Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:44 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано13.11.19 17:09



Клиничната депресия е най-тежкият вид, за който е необходимо (медикаментозно) лечение в специализиарана клиника. Не знам кой е най-големият ти ебач и не ме интересува. Ти можеш да класифицираш и подредиш само собствените си ебачи.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Shokolada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.11.19 17:13



Склонна съм да вярвам на тези проучвания.
Преди време четох по нета, че депресията била болест на мързеливите.


Бих ти препоръчала, преди да се изказваш като последна инстанция, да попрочетеш някои неща.

Имам една братовчедка, завърши вишу у Бг-то. Случайно я забелязах, като пишеше някаква курсова работа. Предпратка под текста: "От Интернет".

Щях да падна, чесно



Е! То бива, то може, но...моля Ви се!



Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.11.19 17:23



ще ти се обадят, споко.
щом са те питали дали можеш да започнеш още на другия ден, не си отлюспен.

може да се туткат, докато съберат група и определят дата за обучение.
споменаха ли ти нещо за обучение?



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: expat]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.11.19 17:33



Нищо не съм споменала за моите ебачи.
Идея си нямам защо отваряш дума за тях, ти си знаеш.

Едничката причина да обърна внимание на ебането е възплоския ти виц.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Trickyy]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано13.11.19 17:37



Забележки ли долавям?
Четох..споделих..не съм психиатър, не съм и психоаналитик, но имам право на слово, нали?
Информацията от нета, беше на някакъв професор, който пишеше за задълбочаващата се криза в психиката на човека и че един от основните фактори за това е, съвремието - твърде улеснения начин на живот, липсата на движение, абдикиране от отговорности и известна доза човешки мързел. Неправилният баланс между ум и тяло..

"последната инстанция" е само в твоята глава..



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.11.19 17:34



Нищо де, разкажи ни





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано13.11.19 17:39



А какво имаш предвид с:

В отговор на:

Ку ще да си най-големия ебач...






Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано13.11.19 17:40



Статистиката е добра основа, но трябва да се видят детайлите.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: DarkSide]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано13.11.19 17:41



Какво значи да му се вярва? Просто различна гледна точка, въобще не става дума за вяра.
Отлично знам какво е депресията, ама от онези, най-гадните, при които от леглото не можеш да станеш. 5 години ми отне от живота - между 22-рата и 27 година.
Сега не мога да си позволя този "лукс", да съм депресирана, прекалено много неща са ми на главата за да мисля за себе си.
Е, да, всичко май е до адаптивност. Адаптивните оцеляват.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Shokolada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.11.19 17:46



Забележки ли долавям?

Защо? Само ти ли имаш право на забележки? Да ми казваш публично какво ми било? Казвала съм ти, точно на теб, че мразя хора, които си правят генерални изводи по някакви си писания в нета. Ти, се оказа един от тях. Ма пускала съм била любовна музика, ма влюбена ли съм била?!!!

Ми не съм била, ама ви угаждах на тъпотиите. Как па не седнах да се обяснявам какво ми е, и защо слушам определена песен. Щото я слушам. Точка. Но, ти ги разбираш много нещата.

Позволявала си си да ми отправяш забележки.

Аз не съм, НИКОГА, към теб.

Помисли върху това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.