Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Лечение на депресиянови [re: expat]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано13.11.19 22:57



Да, виноват. прочел съм те повърхностно. Да се вписваш в случващите се неща, или да случваш нещата.
Когато караш мотор, колкото по бързо караш, парадокс, е по безопасно, защото каращите с 120, ти идват спряли. Аз кво кАзах ся ?

Редактирано от Glastar на 13.11.19 22:58.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.11.19 22:59



Тоя майстор, дет ми зема днес 880 лева за шпакловане и боядисване на една стая, днес си купи мерцедес за 14 000, 3200 кубика Е класа, построи си къща за година, отвърши я, и я напълни с техника.

Ми стани и ти бояджия за 880 на стая, ве. Нали си мъШШкар!



На маймуна ще стана, толкоз пари няма да снеса на някой за работа, дето мога сама да я свърша. Пък аз мога. От което не следва, че съм спестила за мерцедес, де. щот Липарски не плаща толкоз. Вий като сте будали да плащате и ръцете ви в гъжа, си карайте таралясниците.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано13.11.19 23:13



Ма аз съм магнат маа...
докат ся сетя думата, и махай ся, че ми са пикай от два часа...





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Trickyy]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано13.11.19 23:24



Азз като умерен фашист, и умерен реалист, питам ! Ний жените като равен с равен ли трябва да приемем, или като кавалери, да ви еба ?





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.11.19 23:44



Знам, че съм некадърник, но поне съм жив... Понеже и това можеше да не е вярно.

Не зная какво трябва да се случи, за да се овълча трудово и пазарно, и да стана като тези, които умеят толкова много, че да си позволят мерцедес за 14,000 и построяването и обзавеждането на къща. Не вярвам, че съм способен на това и че бих заслужил нещо повече от получаването на малко, което все пак е по-добре от нищо. Свободолюбив съм, но не мога да си позволя пачките, с които да удрям хората по челата.

Не съм чел тези книги и чета много рядко и по малко. Тази година прочетох единствено 2 детски книжки, Стюарт Литъл и Паяжината на Шарлот от Е.Б.Уайт, и книгата, която беше споменал Файла, Победа от Питър Суайцър (от която имам още 30-на страници за прочит). Догодина ще пробвам да прочета тези две, които си препоръчал, дано ми грабнат вниманието.

Някои дървета поникват на неподходящо място, остават завинаги в сянката на други и никога не успяват да израснат. Такъв е животът.





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.19 00:24



браво, нюкче
по-спокойно
щом хлапетата се справят и ти ще се
условията са ок
ще се справиш
но иска постоянство
иначе голямо текучество в такива кол центрове - имай си го на ум



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.11.19 00:25



Ех, Липари, Липари...

В някой друг живот, в друга вселена
две потни тела са любовно пленени.
Млада, красива и стройна мома
с тяло горещо и жар в пещта...

(продължи нататък)





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.11.19 00:34



да





Тема Re: Бравонови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.11.19 01:13



Благодаря ти, Холи. Надявам се да се справя и да остана задълго. Постоянство е второто ми име, дано само стигне акълът.





Тема Re: Бравонови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.11.19 01:36



Днес имах удоволствието да бъда обслужен от хубавото момиче в KFC. Поръчах си 2 пъти рокер с големи картофки за вкъщи и зачаках встрани от опашката, като с усилие откъсвах поглед от прекрасното й същество. Просто има нещо изключително красиво и живописно в нея, трудно ми е да го опиша с думи. Удивително е как може да е толкова привлекателна.

Мъничка като кибритена кутийка, с повече от глава под носа ми. Права, копринена коса, по-черна от нощта и по-дълга от вечността. Живи, отегчени, сериозни очи, деликатно облечени в котешки грим... Изящно снага. Нежно, грациозно лоно.

Опакова сандвичите и ги пъхна в торбичка, както винаги, без да се налага да моля за това. Огледа се за мен и ми връчи поръчката с копринения си звънлив глас. Не можех да откъсна очи от нейните и срещнах лека усмивка в погледа й.

Падам за нея, си помислих на излизане. Един от многото.

Ама как... Тя трябва да е 15-20 години по-млада от мен. Жалко, че никога няма да мога да я имам. Ако можех само за миг да я усетя в ръцете ми... И после срам, бягство. Един шанс – провален. Уродливото ми безполезно тяло не я заслужава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.