Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 21.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Денят на благодарносттанови  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано01.12.19 20:37



Ако не бяха родителите ми майка ми и баща ми никога нямаше да имам толкова модерно и луксозно жилище и то в толкова скъп квартал в София.И на майка ми и на баща ми ще съм им вечно благодарен въпреки сложните ни отношения.Ако не беше баща ми нямаше да имаме нито метален покрив на къщата, нито да откупим долния етаж при делбата с леля ми, нито да се направи ремонт и на горния и на долния етаж, нито щях да имам немска кола на 8 години през 2002ра, нито уредби и компютри през 90те години, да не говорим за дрехи, храна и изобщо всичко.На майка ми съм й благораден, че ми разви волята и най-вече перфекционизма.Желая й всичко най-добро в живота!





Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: FlLERO99]  
Автор expat ()
Публикувано01.12.19 20:43



Всичко най-добро и на тебе Файле, бъди жив и здрав... все така и винаги уважавай родителите си.



Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: FlLERO99]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано01.12.19 21:02



Много готино изглежда това помещение, а и е доста просторно. Доколкото виждам има и климатик, което е ценна екстра. Това твоята стая ли е? Как я отопляваш през зимата?





Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: Nuke Dukem]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано01.12.19 21:27



Всъщност това е най-просторното, най-модерното и най-скъпото помещение в цялата двойна къща ако вземаме предвид и съседната слепена към нашата къща къща на леля ми.Климатикът реално струва около 3000 лева и е реномирана марка Тошиба, цялото останало оборудване като печка, хладилник, уредба и всичко останало са реномирани марки като АЕГ и Техникс.Уредбата която е над 20 години от покупката вече е почти грохнала като не й работи диска и касетките и още функции отпаднаха, но не бързам да я сменям първо защото нямам никакъв интерес към метъла от няколко години насам, второ трябва да купя скъпа уредба която отгоре на всичко да се побере в изработената кутия.Единственото евтино нещо на долния етаж където ми е жилището е нетбука на Ейсър който е купен чисто нов за 349 лева, но здравето ми не позволява по-голям и мощен лаптоп в никакъв случай.В нашата къща всичко без колата е дублирано, две печки, два хладилника, две грохнали уредби от 90те години, два климатика в къщата, два лаптопа втория ми лаптоп макар и купен на старо за 270 лева е ХП-Пробук най-здравата им и сериозна серия.Зимата отоплявам долния етаж само с климатика като при пълно денонощно натоварване той не харчи повече от 120-130 лева на месец което излиза поне 2 пъти по-евтино от парно за същата топлина.Проблемът е, че при голям студ климатикът става неефективен, топли малко и трябва да пускам духалка в краката ми която освен, че изобщо не може да отоплява толкова голямо помощение харчи по около 1 лев на час.

От пролетта на 1998ма до края на 2013та в нашата къща с баща ми сме инвестирали около 44 000 долара като доларът трябва да се смята по курс за 2 лева защото навремето когато са правени тези инвестиции той струваше между 1,95 и 2,30 лева.Плюс 12 000 лева за фолксвагена.



Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: FlLERO99]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано01.12.19 21:40



Пич, хвалиш ли се, щото гледам цени, нови работи и такива неща като това, 44 000 долара, 3000 лева, малко тъпо, мъж не говори за това, не се държи така, може би комплекси?

Иначе нищо лично, жив и здрав да си...





Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано01.12.19 21:49



За темата ти и първия ти пост от мен РЕСПЕКТ че уважаваш родителите си!

За втория пост, малко тъпо все едно са ти купили камионче родителите ти и ти на махалата пред другите деца, камиончето ми много скъпо и така нататък, просто възприех го като фукня...





Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: Alleks]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано01.12.19 22:05



При мен през целия ми живот всичко върви наобратно.Когато бях безработен трупах валута и карах кола за 10-12 бона.Когато започнах да работя нямах пари и за цигари.Вестника до чета отзад напред.Наблюденията ги провеждам предимно през зеня с бинокли, а нормалните хора гледат вечерно време с телескоп.Когато тежах 71-72 кг и вдигах 110 кг от лежанка преди 16 години определено имах комплекси, сега когато тежа 116 кг и се изглеждам зле и в тяло и в лице се смятам за нормален.По големите булеварди шофирах бавно, по малките улички бързо.Купувах долари когато доларът беше скъп, а когато падна курсът му го продавах.Навремето лятото ходех с кожено яке вечерно време, а есента само по фланелка.Колкото по-малък лаптоп използвам толкова по-добре за нервите и психиката ми.Има и още много обратни положения при мен само дето не си падам по мъже.

Аз съм в клубовете на дира от 16ти октомври 2001ва година и никой новак не може да ми прави забележка за поведението ми.Само тук имам поне 50 000 постинга и най-силните военноисторически и уфологични теми са писани лично от мен.Имам малко по-различен ген от балканския, експанзионистична и агресивна личност и се различам като поведение и психика от българите.По бащина линия имам украйнски ген и в миналото съм бил фанатичен нацист.



Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: Alleks]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано01.12.19 22:08



Не е фукня, а благодарност към майка ми и баща ми.В днешно време и особено колкото повече време минава и техниката се амортизира и обезценява мога да се фукам с все по-малко работи.Според мен е редно човек да се фука само със собствените си постижения особено материални, а моите лични материални постижения са поне на теория нищожни.



Тема Re: Денят на благодарносттанови [re: FlLERO99]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано01.12.19 22:10



Виж сега, колко постинга ти имаш мен не ме ебе направо ти го казвам, щом съм тук имам право на мнение нали?





Тема Re: Денят на благодарността [re: Alleks]  
Автор FlLERO99 (авио шпионаж)
Публикувано01.12.19 22:19



Аз мога лесно да ти отговоря реципрочно, че колко права имаш по конституция и закон мен не ме вълнува защото аз не съм подписвал конституцията и законите и те нямат власт над мен, но ти признавам правото на мнение.Това което виждам на пръв поглед в теб, че си обикновен и конвенционален което от друга страна е добре защото си предпазен по този начин от големите проблеми каквито имах аз в миналото.Над 99% от хората които са преживели ужаси като моите или са полудяли напълно и не могат да ги оправят в психиатричните клиники, или са се самоубили.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.