Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано08.12.19 17:21



Нюк си търси кака да го отрака, ама нещо не му се получи и с кифленските снимки.







Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано08.12.19 18:35



Добре, че му го каза, аз преброих до 10, за да не пиша.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 18:37



Това няма опасност да се случи, тъй като аз имам минимален контакт с жените и обикновено не си говоря с тях за нищо. Тази година се навършиха 6 години, откакто не съм спал с момиче.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано08.12.19 18:38



Нюк, не се засичаме от вчера по клубовете. Германия помниш ли? Има го черно на бяло и поредните ти голи снимки, ако не са изтрити.
Момче, не се завирай между шамарите, тъпо е.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 18:39



На база на какво логическо съждение стигна до извода, че си търся кака? И то такава, която да ме отрака?





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано08.12.19 18:40



А в качеството на какъв ми обсъждаш килограмите и даваш оценка, кое е добре и кое не?



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 18:52



Как точно се навирам между шамарите? Германия помня, обаче не с хубаво, изключая страната и хората в нея. Едва успях да се добера до вкъщи. Обяснявал съм надълго и нашироко въпросната случка. Сега, ако си жадна за кръв – ами осъдете ме за счупения таблет и туйто. От мен какво точно се очаква да правя?





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 19:16



В качеството на човек, който има лични преференции относно теглото на жените. Мога да си обсъждам каквото, който и когато си поискам, и ти си абсолютно безсилна срещу това. Същото важи и за теб. Не ми е известно да съществува закон, според който обсъждането теглото на жените да е забранено, както и такова правило в споразумението за използването на клубовете. Ако ти твърдиш обратното – докажи.

ПП: И в случай че си останала с погрешно впечатление, държа да те уведомя, че ме интересува точно 0% колко килограма тежиш.



Редактирано от Nuke Dukem на 08.12.19 19:24.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано08.12.19 19:59



Сънувах Трикито, идваше да ме тормози, в тоя сън дойде като Нешка Робева. Хора ! толкова съчетания никога не съм играл, събудих се жаден, уморен, и всичко ме болеше.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 20:08



Аз снощи сънувах, че обяснявам по телефона на зъболекаря ми как нещо ме човърка един зъб и просто да го погледне дали има кариес за запълване.






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.