Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да спрем?нови  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.12.19 13:21



С темата Нюк, само скандали с нея,който иска да си го защитава...

Пускам нова тема



Шматки ли сте? аз да.

обичам да се шматкам по магазини, по планини така, а вие?





Тема Re: Да спрем?нови [re: Alleks]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.12.19 13:24



Като цяло не излизам много от вкъщи... ама като тръгна - шматкам се здраво. По магазини не обичам много да се шматкам, по планини принципно обичам - у нас съм обходил на длъж и шир Рила, Пирин и Родопите а в чужбинско - предбалкана на Хималаите мамка му - взе ми въздуха





Тема Re: Да спрем?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.12.19 13:31



Тези дни научих че наблизо до мен има още една пещера, и смятам да я проуча, знаеш ли кво съм намирал в пещери, няма да повярваш, в змиина дупка, намерих съркофази изсякани в самата скала вътре, страно навярно е било свято място за траките...
Абе неизвестното ме влече пич, особено пещерите....





Тема Re: Да спрем?нови [re: Alleks]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.12.19 13:34



В доста пещери съм се вмъквал, ама от тези, които са обезопасени. За саркофазите - информирай историческия музей... сигурно ще прояват интерес.





Тема Re: Да спрем?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.12.19 13:34



Информирал съм ги одавна, ама казаха, праистория не ги вълнувало демек монетите и украшенията още не са съществували, и тез тарикати искат първи век само, където артефактите са най скъпи.



В една пещера спомняма си януари беше ама коя година спомен нямам, вънка ушите ако ги барнеш ще ти се счупят от студ
но като влязохме вътре, малиии над 20 градуса, направо се съблякох по потниче, а и намерихме колония от прилепи, ей така си висяха от тавана.





Тема Re: Да спрем?нови [re: Alleks]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.12.19 15:38



обичам да се шматкам по магазини, по планини така, а вие?

Мъж да се шматка по магазините


Оооо, има нещо гнило в ... Алекс



Тема Re: Да спрем?нови [re: Alleks]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.12.19 15:42



Информирал съм ги одавна, ама казаха, праистория не ги вълнувало демек монетите и украшенията още не са съществували, и тез тарикати искат първи век само, където артефактите са най скъпи.
Бре, бре, егати тарикатите-будали



Като знам, че артефакти като украшения няма нито в Очите на Бога, нито в Бачо Киро, нито в Ягодина, нито в... да не изброявам.

Алексчо, сподели с кака си Ружа и Пича, които сме обиколили пещерите в БГ, ти в кои си ходил.
Пък ние ще те изпитаме малко



Тема Re: Да спрем?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.12.19 16:02



Всеки случай Ружо не съм ходил в тея осветените и с стълбички, вра се в едни такива дето са в едни пущинаци ти в змиена дупка влизала ли си, а в хайдушката наблизо е до село добростан или по точно в местноста метликовица, ми добре ама повечето дупки нямат имена да знаеш като изпитваш, иначе навит...





Тема Re: Да спрем?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано12.12.19 17:28



Аз по вторични суровини. Явно съм купувал много и то от малък, след като преди три години им върнах обратно 8 тона. В магазин бях неска, за Церезит, всеки божи ден си купувам по 5 торби, а днес и бетонконтакт. Обаче тва е гадно, та аз ще си похарча парите така.





Тема Re: Да спрем?нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.12.19 19:16



Яко сЪркофаг си намерил, граматика от злато мадафака...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.