Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.12.19 15:46



с мъже, толкова вторачени в себе си и суетни, та чак ги избива на депресия от това и циклят ли, циклят, нямам никаква представа как да разговарям.

все пак, не съм психотерапевт.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.12.19 16:09



мдаа, опитвам се да те разбера.
ама пък жени, които си показват маратонките, 42 номер, поне така изглежда, и разни други... е каква е разликата?

Вероятно е опит за оригиналност? Или?
Виж, за мен всичко е нормално. Всеки показва нещо. В определен момент това има необходимост да покаже. Да, след 30 минути може да има друго виждане, но пък вече е минало. Но... през това време липари и още няколко напират и ууууууууууууу,ооооооооооооооо, аанатема...



От жените в клуба ти си най-вторачена в себе си. Най-велика, най-знаеща, можеща, анализираща, безпогрешна.

Все пак, не съм психотерапевт, а само майка на психотерапевт



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано08.12.19 16:11



Ах, сега разбрах



Пояснение — като пишеш за мъж—“Барби” аз разбирам мъж, който се интересува от Барби-кукли, жески ака Барби-аксесоари, аутфити и т,н.

В момента се сещам за 2 момчета, едното като беше на 7-12г се интересуваше много от Барбита, знаеше всичко за тях, имаше и барбита. Аз тогава бях на около 14г и още имах барбитата, но не играех вече с тях, но бях още ъп ту дейт.(като пораснал младежа чух че придобил много басов глас, като малък бе писклив, не знам как му се е отразило, но той не бе фиксиран в себе си, а в нещо друго.)
Другия младеж сега е в 4ти клас и играе и с други кукли, не само Барби. Той е в същността си момиче, не само интереса към кукли розово блестящи аксесоари и дрехи.

А един друг, който познавам само като възрастен (от 18ната му годишнина, сега е на почти 30г) като излезем с компания и се окажа единствена жена, добре че е той да има с кой да лафя нормално Той е много поддържан, но не е фиксиран в себе си, а в други неща.


Нито един не е фиксиран в себе си, а всичките са Барби-типове


Единствените, които се сещам да са фиксирани в себе си, са:

— мачовците, особено тия, на които им трябва атрибут с повече конски сили или някакъв друг статус, като приятелка- манекенка например И на фона на всичко това, се интеесуват само от това как изглеждат те самите в очите на останалите

— типовете на 50+ години, на чийто десетилетия са им наливали в кратуната да учат занаят, който се практикува от офис, а в днешно време аз не се сещам кой още работи в не-офис Като поръчам майстори да правят банята унас, те работят само по 2-3 ч, останалото време работят задачите си в офис.

— старите типове от соца, успели да купят касетофон от Корекома и научили жена си да готви таратор без чесън

Ех суета суета

п.п. Дали мога да изляза рошава и по къси гащи в предния двор да отрежа прецъфтелите цветя?



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 16:31



Какво значение има какъв ще го изкарам, след като е откраднал всички спестявания на майка си, баща си и брат си от целия им работен живот и след като са му посочили вратата, ги е застрелял? Не дори и един долар от тези 200,000, които е налял за половин година в българската шаврантия, е изкаран от него.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Deern]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 16:44



Дали мога да изляза рошава и по къси гащи в предния двор да отрежа прецъфтелите цветя?

Ако си по фин полупрозрачен потник като

и без сутиен отдолу – определено! И е много важно да документираш събитието!





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.12.19 16:47



Е, че 67 е добре. 65 по-добре, ама и 67 не е зле.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.12.19 17:06



Бързата кучка слепи ги ражда.



Снимките на Нюк и изобщо провокацията да си постне снимки,
има много дълга предистория. Туй са от месеци, дори от години,
водени разговори, обсъждания, споделяния. Ти си мярнала няколко разменени реплики от един диалог, на който изобщо не знаеш началото и айде-цоп!
да се изкажеш неподготвена.

Все пак, не съм психотерапевт, а само майка на психотерапевт

А, затова ли раздаваш диагнози на килограм на разни потребители - щом си майка, то по роднинска линия се пренася.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Deern]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.12.19 17:12



Барби - като идеал за съвършена хубост на купища момиченца и тийнейджърки, дето ако не го постигнат, изпадат в отчаяние. Щото не изглеждаш ли като Барби, си грозна и никой няма да те хареса.

На Нюк "Барбито" му е Джерард Бътлър.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.12.19 17:14



Е, че 67 е добре. 65 по-добре, ама и 67 не е зле.

Момче, някоя жена така щи отвинти главата с шамар, ако изтърсиш това пред нея, че има да си я търсиш после.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано08.12.19 17:18



Ааа бъркаш, някои се кефят вече.

и ще замълчат.



Редактирано от Alleks на 08.12.19 17:22.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.