Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:56 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.11.19 11:34



Напротив, на практика мога, трябва само мотивация, за нещо да се хванеш за да се бориш...

Състезаването с друг е твърде погрешна мотивация. И не води до гарантиран успех.



Виж, ако си мотивиран да си по-добър от себе си, тогава може и да изпревариш Дарк в нещо, в което той първоначално е бил по-добър от тебе.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 11:40



Що да не мога, дай ми нещо за което си заслужава да стана...





Тема Re: Бравонови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 11:42



Състезаването с друг е твърде погрешна мотивация. И не води до гарантиран успех.

Състезавам се с себе си, доказвам се също на себе си...

Виж, ако си мотивиран да си по-добър от себе си - имено...





Тема Re: Бравонови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.11.19 11:41



Виж, ако си мотивиран да си по-добър от себе си, тогава може и да изпревариш Дарк в нещо, в което той първоначално е бил по-добър от тебе.

всеки си има силни и слаби страни и съществуват различни мисловни школи относно посоката на развитие, аз лично се водя по школата, която казва да се работи за повишение на уменията там, където са ти силните страни, та да ги направиш още по-силни, вместо (както смята друга мисловна школа) да се стремиш да подобриш слабите си страни, и двата подхода си имат плюсовете и минусите

тука, където живея, за висока специализация плащат достатъчно добре, та да можеш да аутсорснеш всички останали дейности на съответните специалисти - но пък на необитаем остров това ще се окаже огромен минус





Тема Re: Бравонови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано15.11.19 11:46



Обаче, мисленето ти на платена курва ми аресва.

Ха-ха, мен ми хареса как Квелето се беше разгонила миналата седмица.



Ми т'ва е, че няма как да се стигне до това със споделянето на постелята. Нито има шанс да ме харесва (то аз не се харесвам, камо ли тя), нито да ме избере, че да си отвори хубавите крака с мен. Иначе аз щях да се радвам, ако ставах да ме ползва за някоя нейна краста, дори и ако беше полумъртвопияна. То трябва срещи, излизания, корава патка – все неща, за които вече не ставам. Не че патката не е корава, корава е, ама не е същото като на 23, а в това отношение се дава точно 1 или 2 опита най-много. Пък и няма начин да си няма друг, който да харесва.

Иначе аз не се чудя дали съм стар и изхабен за занаята – вече съм. Няма какво да се чудя.

Снощи сънувах как бъркам в бельото на някакво младо момиче. Стар и дръглив съм вече за реала, тия неща – само насън. Макар че понякога даже насън не ми се получава.





Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 11:46



Поста ми към дарки беше хипотетично...
Имах предвид че мотивира ли се човек всичко е възможно, отчаян ли е остави ли се в ръцете на съдбата нищо не става, съдбата сами си я ковем...





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.11.19 11:48



Ако знаеш още колко има разгонени.







Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.11.19 11:52



Ей ся, ядох люти чушки, халапеньос, езика ми изтръпна

мамка му като ответен удар, излязох навън и го залепих на заскрежения прозорец, да се успокои говедото.

Това, на практика.

На теория, можеше и да не ги ям тия чушки. Можеше и модел на Виктория Сикретс да стана. Че, що да не и Премиер Премиер! Това звучи гордо!
Но, само на теория.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано15.11.19 11:54



Този въпрос не е сериозен нали?



Тема Re: Бравонови [re: Alleks]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.11.19 11:51



Имах предвид че мотивира ли се човек всичко е възможно ...

глупости, има твърде много невъзможни неща, и да се съдереш от мотивиране, не можеш да биеш рекорда на юсаин болт, да станеш по-добър от меси, ролналдо и неймар, да биеш федерер на корта и т.н. ... реално невъзможните неща са много повече от възможните, отделно че постигането на "невъзможното" нещо отнема десетки години и животът ти рядко стига дори и за едно "невъзможно" нещо да го постигнеш на световно ниво




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.