Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:02



Говориш ми глупости в момента..науката и кажи да си гледа работата..
а я попитай науката какво казва за изнасилванията!?
какво значи привлекателен мъжага..с какво..с няколко мускулчета повече, гол охлюв и с мазно поведение на джендър?
бррр..
дори и артистите..стават известни с ролите си, а не чрез външността си..т.е. чрез нещо което правят
а знаеш ли, че голото непознато мъжко тяло..води до антисекс. Да не би скулптурите или картините с голи мъже да водят до желание... А тръгни гол по улиците, да видим колко жени ще те пожелаят или ще те поканят за секс.
жените не сме мъже..визията донякъде е важна, но не и водеща..
не, не е..същото животно...макар, че има и такива които се правят на същото животно..но правят! споменах ти еманципацията..
това е мое мнение..не ангажирам никого..но по мои наблюдения..доколкото сме си говори с приятелки..познати..то се припокрива с тяхното..



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:05



Ако при теб няма разлика..нямаме основата да проведем разговор..
НаУчни трудове няма да пиша..а и да пиша, пак няма да се разберем..



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: holi_day]  
Автор blood9 ()
Публикувано20.11.19 15:06



Моите възможности са малко ограничени. Ако съм на 20, може би, на 40 надали. Чак пък щедрост.

Ако е баба, милионер става.



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:06



Нужда?
Не.



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:07



а я попитай науката какво казва за изнасилванията!?
и за сексуалния тормоз на работното място може да напишеш
но мъжете по-рядко се оплакват


защо има изискване да има равнопоставеност на половета на работното място?
да не е да се урегулират отношенията
ще повиши ли риска за сексуален тормоз или ще го снижи



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:12



та да се разшири кръга на интимността от такава между двама, в групова/форумна.
тц.
точно тези групови форми, никога не съм разбирала..ако проследиш участието ми в дира..никога и никъде не съм говорила за секс.
пола съществува между двама..интимност и т.н...всичко друго е човешко общуване.
ми не, не ми се натрапват полови белези..даже не ми и минава през главата, че еди кой си им еди какво си..с което може да стане нещо.
и да ти кажа така си ми е екстра..


не вярвам от любовта от пръв поглед..даже от втори не вярвам..аз съм теле, трябва да познавам за да обичам..а като обичам, едва тогава мога да пожелая..



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: blood9]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:17



скромни са ти критериите,

но е за отбелязване, че все пак за себе си допускаш да проявиш отзивчивост при определени условия



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:18



отричаш биологията и физиологията,
остава и месечния цикъл да забраниш





Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.11.19 15:19



аз съм теле, трябва да познавам за да обичам..а като обичам, едва тогава мога да пожелая..
да разбирам ли, че дори да обичаш, може и да не пожелаеш?



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 15:23



и за сексуалния тормоз на работното място може да напишеш
не мога. Не съм го изпитала. Може би щото съм от опарничевите и зъбещите се и не са смеели, дори да са имали скрити желания.
Един единствен шеф, ми каза, че след работно време, трябва да отидем да купим компютри с него..усетих нещо..и му казах, че това не ми влиза в работните задължения. Отказвах.
Регулация?..не знам..но едва ли ще стане.
срещу шеф не можеш да риташ..напускаш. А с колегите лесно..бам една по кокалчетата и кротва...: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.