Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.19 05:46



Всичко ще е наред.
Вълнуваш се.





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.19 05:51



Това сам да се обиждаш, много добре ми е познато, защото с години и аз го правех. Няма нищо градивно да се обиждаш и наричаш какво ли не. Тялото ни служи и заслужава да бъде обичано. То ще пренася умната ти глава до офиса.


Май заради такива спонтанни реакции казват, че мъжете обичат с очите. Ама няма лошо да не готвиш, а да станеш сандвич маниак. От първата заплата - почерпка ясно къде.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.11.19 09:21



Не зная какво трябва да се случи, за да се овълча трудово и пазарно, и да стана като тези, които умеят толкова много, че да си позволят мерцедес за 14,000 и построяването и обзавеждането на къща.

А, умятните, каквото и да си купят, не го навират в хорските очи.
Тинтирлинът втрещен, щото му е бръкнало в претенциозния мозъчен джоб. Ти представяш ли си човек с мерцедес да ти чисти канала и да ти буйдисва стаята, пък си го наел, щото туй работа за неграмотни дебили, как тъй Ваша милост шси цапа кунките като некъв плебс.





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.11.19 09:38



Жалко, че никога няма да мога да я имам.

Какиното! Заличи, изтрий, обеззарази и изпепели с огнехвъргачка глагола "ИМАМ", отнесен към жена, мъж, дете, животно, живо същество.
Използвай го само за създадени вещи.

Не ИМАШ дори бацилите и бактериите, живеещи в организма и червата ти.

Не ИМАШ и родителите си, никога няма ДА ИМАШ децата си.

ИМАШ предмети, които са ти подарили, направил, купил, придобил.

С всички останали живинки в тоз жУвот просто СПОДЕЛЯШ. И със стептококите в гърлото си СПОДЕЛЯШ. Те може да те убият или ти тях - но не се ПРИТЕЖАВАТЕ.

Идея си нямам как се е получило тъй, че да ти втълпят, че някой ИМА тебе.
Не ща да говоря лошо за родителите ти, ама няма откъде другаде да бъдеш "уреден"с тоз мозъчен вирус или бъг.

ИМАШ ЖИВОТ, и то, за малко. И кот си складираш в мозъка. НЯМАШ нищо друго.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.11.19 09:46



Ех, Липари, Липари...

В някой друг живот, в друга вселена
две потни тела са любовно пленени.
Млада, красива и стройна мома
с тяло горещо и жар в пещта...


ко да му продължавам - от мильон варианти в паралелни вселени с някой ставаш на кълбета на живо. туй може да те подмести глобално на друг коловоз, ама може и да не. просто експириънс. и в настоящата линия е преживян, дори като идея.
значи, нищо не си изгубил и пропуснал.





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано14.11.19 11:03



Тинтирлинът втрещен,

кифлоо... аз му са радвам ма. Човека вика,- цигари не пуша, не пия, чорапи не съм си купувал че все работя и време няма, ма сега намерих два часа и си купих мерцедес.
Ами работа в строителството има на корем, и не е някаква си технологична сложнотия. Ако бех чирак в тоз бранш, сега да съм откраднал занаята, и с четки във всяка ръка да летя между етажите, и втъкнал мистрия отзад дори.
Гол майстор, казвам гол по мистрия, да няма дълготрайни активи, щото знам и тия с турбозол, колко струва машината, подръжката и, амортизацията, пък да я теглиш и тн..... Та гол по мистрия майстор, на ден сто долара ги не харесва. Ами плочките 20 лева на квадрат лепят, той ако му се лепи много ,днес 40 квадрата ще залепи без ох, тва са 800 лева.
Аз си лепих фибрана, и то по трудният начин, 150 квадрата, после гледам плочките как лепи, сега има едни щипки, подравняващи. Че то тва първокласник ще може да лепи с тез щипки. Но като цяло, вярвам че е неприятно да се работи, аз специално с отвращение. Ся лея бетон в едни гуми, бетонирам стоманени пети, и трябва да свалям торба цимент от втория етаж, - Е ! трети ден не мога си настроя психиката за таз торба.





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано14.11.19 11:15



браво, радвам се за теб!





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.11.19 11:25



кифлоо... аз му са радвам ма.

на бицепса и трицепса ли?


аз, ку имах бицепс и трицепс, с 5 от 1000-та мозъчни клетки в кратуната си щях да съм топ-голд бойджията в беге.

Ти, михлюзино, като си с бицепс, трицепс и корем за 5 кралимарковци, що не мацаш и лепиш за 800 на ден, а? Мозък ли нямаш?



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: DarkSide]  
Автор blue jewel ()
Публикувано14.11.19 12:00



Напълно съгласна.

Редактирано от blue jewel на 14.11.19 12:10.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: blue jewel]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.19 12:09



как така няма начин?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.