Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тинтирине,  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:51



Стой си тука, ония спиртосани дъртешки мозъци в старческия не могат да те оценят. Те разбират само от теми като: всички педерасти и циганите на сапун, долу ръцете от наШТе деца, любовни трели към киркинеза, срещу който съм бракуван от 100 години, причуждване в гъза и тименеуважаашлима на 5тата домашна ракия.



Тема Манови [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:56



как забравих?!! България на 5 морета и 3 океана!



Тема Re: Тинтирине,нови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.11.19 15:58



ми той, чичко милиционер толко може





Тема Re: Тинтирине,нови [re: Trickyy]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:59



Толко, толко. Штрея се връщаме да ги оправяме тия... Аз съм най-лоша, кат реша да съм добра





Тема Re: Тинтирине,нови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.11.19 16:01







Тема Re: Тинтирине,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 16:00



ко станало при дъртозите, ве?



Тема Re: Тинтирине,нови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.11.19 16:16



Лелеят по Светлото Минало





Тема Re: Тинтирине,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:27



А, Тинтирина се опитва неуспешно да се включи в хора на масовката там.



Тема Re: Тинтирине,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 16:43



офффф. 30 години преход и ко беше хубаво при бай тошо ли?



то, за някои - като вица за оня 100 годишен дядо, дето го питали по царско ли било по-хубаво или по социалистическо, пък той рекъл: "по турско беше най-хубаво, щото тогава ми ставаше кура".



Тема Re: Тинтирине,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:08



по турско беше най-хубаво, щото тогава ми ставаше кура".

Туй е ясно. Ама не е само туй. По наше време соца в БГто е бил някакъв уникален отрязък от човешката история. Безлихвени пари от СССР, всичката боклучарска продукция се изкупува от тях, суровини напред без пари... Помниш ли топлото колко струваше? Нищо, отваряхме прозорци, като ни ставаше горещо, вместо да гасим парно и печки. Българите още ги познавам отдалеч, че вечно им студено.

Отделно, Людмила чадъреше умерено инакомислещите и създаде цяло необезпокоявано соц субкултурно поколение. Властта и системата можеха да се критикуват предпазливо. Свободна Европа се слушаше, нямаше големи пречки пред внимателния културен обмен между Изтока и Запада. Нашият соц не е бил като соца на другите, ние не сме били принудени да се борим, защото недоволството от ограниченията е имало някакъв одушник, а базовите нужди на индивида са били задоволени. Виж 60-те години в Чехия и Унгария какво е било...

Ние просто си мислехме, че нещата ще се променят бързо. А се оказа, че на новоизлюпените деца на демокрациите им трябва време да узреят. Ако изобщо... И че един човешки живот няма да стигне. А аз и ти и той, нямаме повече от един живот.. Та почнахме да се спасяваме пооединично, дали чрез бягство, или чрез приемане на статуквото...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.