Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Бе аз ли нещо ...нови  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано17.12.19 17:59



Както стана наскоро дума в 40 - 50, тукашните бензиностанции са на самообслужване, та минавам аз преди малко да заредя, на клонката спрял голям издухан над 20 годишен черен мерцедес с френски номера и баджа АMG.

Поглеждам по-внимателно и забелязвам че шофьорът, към трийсетина годишен афро-французин, налива дизел, което веднага доказа липсата на автентичност на АМG баджата, но както и да е, не за това ми е думата, та чакам го аз колегата да зареди, естествено със задължителното доливане капка по капка, което бая ме зачуди, щото това тук даже и българите отдавна вече не го правят.

Та след като най-после се увери, че повече не може да натика дизел в резервоара, колегата остави маркуча, остави си капачето незатворено и отиде при машината да й бае, явно искаше да получи бележка. Помота се доста нашият над машинката, явно нямаше билетчета, бая се суети, най-накрая се отказа, върна се да си затвори капачето на резервоара. Затвори го бавно и старателно, със замислено изражение след което отново се върна при машинката и пак все да натиска по екранчето. Естествено, билет отново не се появи и този най-накрая с голяма неохота се откъсна от машинката и си влезе в меджаната.

Когато най-после се намотка и тръгна, аз отидох да си сложа картата в машинката и какво да видя, на средата на екрана стои правоъгълник с надпис ТИКЕТ, задраскан с тлъста яркочервена диагонална лента. След като си сложих картата, на екрана се изписа съобщение ча чист френки език, че много съжаляват, но за момента не могат да дават бележки за транзакциите, желая ли да продължа нататък при това положение. Трябваше да натисна потвърждение, че съм съгласен да си налея гориво без да получа билет ...

Та си викам, абе този афро-французин с този издухан гангстерски мерджан, хич не може ли да чете, или не разбира какво значи задраскано по диагонала с червена лента ... ?
Колко трябва да ти е акъла за да се върнеш минимум два пъти да искаш по няколко минути тикет от машинката, при положение, че максимално ясно ти е написано, че тикети днеска йок? На какво се надяваш, за тебе да направят изключение, от някъде да се появи хартия от само себе си в машината, та да ти изпринти бележката ... ?





Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано17.12.19 18:08



Това да зареждаш гориво не е шега работа

Чесно

понеже, отскоро зареждам, по трийсе пъти гледам коя помпа съм хванала, Че да заредиш дизел,вместо бензин, не си е работа. За щастие, съседът ми, точно с това се занимава. Дал ми е визитка и вика, набумкаш ли дизел, само звънни и те спасявам



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано17.12.19 18:24



Бе, да попитам и аз нещо, че чета оттатък и съм се чалнала



Значи, аз не знам родителите ми с какви пари разполагат. Нито скрити, нито явни. Да не дава Господ скоро, някой ден ще разбера. Това никога не ме е вълнувало.

Както и моите деца не знаят, аз с какви пари разполагам. Знаят, колко те имат по една сметка, по която аз се разпореждам, ако...изобщо...стигне до тях.

Много ме е повредило западното общество. Ще взема да хвърля едни пари от терасата



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: Trickyy]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано17.12.19 18:46



то и тва хората са си го измисли, накрайникът на маркуча на дизела е по-широк от дупката на бензиновия резервоар ... много голем зор трябва да положиш, та да успееш дизел в бензинов резервоар да сипеш, отделно че то си пише с големи ярки букви и на помпата, и на резервоара кое какво е ... макар, че след този днешния образ, вече на нищо не бих се учудил





Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано17.12.19 18:54



бе, то си пише, ама ела да видиш съседът какъв бизнес прави



Пу-пу, досега не съм хващала дизелов маркуч, не знам какъв му е накрайникът.


Всичко се случва, стресирани хора, три деца квичат в колата, жената гладна, зла и ти хващаш квот дойде...лесна работа



Тема Абе не, че нещонови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано17.12.19 19:01



ама кажи му франкофон, било то белгийски или френски и няма кво повече да го обиждаш. Добре, че са фламандците, да замазват малко положението в Белгия. Французите нищо не мож ги спаси. Един парижанин от моя тийм напусна тия дни и още черпя. Имаме една франкофонска белгийка във фирмата, на 2 позиции я въртят, за да не я уволнят. Некъдърност и тъпотия, границеща с малоумщина. И тва, един няма без виШУ и поне една специализация. СоциализЪМЪТ до туй води.



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: DarkSide]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано17.12.19 18:58



Добре де, ти що не слезе да го попиташ какъв му е случая. Седиш, гледаш че човека е озадачен, ми попитай го къде е проблема, па сложи едно рамо.



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано17.12.19 19:03



накрайникът на маркуча на дизела е по-широк от дупката на бензиновия резервоар

Туй дискриминация!

. Значи дизелите ги прецакваме



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: Trickyy]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано17.12.19 19:02



Тръгваш от презумпцията, че си фанала цаката на живота и си склонна да я споделиш, ма никой не го интересува.



Тема Re: Бе аз ли нещо ...нови [re: Raffaa]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано17.12.19 19:10



Бе яяя! Нас расизмът ний в културата



Снощи си пуснах пак The Guard, страхотен! Ирландско ченге и ФБР представител - черен, разследват наркотици. Ирландецът има въпрос, вдига ръка, ФБРто му дава думата и оня - Аз мислех, че само негри и мексиканци продават дрога. Черният от ФБР в шах и не може да повярва на ушите си.

После ФБРто тръгва да разпитва по къщите и в първата една жена отваря вратата, вижда го и вика панически навътре - скъпи, един негър на вратата

Накрая всички приеха различията си - черния прие, че ирландците са расисти, ирланците приеха, че и черните са хора




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.