все ... няма да е във вреда, мисля че само може да помогне ...

кураж!





Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.01.20 08:18



Виталите, татко ти ще вземе решението, слушай го добре какво точно иска
ако ти му дадеш някакъв съвет, после ще изпитваш вина, че сте направили или ненаправили нещо
първият път, на 70 години беше майка ми, направиха й пълна хистеректомия, след това отказа химио и лъчетерапия, 8 години беше добре, до появата на рака на панкреаса
при втората операция, според мен, нещо лекарите объркаха, и за един месец си отиде
желая ти много сили по пътя, по който тръгвате!



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.01.20 08:39



Чувал съм, че емоционалното състояние е много важно за лечението и че има хора дето с подобряване на емоционалното си състояние са се излекували... но нямам идея дали е истина... В рода си нямам починал от рак и затова нямам никаква идея.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.01.20 09:47



Темата ти е за раковоболните, ща заринат от алтернативи.

И не ща да те плаша, ама от едни години нагоре се борите само за отлагане, не за пълна ремисия, за излекуване да не говорим. Пък вашата борба и тази на болния изобщо не са едно и също.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.01.20 10:33



Ох. Много тежка тема!...Чак трудно пиша....Преди 10 г след тежка операция на майка и откриха много тежка форма на тумор. След 3 месечно лечение с газ нямаше и помен от него! И аз имах проблеми с тази шибана болест...просто не ми се говори какво изживях, но благодарение на операция и лечение с газ се оправих.
При Брат ми беше многоклетъчен. На белия дроб. Беше твърде късно за всичко и първата химиотерапия го свърши.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.01.20 10:43







Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано09.01.20 11:16



Съжалявам за случилото се и ви стискам палци.

Съвет обаче не мога да дам, не може да се съветва за такива неща, а и няма смисъл - хората в подобни случаи пробват всичко.

Аз лично бих заложил на традиционната медицина, но това е лично мое мнение, на човек в момента незасегнат от подобно заболяване.



Тема Re: Лечение на ракнови [re: Vitalite]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано09.01.20 11:40



Опитайте повече неща, но най-вече си трябва Вяра, че ще се оправи. Чувала съм като помощно средство костилки на кайсии, имали някакво вещество, което убивало раковите клетки. Чела съм и за промяна в храненето, въобще в начина на живот, но само чела. За сода също, но предполагам това са само помощни средства.
Дано баща ти успее да се пребори, макар, че като си разказвала за него, той има висок Дух и смятам, че няма да му е невъзможно.
Успех! И не се предавайте, всяко нещо може да помогне.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.