Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Лечение на депресия *DELETED*нови [re: Nuke Dukem]  
Автор blue jewel ()
Публикувано14.11.19 12:21



Мнението е изтрито от momi4ence78

Тема Re: Лечение на депресиянови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано14.11.19 12:27



на бицепса и трицепса ли?
аз, ку имах бицепс и трицепс, с 5 от 1000-та мозъчни клетки в кратуната си щях да съм топ-голд бойджията в беге.

Ти, михлюзино, като си с бицепс, трицепс и корем за 5 кралимарковци, що не мацаш и лепиш за 800 на ден, а? Мозък ли нямаш?



кво жги права тия пари ма, аз тия не мога да похарча.



Аз съм търтей, установил съм, че докато се излежава човек поумнява.



Тема Re: Бравонови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано14.11.19 12:24



Благодаря ти. Дано да се справям и да се установя, така че един ден, когато остана напълно сам, да мога да се пенсионирам.





Тема Re: Лечение на депресиянови [re: expat]  
Автор blue jewel ()
Публикувано14.11.19 12:27



Някак си не ми е смешно, честно казано.
С риск да се окажа и аз с ампутирано чувство за хумор.

Редактирано от blue jewel на 14.11.19 12:28.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: blue jewel]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано14.11.19 12:31



Добре де, ако кара тир ще взема поне 2000 евро. Седиш по цял ден, и въртиш едно кръгло нещо.





Тема Re: Бравонови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано14.11.19 12:38



ще се справиш!
изчакай първата заплата и следващата стъпка е да се махнеш по най-бързия начин от вас
родителите ти да нямат никакво влияние над теб, Нюк
вече сам да взимаш всички решения, без тяхното одобрение или критика



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Glastar]  
Автор blue jewel ()
Публикувано14.11.19 14:50



Да бе да, толкова е лесно то. Не че съм карала, ама имам представа горе-долу.



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.11.19 15:44



Ей, начи, голем съм чвор

не мога да се прекърша да искам услуги от приятели и тва си е

Спешно ми се наложи, някой в Бг да извади едни сто лева кеш за мен, да ми купи едно нещо и да ми го прати. Аз, съответно, веднага превеждам дължимите суми по банков път. От всичките ми приятели, един не посмях да обезпокоя Пък съм сигурна, че щяха да ми свършат работа.

Накрая обрях до баща ми, туй дето хич не го исках, защото си бях предвидила конското до наночастичка Тъй де, изтърпях го, после почнах да плача и да викам: искам, искам пък И той се нави човека, де ше оди Но, пък така е по-добре, нещото ще ми излезе на аванта което си е чиста печалба



Тема Re: Бравонови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано14.11.19 15:44



ИМАШ ЖИВОТ, и то, за малко. И кот си складираш в мозъка. НЯМАШ нищо друго.


според някои изследователи, ти си временно проявление на живота (едно от милиардите временни проявления) и затва и него го нямаш, по-скоро той, животът, те ползва за малко, докат си свърши работата с тебе



Тема Re: Лечение на депресиянови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано14.11.19 15:45



За чувстващите се стари има специални уебсайтове. Направете си регистрация в такъв сайт, срещнете се с неколко млади мъже с прави и кУрави - изчезването на депресията и подмладяването ви е гарантирано

Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television.



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.