Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Тема Хора, възхитена съмнови  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.12.19 09:26



и от няколко дни плувам в кеф!!!

Поводът: Розмари драсна 5 реда, че е в притеснение и всичко живо се вдетини и хукна да спретва коледни подаръци за детенцето й.

Признавам, аз чисто се вдетиних, направо се върнах в първи клас. И ми е мехлем за душата, че не съм единствената.

А Розмари се притеснява да не се набутваме, представяте ли си!
Розмари, туй са глупости - ти ни предостави възможност да си направим най-големия подарък - да изживеем отново детството си чрез твоето дете.
БЛАГОДАРЯ ТИ.





Тема Re: Хора, възхитена съм [re: lipari]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.12.19 09:31



Благодаря Ви!

И на Розмари, и та теб!



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Хора, възхитена съмнови [re: Ludo2]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.12.19 10:05



Бе за вас не знам, ама аз се плацикам в един шарен сапунен мехур, откакто со кротце, со благо и со малце кьотек изчовърках от Розмари конкретно инфо и не ми се ще да свършва, хора! Че и Липарските се заразиха - искам всеки месец да е Коледа за Рози, малката и за всички ни!





Тема Re: Хора, възхитена съмнови [re: lipari]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано01.12.19 11:35



.... искам всеки месец да е Коледа за Рози, малката и за всички ни!

И аз. :)



Тема Re: Хора, възхитена съмнови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано01.12.19 11:55



И аз това си помислих. Вече имаме телефон, име и адрес (мисля, че имам и банкова сметка от миналия път), и винаги, когато това момиченце има нужда от нова дрешка или учебни консумативи, ще можем да събираме пари и да й помагаме. След време ще има нужда и от смартфон и лаптоп, предполагам. Може би бюро за нейната стая, на което да си държи учебните материали и да си пише домашните. Розмари каза, че пести от дрехи, така че на нея също ще можем да помогнем. Има милион неща, които може да се направят. Нека не спираме тук.





Тема Re: Хора, възхитена съмнови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.12.19 09:34



Розмари е глава на семейство.

Каквото реши, това ще е.
Лично аз ще се радвам, ако ме признае за приятел и потърси съвет или помощ за неща, които не умее сама.

Дет се вика, компютъра си да омаже, да има на кого да ревне, за да й помогне. Тъй сме свикнали с Липарски - първо да потърсим приятели, и да не могат да помогнат, все ще дадат акъл или връзка или предложение за справяне със ситуация.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.