Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 25.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 19:22



Taka си е. Има насилвани и мъже и жени.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 19:28



Забелязваш ли, че никой не пише за това

Много странно.

Или,може би, не толкова странно



Тема Re: Какво ще лекуваме днеснови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 19:28



Тц.
Лакомия..: )))



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 19:35



Страх!
Мъжете по селата и в малките градове и не само..все още са с ориенталски наклонности. Полицията вдига рамене и казва..мъж ти е, оправяй се.
Проследи убийствата на жени..колко подадени жалби..е имало преди убийствата.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Shokolada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 19:41



То е ясно.

Преди години се заклех да не отварям български вестник. И, наистина не отварях. Въобще, бях отписала всичко. Така се случи, ей и сега покрай дира, отварям начална страница и ме заливат тъпотии

как да не ти кипне на джигера Отделно и чета бг мама, вчера примерно, някаква булка се оплакваше как свекървата я била с метлата и я наричала мръсница. Днес темата я няма. Странно. Пък, като грабна най-близкия тиган, пък като я халосам тая свкърва, само на мръсница ще ми стане. Ма, глупави хора, глупави



Тема Re: Какво ще лекуваме днеснови [re: Trickyy]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.11.19 19:44



Някои мързел





Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 19:50



Трики..мръсница, курва..псувни, шамари, агресия..така мъжете се чувстват мъже..някои..свекървите си го позволяват, защото пак мъжа не е мъж..
Много ориенталщина има все още тук..
В центъра, прибирам се от работа и чувам ужасни викове. Обръщам се и един бие една жена. Няма как да не се намеся, развиках се. Той ме погледна и взе и мен да псува, ама аз с толкова много адреналин бях,че продължавам да му говоря. По едно време и жената ми скочи, коя съм аз да се намесвам?! Онемях. А не бяха цигани..млади хора бяха. След нейната намеса оня се наду още повече и стана още по-агресивен. Добре, че и мъже се намесиха, та му свиха малко перките. И полиция дойде, но тя отказа да подаде жалба.



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Shokolada]  
Автор Rosemary ()
Публикувано25.11.19 19:58



Айде пак циганите. Аман ма, како.

......................................................


Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Rosemary]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано25.11.19 20:00



казах, че не бяха..а за цигани, защото те са много темпераментни и редовно можеш да видиш техни скандали по улицата.
нищо лично...



Тема Re: Ще лекуваме мъжете!нови [re: Shokolada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано25.11.19 20:19



Точно в дира, преди няколко седмици, писаха за един питекантроп, на някаква бензиностанция, стрелял по жена си. Хич не му пука, разбираш ли



Че, как ще му пука, жената оттеглила показанията, как няма да ги оттегли, като няма защита нито в институции, нито в обществото, нито в семейството.

И, питекантропа си живее живота. Видях го на снимка. Ми, то, ужас бе брадясал, гнусен тъпак на средна възраст, по анцунг. Само един в мутрата и загива, ама няма кой




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.