Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 22.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво ще лекуваме днеснови [re: Trickyy]  
Автор expat ()
Публикувано25.11.19 20:21



Ти си екстра... сенска.



Тема Re: Какво ще лекуваме днеснови [re: expat]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 20:22



по-сромно


Редактирано от Trickyy на 25.11.19 20:34.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 20:36



Трики, те на такива като нас не посягат..защото и аз бих го смачкала, ако ще и да ме пребие после..ама едва ли..
Намират си жени, които ги пречупват и след това си правят каквото искат. Жената няма подкрепа от никого..а властите..от умрял писмо, те могат само да регистрират смъртните случаи.
Много е кофти когато една жена е пречупена психически.
Налитала съм и на мутра, с охрана..една бабанка с анцуг..ама той понеже отворко..пак при сделка беше..и като кротнахме /разделиха ни/..този вика..ти не си добре!..: ))) ама точно с това неотстъпване си защитих интереса..и след това да видиш какво се казва точна мутра...брои пари и се хили..





Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано25.11.19 20:33



Чакай че не мога да си го представя мен жена да ме насилва...

Как да ме насилва?





Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.11.19 20:37



Добре де...
Да речем, случаите на физически тормоз от страна на мъжете са повече, факт.

Обаче, кво правят тия жени с тия мъже?
Как са тръгнали с тях?
Защо още са с тях?
И най-вече - защо ние, останалите, да се чувстваме виновни за тая работа? Ми на мен и през ум не ми е минавало да ударя жена, цял живот. Колкото и да съм бил сърдит примерно.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Alleks]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.11.19 20:40



Психически примерно.

А е възможно и физически в някои случаи.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано25.11.19 20:42





От тази вечер по една възглавница между крачетата и букви мисли за насилване..





Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано25.11.19 20:43



Психически да, поручик, една жена решили психически да те насилва няма сила на света да я спре...





Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 20:40



Виж, ти не си виновен, даже и мен никой, никога в живота ми не ме е удрял, да не говорим за нещо повече, но защо ли ВИЕ, които жиеете в България да не се чувствате съпричастни?

Защото сте общество! Прочети си дефиницията за общество. Грамотен си.

Аз, в обществото, в което живея, съм се записала в национална група, Нощни Птици, която патрулират в центъра на всеки град или населено място. Заради сигурността на младежите. И не само на тях.

Ти, какво правиш, като член на обществото?



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.11.19 20:49



В какъв смисъл да се чувствам съпричастен?

Това какво ще промени?

Битови престъпления е имало от как свят светува и няма закон, петиция или каквото и да е средство, което да ги спре.
Случват се в различни обществени прослойки - от най-бедните, до най-богатите, от тези без образование, до тези с докторска степен.

Няма какво да ги спре, защото най-често се случват в състояние на афект. Превърта някой и резултатът е такъв. Гоинг постал, както казват братята англичани.
Нема превенция, нищо не помага.
Е, да, може по комсомолски да пишем конвенции, да пускаме сърдца у фейса, да палим свещички и да има ден против насилието...
Файда няма да има.
Человеческият вид е такъв, от каиново време.

Жените също са и са били извършителки на подобни престъпления. Е, не с огнестрелно оръжие най-често, но с отрова или нож в краен случай.
И това не е само през средновековието.
Да ти кажа ли, че преди години се оказа, че познавам отровителка? Да бе, да, през 21-ви век, тук, в България, не в двора на медичите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.