Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 19:34



Да бе, плешивостта се причинява от дихидротестостерон. Ясно ми е това още от юноша. Браво на теб, значи имаш много хормони.

След като на 22 ми писна да си чакам брадата и косматите гърди, ходих да си измеря тестостерона, да не би нещо да съм хипогонадитичен. Взеха ми кръв във втора градска и излезе в нормални граници, даже леко завишен.

Сега като взема заплатка ще отида пак да го измеря, ама този път някъде другаде, че във втора градска май нещо ми дадоха грешни изследвания. Трябва да има някаква причина за това мое голобрадие. Чел съм, че фоликулите понякога са по-силно или по-слабо чувствителни към концентрацията на тестостерон в кръвта, дано това да е причината в моя случай. Ако се окаже, че тестостеронът ми е нисък, направо хващам асансьора през прозореца като съседа.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано07.12.19 19:32



Казва се закръглена..


Виж, когато хлапенце ми беше малко, говорихме на тази тема. Човек е единствен и уникален по рода си. Какъвто и да си..това си ТИ и винаги ще има хора които те харесват или не. Суетата е..робия.
А докато мислиш, че си боклуче, не очаквай да имаш мъжкарско излъчване или пък да робуваш на авторитети. Спокойствие, увереност, сила, усмивка..това е! Мъжът мисли, жената чувства!

пп част от грима са холестеролни плаки, наследствена хиперхолестеролемия от баща ми. Не искам да ги махам, щото те пак са част от мен. Всичко по мен си е мое, нямам чуждо или премахнато или поправяно.
Но от приказки няма смисъл, ако ти сам не го осъзнаеш, вечно ще се чувстваш като "боклуче", а така и Ален Делон да си, все тая.
Хубава вечер от мен.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано07.12.19 19:38



Аман от глупости.

.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано07.12.19 19:48



Чети ве,







Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 22:04



Суетата е..робия

А, тук вече съм напълно съгласен. Иначе аз реално не мисля, че съм боклуче, просто така си се чувствам понякога в кожичката. Хубава вечер.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 22:18



Това е фейк и не действа, проверено е в клинични изследвания. Най-много да пробвам от онези хормонални терапии, но това е нещо като все едно да съм болен от диабет и да си блъскам редовно инжекции. Първо ще трябва да го измеря и ако е нисък, ще питам личната лекарка за тестостеронови шотчета.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 22:23



Тоя сайт е полуграмотен и му чета само регулярните новини от сорта на кой кого убил и к'во стаа в политиката, докато пътувам с метрото към Софийския, т.е. му отделям не повече от 7-8 минути дневно. И все пак е една класа над Блиц.





Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано07.12.19 22:35



Ефект на тестостерон
Защо мъжете растат плешиво - този въпрос интересува много хора, тъй като такова състояние дава много неудобства. Хормонът тестостерон има отрицателен ефект върху косата. Ако по някаква причина половите жлези започнат да отделят повишено количество от този хормон в кръвта, то тогава то започва да влияе негативно върху косата.








Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 22:41



Говориш сякаш си ми виждала безгащието.



Там е жунгла, аз имах предвид по лицето и гърдите.



Редактирано от Nuke Dukem на 07.12.19 22:55.



Тема Re: Мисъл за обсъждане [usmihvam se]нови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.12.19 23:17



М'чуек, не чета такива статии, а и според мен дали някой е плешив или не няма никакво значение. Може да си плешив и с много тестостерон, и пак да си дефектирал в мозъка, като например

, който разстреля цялото си семейство, понеже спряли да му дават пари, които той пилеел, за да праща подаръци по Интернет на една курва от квартала. Откраднал общо 200 бона в зелено от баща си, майка си и брат си, и за половин година ги пръснал по нея без да се видят наживо нито един път.








Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.