Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Glastar]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 10:36



Аз вече си написах..
не съм!, не си губете времето..





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Alleks]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 10:39



Абе кой шса занимава сжени бе ! ний ходим на работа !





Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Glastar]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 10:40



и се държиш като ощипана кокшчица...: ))))



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано20.11.19 10:49



Романтиката, е кондукторка,- началник гара, звеноводка,- комбайнер, картечарка с тачанка,- политкомисар,
СС щурмбанфюрер, - медсестра от Луфтвафе !



Редактирано от Glastar на 20.11.19 10:50.



Тема Re:нови [re: Shokolada]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано20.11.19 10:53



Разбира се, че сме различни...като пол.
Знаеш ли колко е трагично, мъж да връща женско поведение..гледаш и не вярваш на очите си, какво се случва.


според мене няма такова нещо като женско и мъжко поведение - има само поведение, адекватно на ситуацията и поведение, неадекватно на ситуацията - в някоя ситуация може да е адекватно един мъж да отстъпи или да прояви емоциите си, в друга ситуация адекватното поведение може да е друго - това, което ти наричаш женско поведение на мъж, е просто неадекватно поведение в конкретната ситуация, което той не осъзнава че не е нито в негов интерес, нито в интерес на жената до него.

причината за това неадекватно поведение срещу собствените му интереси обикновено е непознаване на собствените си желания и интереси, сиреч непознаване на себе си, а не че има нещо сгрешено в мъжа или жената, които се държат неадекватно, или пък неспособност за адекватно държание - просто те все още не знаят кои са и какво искат

Edit:
да допълня, това че мъжете и жените били различни сексуално, в смисъл че мъжете се възбуждали от едни неща (външен вид), а жените от други (духовност, характер) и че мъжете миcлели много повече за секс от жените, са стереотипи, които са опровергани от научни изследвания на реакциите на тялото в различни ситуации - няма никаква разлика в реакциите на телата на мъже и жени, за разлика от отговорите на въпросници, където разликите са големи

отговорите на въпросници са повлияни от обществено приетите норми и стереотипи, докато тялото никога не лъже

Редактирано от DarkSide на 20.11.19 11:02.



Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Glastar]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано20.11.19 10:57



Абе кой шса занимава сжени бе ! ти бе.







Тема Re: Сексуалната отзивчивостнови [re: Glastar]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано20.11.19 11:03



Аз съм мъж, нямам време за жени, до ся три кардана сменях с нови, да ибъ и 4х4-то
кой го е измислил с кардани бе.







Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 11:04



Не размивай половете..като полове. Не случайно сме създадени така на Земята. Същността ни е различна, като полове.
Разбира се, че има мъжко и женско поведение.
Не става въпрос за ситуация, а за поведение.
Същото е като болезнено еманципираните жени..поведение!


само че при жените еманципацията е по две причини..идеология или по принуда.
пожелавам хубав ден, време е за работа..: )



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 11:08



Зарежи науката..гледай същността..


природата!
убедена съм..че една жена реагира по различен начин..на мъж, който обича и мъж, който не познава..
на бас!
хубав ден..



Тема Re:нови [re: Glastar]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано20.11.19 11:11




тези всички различни ли са...или една всякаква...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.