Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:28



Няма как да отричам нещо, което го няма.
нужда от секс..поне лично аз нямам..говоря за нужда!
сексуалната енергия перфектно си се концентрира в друг вид енергии..



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано20.11.19 15:29



Говориш ми глупости в момента..науката и кажи да си гледа работата..

еми разни именити университетски професори с големи екипи от асистенти в продължение на много години са правили изследвания и са установили разни неща по строго научен начин, обаче идва шоколада и им казва да си гледат работата, щото тя знае много по-добре от тях че това са пълни глупости



преди сто години така разни професори са измислили квантовата механика и всички разумни хора са били дълбоко възмутени от мисълта че подобна щуротия е възможно да съществува, след като те виждат ясно че това избощо не е така - пък днес на тази неразбираема наука са основани всичките ни електронни технологии

a пък преди няколко стотин години един зел че казал, че земята е кръгла и се върти около слънцето и възмутените граждани директно го изпратили на кладата, щот откъде накъде някаква си наука ще им казва на тях как стоят нещата, след като те много ясно виждат че земята е плоска и слънцето изгрява и залязва



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:28



не смея да отговоря, та да не ме набиеш

само незабелязано ще вметна:


не заради друго, ами в отзивите пише:
Бляскава, прелъстителна, пристрастяваща като черен шоколад, еротична и неустоима.




Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:32



Ха, как ме замисли...: )))
Холи..що ме мъчиш с някакви теории..да ми се поти мозъка..: )))
сега да се опитвам да анализирам..: ))
до сега не ми се е случвало...но нямам твърд отговор..
та за сега отговора ми е..обичам-желая.



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:37



Не сте в настроение, все по-често се карате с колегите, всичко ви дразни и ви се струва, че целият свят е срещу вас... Това са първите признаци за недостиг на секс. Ето и останалите.
1. Непрекъснато сте в депресия и всичко около вас ви дразни ужасно Всички знаем, че след секс в тялото се отделя хормонът на щастието ендорфин. Просто е – добрият секс подобрява настроението на химическо ниво.
2. Непрекъснато нещо ви боли И пак хормони. Непосредствено преди оргазъм в тялото се отделя окситоцин, под чието действие се образуват болкоуспокояващите ендорфини – естественият аналог на морфина. При жените бонусът е и изработването на естроген, който потиска предменструалната болка.
3. Не сте доволни от теглото си, непрекъснато сте на диета, но тя не ви помага Леглото е най-добрият фитнес уред. Няма нужда от повече обяснение, нали?!
4. Непрекъснато подхващате някакви вируси Подобрете имунитета си с помощта на секса. В кръвта на хората, които ГО правят, има 30% повече антитела, което повишава защитата срещу грип.
5. Не ви устройва размера на гърдите ви Редовният секс увеличава гръдната обиколка. По време на възбудата се засилва кръвообращението и гърдите могат да нараснат с 25%.
6. Паметта ви ви подвежда, лошо усвоявате информацията Всеки оргазъм повишава IQ-то! Американските учени, които неуморно изследват сексуалните възможности на двуногите, са установили, че по време на оргазъм кръвообръщението се случва в пределно максимална скорост и обогатената с кислород кръв достига до всички органи, включително и главния мозък.
7. Измъчва ви безсъние Как сладко се заспива след оргазъм, нали?
8. С ужас установявате нови и нови признаци на остаряване Двойките, които правят секс поне три пъти седмично след 30 години ВИНАГИ изглеждат по-млади от връстниците си, които нямат този късмет.
9. Непрекъснато сте недоволни от себе си Всяка дългокрака блондинка ви дразни, а снимките на моделите в списанията ви развалят настроението. Само страстният секс може да ви излекува от този недъг. Когато любимият ви каже, че сте най-прекрасната жена на земята и го докаже с действия вие ще престанете да мислите за това колко излишни сантиметра са опасали талията ви. Когато той те желае, е много по-лесно да се приемеш и да се заобичаш.





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:37



Дарки, приеми че науката не всичко знае, особено в материя, където е безсилна.
Екипи..професори..не са изследвали всички хора..а част от тях, това едно. Има и още..но не ми се обсъжда..
Ооо нее Шоколада е никоя..просто споделям мои гледни точки, на база мои житейски "проучвания"..от живия живот...по никакъв начин не са критерии за нищо.

пп нещо което може да се види, пипне и докаже е друго. Но някой да ти се рови в теб с машинки и те да казват кое какво е..не вярвам.
попитах те за изнасилванията..ако изнасилвача е пич..не е ли изнасилване?



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:37







Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 15:34



Регулация?..не знам..но едва ли ще стане.
срещу шеф не можеш да риташ..напускаш. А с колегите лесно..бам една по кокалчетата и кротва...: )))


Че то, как да те наебе тогава човек, ти създаваш пречки.

Това си е чиста неотзивчивост .



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано20.11.19 15:38



Всеки оргазъм повишава IQ-то!





Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:39



да, ама някой вметна, че ако му се прави секс на човек, в крайна сметка може да се самозадоволи
е, това не е ли явна нужда от секс не със себе си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.