Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Авто- психотерапия на духа ?нови  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано22.11.19 11:32



Срещу мързела. Да кажем че те мързи. Осъзнаваш го- Азът в теб,- не му се работи.
А всъщност ще работи тялото, Азът не би трябвало да му пука. Трябва да скъсаме връзката,- Аз- тяло, и да вземем тялото като чуждо,- отделяме психиката встрани, и тя само наблюдава и командва, и няма връзка с робът- тяло, да съпреживява че се труди, тя психиката и се натоварва.

Пробвал съм го,- викам,- сега азът остава тук, психиката остава тук, а ти тяло отиваш да работиш, бездушно. Нареждам телепатична връзка от разстояние, разглеждайте го като блутут технология ако искате, но аз тая работа я искам свършена, и все едно не съм работил аз, защото не обичам да се труда,- но ти тяло душа нямаш, щото я оставям тук, и марш да наредиш тез керемиди, закови летвите първом, и глей да не паднеш.

И о ! густо ! все едно не работиш ти, а комшията, чак злорадство, нек се мъчи, нек реди тез керемиди, мен кво ми пука, аз кво общо имам.






Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано22.11.19 11:44



Гледам, гледам това тяло и знам, че не бива да работи



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Ludo2]  
Автор L lskrenova (лична и искрена)
Публикувано22.11.19 11:54







Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.11.19 14:06



обещавай си по нещо
ако свърша еди кво си, за награда...



из "Габровските шеги"
Стар габровец, който обичал да си посръбва, си сварил боб. Ял, ял, но му останало. На другия ден бобът се бил вече вкиснал... Посегнал да го изхвърли, но му се досвидяло.
Налял си чашка ракия и си рекъл:
- Хайде, Васка, ако изядеш боба, ще те почерпя една ракия!
Понасилил се Васката и... опразнил паницата.
Посегнал и към ракията, но му се свило сърцето.
- Ееее, Васка, не ти ли е много?! Днес яде боб. Ракията пък - утре!
И върнал ракията в шишето.

но все пак се възнаграждавай отвреме навреме, щото ще спреш да си вярваш и няма да бъдеш толкова послушен

стимули трябват
и на мен

и то всеки ден
обем на движенията постигнат, сгъване 110 градуса. Но трябва усилване на мускулите, за да не са проблем стълбите.



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор Raffaa (член)
Публикувано22.11.19 14:20



Шефе на тоя симпатяга нещо на тема ядро и елементарни частици не мож го излъга.



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Raffaa]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано22.11.19 14:56



Кой той шеф ?

Мен тия елементарни частици мира ними дават.

Да земат, скоро да открият фотоефект, ефектът от който е че един фотон избива два електрона от кристална решетка. Инак съм прост параджия. Събта и неделя трябва да вържа 4 радиатора, а как не ми се връзва самоо.......И две мивки, и люти чушки да пърля. То аз съм си виновен,- клиент, - не мога да дода сутрин, Що бе, дай да оправим тоз кариес и надникнем под оня мост.

На борсата съм от четри сутринта. Зелето как е ? Ще ти звънна вика.
Пеесе стинки кьосе. Носи ! 80 кг ! И дойде с един бус. Извадих му аз два зъба, че да ме запомни, взех зелето, ма гледам чували тъмно зелени. Кво тва бе ? Люти чушки било, рибка и шипка. И аз да се не мина взех и от двата, по четри кила, обаче пак той има да додава, да доплаща, все пак два зъба му извадих, тия даже му беха най красивите, може и да бяха и за пломба не помня вече, но бързал. Бързаш ли ! та, викам я дай пак два пъти по четири. Та станаха 16 кг люти чушки. А аз люто не ям, но за да съв играта, за да съм далаверата. И раздаваХ ! викам хора, не си правете майтап, грипно време идва.
Купих си маркуч за горелката, горелка Солинген, редуцил вентил Манесман- Кугелсбах , запалката ми Хьофлер, обаче бурканите турски, а капачките македонски, оцета само в Плевен се прави, не знам що, но от едно време тия обичат оцет да правят.

Редактирано от Glastar на 22.11.19 15:01.



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано22.11.19 16:16



Ако и кажеш как става таз връзка, телепатичната...



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.11.19 19:44





С тез засукани мустаци не ми изглеждаш като да редиш керемиди, ами по-скоро като да си пиеш кафето и да командваш на подчинени, ама айде-ще ти повярвам.....освен ако на снимката не е дядо ти
Ами душичката и тя е човек. Добре е, че от време на време й даваш почивка.



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ?нови [re: Glastar]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано22.11.19 20:52



ми аз съм си го направил така - работата ми е хоби и хобито ми е работа.. Така заниманията ми с хоби/работа преливат естествено от работната седмица към уикендите като при това стреса е минимизиран щото работя с умни хора с които ми е много лесно да се разбера.

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.

Редактирано от lsrael Thornstein на 22.11.19 20:53.



Тема Re: Авто- психотерапия на духа ? [re: Glastar]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано24.11.19 19:50



Срещу мързела.

От мързел не се бяга, а се вика да доде. И той кат Неволята. :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.