Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.11.19 12:04



Състезавам се с себе си, доказвам се също на себе си...

е кво ми се състезаваш със себе си с амбицията да стана по-добър от господин Х?
докато някой друг съществува в уравнението, винаги ще има по-добри от тебе и язък ти за пАрата, че си понадминал Пенчо и Петканчо, като Драганчо направо те удря в земята.





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Trickyy]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 12:08



После ще го мисля...





Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано15.11.19 12:11



не, не мога..
не ми се отдава..а да правя посредствени неща..защо ми е?..и на самата мен не носят удоволствие..
а само и само за да си галя егото и да казвам мога..не си струва..
истината е, че не мога..



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 12:11



чакай ти някой да ти даде нещо, щото не можеш да си го зададеш сам.

Липари, за мен ако заслужва, за мен, аз трябва да преценя да си го дам...
Явно грешно си ме разбрала...





Тема Re: Бравонови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 12:15



Аз ли, ми ковях, все оше кова, и така нататък, животът е твърде кратък, за да бездействам, мисля че ти отговорих....

А ти явно очакваш съдбата, провидението така ли?





Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.11.19 12:15



с много упоритост, тренировки, учение, после и практика, всичко се постига...

ако започнеш да плуваш от 5 годишна възраст и следващите 15 години с много упоритост се занимаваш професионално с тренировки, то имаш шанс да си в олимпийския отбор по плуване,

обаче ако си на 40 години и без никога да си се занимавал с плуване, се мотивираш да влезеш в олимпийския отбор по плуване, кристално ясно е че с никакви усилия и тренировки нема да си постигнеш целта, щото си изтървал момента - за всяко нещо си има времето



Тема Re: Бравонови [re: DarkSide]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 12:17



Хайде да уточним нещо, никъде не е ставало дума за години на колко си, май пишехме за мотивация...





Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 12:20



Дами, при мен времето е слънчево, облаците са под мен, нямам намерение да си пропилявам времето в виртуална среда, излизам, мисля че ме разбрахте.



Пожелавам лек и щастлив ден...





Тема Re: Бравонови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.11.19 12:23



всеки си има силни и слаби страни и съществуват различни мисловни школи относно посоката на развитие, аз лично се водя по школата, която казва да се работи за повишение на уменията там, където са ти силните страни, та да ги направиш още по-силни, вместо (както смята друга мисловна школа) да се стремиш да подобриш слабите си страни, и двата подхода си имат плюсовете и минусите

Аз пък съм привърженик на школата на относителния баланс: повишавай уменията в силните си страни, без да занемаряваш съвсем слабите - там ръчкай, докъдето можеш. Щото иначе ставаш прекалено тясно умятен само в едно-две неща и си оставаш тотален невежа във всичко останало.

Като нямам предвид базови способности и рамкови професионални умения. Примерно, едва ми се удава математиката, но се закраствам на всяка цена да градя професионални умения с математика, щото да си подсилвам слабата страна. Естествено, че в един момент ще стигна до тавана си, който сравним с конкурентно ръчкащите в този бранш е повече от посредствено ниво. Значи: не зарязвам напълно математиката с мисълта "абе туй няма никога да ми трябва", ами си я изръчквам до познания като за средноинтелигентен кон. А си хвърлям основните сили в някакъв хуманитарен профил, да речем, който изначално ми върви като пушка.



Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано15.11.19 12:29



Моделирането по твой образ и подобие..винаги носи неудовлетворение..и заблуда.
Предпочитам не да кова, а да приемам нещата, хората и всичко около мен, такова каквото Е..
мога да "кова" само себе си..но и това е относително понятие.
Хубав и усмихнат ден ти желая, наситен с много забавления и хубави емоции.
чакат ме задачки..

пп в конкуренция не влизам..




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.