Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Я виж ти :)))нови [re: Deern]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано25.11.19 15:15



ЩО НЕ СИ МЕТЕТЕ ЛИСТАТА ВИЕ БЕЕЕ.......





Тема Re: Я виж ти :)))нови [re: Vitalite]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано25.11.19 15:16



днес и аз съм француцойка





Тема Re: Я виж ти :)))нови [re: Deern]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.11.19 16:53



Понякога като се събудя, я виждам легнала между нас по гръб между 2те възглавници и хърка
ревниви са
дори не дава да седнем един до друг, веднага се провира и почва да избутва единия уж му трябва разстояние
в краен случай отива да донесе някаква негова играчка и колкото друг път с неохота да си я дава, сега иска да му я хвърляме и да я донася. имаше въже за дърпане, но направо го разнищи. сега си припомних, че трябва ново да му купим


иска да е център на живота в дома и нищо по-малко от това не го задоволява



Тема Re: Я виж ти :)))нови [re: holi_day]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано25.11.19 18:00



Аах центъра на света - това е смисъла на живота



Да, мисля че всички пакости ги правят от ревност.

Като й сложа храната в купата, преди да й я дам, минавам покрай мъжа и той прави все едно ще й изяде храната. Кучето подивява, започва да скача и ръмжи На мен има повече доверие че няма да й изям храната
Това е само при храна от кутия. Иначе сухата ако реши да не яде, не я пипа 2 дни.



Тема Re: Я виж ти :)))нови [re: Deern]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.11.19 01:36



А, не знам, тук няма такива закони, а и смесените породи имат hybrid vigor, което ги прави по-устойчиви на болести. За получаването, женската е в еструс, когато вагиналният секрет избледнее до бледорозово, обикновено няколко седмици след началото на кървене, и тогава става рецептивна. При мен и в двата случая стана след един-единствен коитус. По принцип кученцата не трябва да умират и в случая с това на Бочко, аз трябваше да го наместя на някоя цицка веднага след като видях, че се е родило, но аз го изоставих на нейните грижи и на сутринта вече го нямаше. Ужасна история, цяла седмица плаках.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.