Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Загубихте ли  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано07.11.19 23:01



си времето с Пича?



Аз що тъй съм толкоз бедна на време, не само дет нямам за губене, ами ми иде да се местя на Венера, че денят бил равен на 240 земни дни, ще гледам да ми стигат



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.11.19 23:05



ами ми иде да се местя на Венера

Успех с атмосферното налягане.







Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано07.11.19 23:06



Аа, ако ще ме налягат там повече, по-добре да си натискам тука парцалите





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано07.11.19 23:12



Няма да те налягат, а ще те натискат...



Впрочем денят на Венера е само 117 дни, 240 е времето, за което прави една обиколка около оста си.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано07.11.19 23:23



117...ми кво бива работата, по-бива от земната. И колко викаш те налягат там?



Тема Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано07.11.19 23:30



па ква дилема имам начиии... Дали да си зема ено абонмо за един фитнес. Ма то по-кат спа център и абонмото му колкот голяма пенсия.

Почвам да замязвам на родителя си, ква ирония.



Тема Re: Загубихте ли *DELETED*нови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.11.19 00:04



Мнението е изтрито от mariana_asd@abv.bg

Тема Re: Загубихте линови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 00:13



А теб кой те би по главата да киризиш





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.11.19 00:30



Ша ма извиниш ама съм ядодосана много



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 00:40



Е, колко да те наляга... Само 91 атмосфери или все едно си на около 900 м под вода, по-дълбоко, отколкото може да издържи една подводница; с батискаф може и да имаш по-приятни изживявания.

Плътността на въздуха обаче, макар и 55 пъти по-голяма от тази на земния, е само 6.5% от плътността на водата, така че този батискаф ще трябва някак си да парашутира на повърхността, ако не искаш да крашнеш върху нея.



Интересна планета, въпреки че реално не е много подходяща като символ на женствеността.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 00:42



А то койтуй абонмо?





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор lsrael Thornstein (либиец)
Публикувано08.11.19 03:01



аз лично загубих точно 1 секунда от времето си.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 12:53



абонмо, абонамент бе, ама тия тука имат дискелсия и не могат да артикулират правилно





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 12:58



много интересни работи, разправяй още, че нямам време да се образовам общо и се надам на вас тука, като айляци хора





Тема Re: Загубихте линови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 12:59



я па таа! що да тъ извинявам?!





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 13:05



Е, ако притежаваш бездънна кесийка с жълтици, абонмирай се, но аз лично не виждам файда в тия преживявания... По-гъзарско е да си спестиш за нова лъскава каручка и да се изфукаш с нея тук, в клубовете.





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 13:48



Ами с какво друго от гъгъла да те образовам... Погледната отгоре в направление север>юг, Венера се върти около оста си по часовниковата стрелка и понеже, както всички останали планети в слънчевата система, орбитира около слънцето обратно на часовниковата, се получава толкова голямо разминаване между продължителността на слънчевия ден и времето, за което извършва една пълна ротация около своята ос. Такова движение се нарича ретроградно и се наблюдава също така и при планетите Уран (известна още като Юрейнъс или "твоя анус"

) и Плутон.

Бонус факт – температурата в атмосферата й е достатъчно висока да запали дърво.

Бонус факт №2 – след малко повече от 1 млрд. години температурата на Земята също ще стане такава.





Тема Re: Загубихте линови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано08.11.19 15:54



Отвивахме болт на трудно място, който се не вижда, навътре е, под ъгъл е, и не се знае с какъв торг е. Един вика , - сменян е, не е като другия. И ръчкахме, ръчкахме, ръчкахме......а с тва, а с онова, а може би с тва, а може би с онова.
Тва кора на врата. Изляна че ена пласмасичка дето е залепена на стъклото и ходи по една релса е счупена. И зарязахме ситуацийта.
Викам ще хода на майстор. Мина не мина много време па се плеснах по челото ! Че кой ще е тоз майстор дето ще е по майстор от мене !



И ще го мислим пондрелник, ама и жилата са прищипани, а и гадното е, че е труд, работиш на себе си, и едно гадно ти става, трудиш се като некъв лумпен- пролетариат, вместо да гледаш звездите, или си пиеш облака.



Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 16:48



Вярно не се е родил тоя, дето ще е по-майстор от тебе.

Аз пък имам да затягам жило на тротинеткова спирачка, понеже в момента е хлабава и не стяга диска толкова силно, колкото би ми се искало.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 17:24



Това последното е аргумент срещу борците против затоплянето.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано08.11.19 17:25



Каруцата ми дреме пред блока и няма кой да я кара. Мързи ме да се занимавам с каруци.



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.11.19 17:35



Тук у нас е лежерно - а вие на запад се сцепвате от работа





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 17:36



Няма надежда срещу затоплянето, макар че рано или късно въглищата и петролът ще свършат. След 100-200 години северната полярна шапка може да е изчезнала завинаги. Не че човекът нещо го е6е за полярната шапка, ама горките бели мечки.





Тема Къде зимуват врабчетатанови [re: Quelle]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано08.11.19 17:55



Гледам в небето, облаци от врабчета, мисля си, горките, къде ли се крият в тоя студ



И, както си лежа на дивана, гледам през прозореца, как едно се навира в някакъв си отдушник на терасата

Еми, точно там зимуват.



Тема Re: Къде зимуват врабчетатанови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.11.19 17:53



абе вий зад полярния кръг ли живеете?
в нашенско е направо лято.



Тема Re: Къде зимуват врабчетатанови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано08.11.19 18:09



4 градуса тук, но цял ден едно слънцее...

е, току що залезе



Тема Re: Къде зимуват врабчетатанови [re: Trickyy]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.11.19 18:12



в наше село през деня е над 20. направо за къс ръкав.



Тема Re: Къде зимуват врабчетатанови [re: lipari]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано08.11.19 18:14



Тук над 14 вдигне ли и сме по шорти и тениски.

Преди две седмици, бяхме на 24 градуса, голяма мъка, ний по сандали, местните по ботушки





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано08.11.19 18:35



Тя полярната мечка не щото обича да и е студено е станала полярна.

Дори мечките обичат стайна температура, и ако може някой да им изпържи нещо, но понеже не може.........





Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 19:16



Е, да, според оптимистично настроените учени полярната мечка можела да живее и без лед, просто щяла да смени диетата си от тюлени на северни елени и гъши яйца, но аз лично не бих си заложил парите на това твърдение. Очаквам от повишаването концентрацията на въглероден диоксид в атмосферата да намажат растенията, т.е. флората, ама за фауната не съм съвсем убеден.

Иначе мечоците са много сладки животинки, като големи кучета са. Ако имах мечок и можех да си го позволя, с удоволствие щях да му пържа яйчица.





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.11.19 19:49



Мда....
Колкото повече одъртяваме, толкова по ни влече към пръстта.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано08.11.19 20:27



Привилегия е да се чудиш дали да отделиш за масажчета и спа-процедурки колкото една голяма пенсия. Сигурно си заслужава – може пък да се почувстваш като богиня, освен това е отличен начин да демонстрираш финансово превъзходство. Аз лично съм дребна душица и щях да си ги спестя – имам си баня и ми е достатъчна, а масаж изобщо не знам какво означава.





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.11.19 10:48



Не!
Ти няма ли вече да се включваш и оттатък?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Загубихте линови [re: Baldrian]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.11.19 11:21



Ами уреди я, както уреди тинтирлина.



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 13:01



Никое време не е изгубено, ако си и мислиш през това време. Животът е само това което правят мислите ни от него.

Току се връщам от два магазина, първият, далечният уж трябваше да работи, вторият не трябваше. Обаче аз ходих пеша, това е полезно, мислих си, може би и да съм измислил нещо, сега вече не си спомням.



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 13:04



Ами уреди я, както уреди тинтирлина.


Не е тя, връзкарче аз,
племенник съм на Красен Кралев, той каза на Борисов, Борисов каза на Киро, та те така.





Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.11.19 14:14



Айди, айди



Прекрасен уикенд бе

Вчера викнах едни китайче да ми оближе домЪТ, днес само сменям възглавнички на дивана, розовите ги махнах, нали, коледен сезон, сложих сребърни Заредих всички легла с нови, изгладени чаршафи, отделно подредих масата за Празник. Сива, тефлонова покривка, дето не поема ни капка разлята течност, също като мен, одеве в цветарницата видях лалета, представяш ли си, не бях виждала от пролетта. Веднага купих три дузини белички.

Значи, сива покривка, бели лалета, бял сервиз със сребърен кант, най-хубавите ми прибори, в сребърно.

Менюто:

Бистра, лучена, френска супа

Домашно приготвена лазаня, със сос бешамел. Покрита със сирене чедар и още едно, но какво беше

Отделно няколко вида зелена салата, с чери доматчета, краставица, бейби моцарелки. Който иска си я овкусявава с девствен зехтин и с крем балсамико.

Десертът е крем брюле с маракуя.

Всичко това, полято с няколко литра червено вини и 3 литра съм взела десертно вино за десерта.

Който иска нещо друго, да си го донесе. Това от мен.

Ще стане едно малко, сладко купонче



Тема Re: Загубихте линови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.11.19 15:24



Браво, менюто ти изглежда чудесно.

Аз пуснах пералня с чаршафи и завивки, измих пода и се залових да направя една пица. Понеже цепя стотинката на две, реших да си сметна г/д колко ще ми струва. Където се чудя за цената, закръглявам нагоре.

Нарязах на ситно и на кубчета една опаковка босилек, 3 малки глави лук, 300 грама печурки, една червена чушка, 100 грама броколи и 200 грама луканков салам, и оставих зеленчуците на 80 градуса вентилация във фурната да се поизсушат – 6.30 лв.

След това разточих една топка готово тесто от магазина, 400 грама – 1.25 лв. Брашното за обрашняване – още 3 ст.

Прехвърлих разточеното тесто в обрашнена правоъгълна тава и го намазах със зехтин, едно яйце и 4 супени лъжици доматено пюре – 52 стотинки.

Наредих отгоре босилека, лука, печурките, чушката, броколите и салама, в този ред, и овкусих с няколко лъжици зехтин – още 15 стотинки. Наръсих отгоре обилно чубрица, понеже нали съм на всяка манжда мерудия, и след това постелих 400 грама настърган на едро кашкавал. Кашкавалът – 6 лв.

Опекох творението в предврателно загрята фурна на 200 градуса долно нагряване за около 30-40 минути. Трябваше да поставя тавата в средния жлеб, тъй като тестото поизгоря по периферията.

Разбърках 2 кофички кисело мляко с вода 1:1 за айрян – 2.30 лв.

По този начин си сготвих манджа за около 17 лв, която ще ми стигне за днес и утре. Отделно трябва да изпия сока на един лимон, понеже нали трябва и витамин Ц да се приема, иначе ще се разболея от скорбут – 0.30 лв. И салата трябва да се яде, защото е полезно, а и нещо друго ако ям – звън-звън поне 10 лв дневно bare minimum + още 2 за кучето и 3 за някоя глезотийка...15 на ден – 450 лв месечно, само колкото да съм сит.

25 лв такса вход.

50 лв ток, вода, парно, Интернет.

25 лв за фонд "дрехи".

50 лв за фонд "шофьорска книжка" (понеже и това нямам).

100 лв за фонд "бричитайка".

200 лв за отрова под формата на кафе и цигари.

Всичко общо – 900 лв.

Ако разкарам отровата, може да ми остане за бимесечни консултации с психоложката и за фонд "домакински електроуреди". Фонд "непредвидени разходи" с метличка и четка за кенеф няма да мога да си позволя, или ако ми се наложи, то ще е от фондовете "бричка и книжка".





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 18:57



Не знам къде ти е сбъркано мисленето, не мога да кажа. Като се ожених, живяхме на квартира, нямах свой собствен дом, и родителите ми нямаха, в целият им съществен живот. Петък се уволних от казармата, не бях прост войник, може би това ми помогна. Старши офицер на батарея, взводен, звучи престижно, инак обикновен "фазан". Ти си математик, аз - гъз, подготвял съм данните за стрелба, има снаряди още не са паднали. Месец и половина по късно, станах сондьор, дупчех земята 267 метра всеки ден, миньор отидох да търся поприще, Лъки. После станах хамалин на жепе, товарна гара. После станах финомеханик, пишещи машини настройвах, много, хиляди. После направих лаборатория фото- химическа, излъгах един университет, и един институт, а печатах емблеми за пазари и лунапарзи, стрелбища. Моа ти залепя на гъзъ " ТУРБО" или " ФИЛИПС" , тогава това се котираше, и на машини разбира се табелки. Мултигруп , още бяха Мулиарт, или нещо такова, и незнайно защо имаха пари, но им правих за експонати, руски, на панаира. Тогава това бяха космически технологии. Но моята мечта за моя сондажна модулна машина, на принципа на планинската модулна минохвъргачка 86 ти калибър, не ме напускаше никога. Изчетох всички книги от библиотеката.
Защо го пиша това. Средата е пазарна, парите са много и са навсякъде.
Тия дни ми слагаха кнауф, тавани, двойна скара, други шпакловка, боя, трети врати, четвърти друго..... Тоест работа има, и не само има, ами и не стигат майсторите, и ги тормозиш, молиш, свирки им правиш. А ти само ревеш, не е мъжко пич.



Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.11.19 19:25



е що да не реве, техните като му снасят секи месец по 9 стотака?
малко му снасят, затова реве и пести от храна.





Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 19:28



Оо....душице, нали знаеш, че съм влюбен в теб.





Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.11.19 19:27



за влюбените имам права лопата и градина - да ми се обясняват с лопатата в любов.



абе как може тъпите дървета да правят толкоз шума, бе! на шумкар се обърнах!



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано09.11.19 19:32



Добре де, аз тая пица, като ти гледам разценките, до 17 лева не мога да я докарам. То, в момента, нямам и време де, извини ме.

Аз, ако ти разбия моите месечни разходи, ще припаднеш. Но, споко, няма.


И, само за да те вдъхновя, да кандидатсваш за работата в кол центъра:

Бях бременна с второто си дете, постъпих да раждам, в родилната стая лежах, корема ми обвит с разни електроди, аз четях за изпит по company law, или както там се нарича на български. Две денонощия лежах на магаре, детето не идва, аз чета като луда, защото няколко дни след това имах изпит. И не само четях. То, казуси се иска да се решават.

Да не ти казвам другите изпити как ги взех с отличен. Бебето на циците суче, аз отгоре през него чета.

Мисълта ми е, стягай се!!!!

Айде, хубава вечер



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано09.11.19 19:34



Чакай че се обърках..днес във фантастико купих..пиле, зеле- прясно..две големи зелки, банани 3кг, на майка ми крилца..и дадох горе-долу твоите пари.
Зелето ще го готвя утре..мислех днес, ама детенце може да идва утре та да е прясно сготвено..
не съм гледала парите..а какво ми се яде..
та ме замисли, ако правиш за всичко сметка, не излиза ли по-скъпо?
а иначе си купих и пица от пазара..вряла..с кашкавал и шунка..малка кръгла..май 3лв. беше..



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 19:39



Хе, хе, ако ще ми се правиш на човек, не мож да говориш с мен.



Редактирано от Glastar на 09.11.19 19:40.



Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.11.19 19:44



ми хубу



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 19:54



Стига с тия пари, рожбе! Парите са най правилно разпределени, понеже не стигат на всички ! Да, тривиален лаф, но така е. Парите са аплауз на обществото за нас, застинал в графичен вид. Имам фенове, и ме аплодидат с променлив инензитет, но и аз трябвада участвам, да съм симпатичен.





Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.11.19 20:00



Не съм математик, не заблуждавай аудиторията.





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано09.11.19 20:20



Аз не.





Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано09.11.19 20:23



е, че аз не казах ли същото..или и ти ме четеешш....


солиден господин си...койй може да се мери с теб?



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано09.11.19 20:36



Математик си, умно момче си,трябва да станеш фискално агресивен. Изработката на пари не е по различна от съзиданието на грЪнци.
Не пречи да си даровит към другите, но първом да си даровит по изобще.



Каквото и да имаш, а мъдрост, ако нямаш, къде си ?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Glastar на 09.11.19 20:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от Glastar на 09.11.19 20:38.



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано09.11.19 21:36



От какво толкова си се объркала? Пилето е 8-9 лв, две пресни зелки са ти към кинта и петдесет, 3 кила банани струват 7.80 и крилцата още 4-5 лв – нормално е да си оставила около 20 лв. Не виждам по законите на каква логика правенето на сметка би оскъпило покупките. Иначе да, малките кръгли пици от пазара излизат г/д на същата цена за грам, на която е да си я сготвиш сама. В моя случай босилекът оскъпява излишно манджата, а не вкарва почти никакъв вкус и никакви хранителни в-ва, така че можеше да мина и без него, пък е на цената на цяло билетче, т.е. не малко.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 00:28



няма как босилекът да придаде вкус, като си сложил и чубрица
или едното, или другото
това с броколите и печурките - и то в тая посока



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 00:51



Евтино:
- пилешки дробчета 2.30 за 0.5кг плюс салата от зеле и моркови за 1лв
- яйца - по пангюрски, омлет...
- бързо и лесно - принцеси с кайма и кашкавал, 1 яйце, щипка сода, подправки + 1 лъж. брашно, за да не се свива сместта
- Купуваш си готови изпечени 5 кюфтета и 5 кебапчета /от горнооряховсщка скара/ за 8лв, правиш си таратор за 2лв, картофена салата за 2лв
- купуваш 2 дъгови пъстърви ок. 5.50 са от лидл, пържиш или печеш на оребрен тиган или скара, салата
- картофено руло със сирене, яйце, кашкавал, + салата
- пилешки бутчета изпечени, гарнитура печурки с масло. Ше ти е около 3лв за порция
- спагети/макарони
- супа - пилешка, с топчета, гъбена, зеленчукова
- пости? - тиквички с ориз, славянски гювеч /лук, чушки, домати, моркови, ориз, маслини... /, добрите стари фасул яхния, леща, грах....
Вземаш рецептурник за столова и там са евтини класики в жанра: кюфетета по чирпански, пиле фрикасе и пр., има бюджет, в който се побират, но те пък "пазаруват на едро"
Гледаш кое е на промоция, учиш се от пенсионерите... Напр..0.5 кг замразени калмари са 5.50лв, но са поне 2 големи порции. иначе в заведенията са минимум 9,90 или 14,90 и нагоре
не е срамно, че гледаш да се вместиш в твоя си бюджет, даже напротив
нормално е и да си правиш аритметика на разходите
но не ми хареса това да направиш пица за 2 дни
по добре едновременно сготви 2 различни ястия по 2 порции и ги редувай, и пак втория ден не готви. затова печките са с повече котлони


помня, че във 2-ри клас се почва по "човекът и обществото" да се учи урока "семеен/личен бюджет"

иначе в калкулацията ти включваш продукти, които са налични в кухнята така или иначе
напр. зехтин и не помня за кое още забелязах, че то така или иначе си го има и не купуваш 1 лъж. всеки път, а 1 път купено се ползва



Тема Re: Загубихте линови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 10:31



с големи боклуци се храниш.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 10:54



с правенето на сметка..винаги се минава човек..поне аз така мисля..ти докара една пица за 17 лв. Ако си я беше купил..има големи пици за по 6-7 лв..и няма два дни да ядеш едно и също..ама то не може и два дни..щото каква тепсия трябва да имаш..
а иначе можещ да докараш под 10 лв. сготвено..картофи или зеле са стотинки..ориз, боб..също..месото свинското е 7лв. има и на промоция..пилето което купих беше на промоция 5 и нещо..
просто една пица за 17 лв., хич не ми се видя..да кажем..изгодно и то само за теб..


аз като готвя..готвя за всички...

пп не оскъпило продуктите..а оскъпило крайният продукт..ако говорим за цени разбира се..и за изгодно хранене..
давам ти пример..6кг. зеле по 0.35 е 2.10..пиле 6 лв., морков..50ст. олио..е не знам колко е..копър..1лв...и за 10лв. храна за цялото семейство..да кажем една бисквитена торта за още 5лв. и десерта е готов..
ама аз може би щото съм по простичките неща..босилек мащерка и риган не понасям..броколи..там..байби извратености също..кашкавала си е кашкавал...сиренето също..: )))



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 11:47



Добре де, може да съм се поизхвърлил малко със закръгляването нагоре. Едва ли е надхвърлила 15.50-16.00, и то само защото към това смятам и двете кофички кисело мляко, които са по 1.15 кофичката; ако не ги броя тях и разкарам босилека и броколите, мога да го докарам до 12 кинта за около 1350 грама пица (понеже в процеса на готвенето част от влагата на гъбите и лука се изпарява), което е около 5 кръгли пици от пазара, в които обаче има по-малко хранителни продукти.

Да не говорим, че тук пица за 3 лв няма. Има дюнер за 5, който впрочем е много изгоден, защото е фрашкан с пилешко бяло месо. Пиците са по 12 кинта за 400 грама от Каприто.

Иначе да, знам, че мога да докарам сготвено до под 10. Любимо ми е да си готвя боб чорба, може и една пилешка супа да си спретна тази седмица.





Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 11:48



Ти все едно само амброзия готвиш.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.11.19 12:15



В отговор на:

Нарязах на ситно и на кубчета една опаковка босилек,




Какъв е този босилек, който се реже на кубчета?
Купувала съм стъбла с листа, подобно на магданоза, това корени ли са, те ядат ли се?



Тема Re: Загубихте линови [re: aiumi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 12:24



Босилека нарязах наситно, на кубчета нарязах гъбите, лука, чушката и салама. Точно тези стъбла с листа имам предвид, в една пластмасова кутийка с целофанче за лев и шейсет. Ако го хапнеш свежо, има някакъв характерен вкус и аромат, но като се сготви в пицата ми се струва, че няма никакъв вкус. Може и да бъркам, понеже по рецепта се слага.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.11.19 12:29



Така, както си конструирал изречението се подразбира, че си нарязал босилека на кубчета.



Както и да е.

Може да съм консервативна, но за мен боселека е най-добрия приятел на доматите, и обратното. Не знам по какво причина, но съм забелязала, че взаимно си помагат да си разгърнат вкуса, затуй аз, ако в ястието няма домати, изобщо не слагам босилек. Примерно ако беше направил някаква доматена редукция, да сложиш върху блата на пицата, тогава босилека би се усетил. Така мисля аз.



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 12:39



дали?
дадох му вариант, като иска да е евтино
и да се побира в бюджета си
синът ми живееше сам след 7-ми клас,
приеми че такива уроци се учат на около 14г.
или като отидеш студент в друг град,
а не си при родителите си на 19г.
тогава знаеш, че имаш пари, които са ограничени
дори само заради неудобството да кажеш - преведете/пратете ми пари,
си струва да помислиш как и откъде можеш да отрежеш от разходите
а да се има и предвид, че е мъж и не му трябват толкова пари за чорапогащници, гримила и парцалки





Тема Re: Загубихте линови [re: aiumi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 13:12



Написал съм, че съм нарязал наситно и на кубчета 4-5 различни хранителни продукта, пък кой е бил наситно, и кой, на кубчета – мисля, че се подразбира.

Иначе да, явно затова се слага босилек на пицата, понеже другарува с доматите. Не съм правил доматена редукция, ползвах пюре от буркан, което е достатъчно редуцирано. Добре се получи пицата, особено изстинала с майонеза е екстра. Само дето попрегоря малко по краищата. Следващия път ще я сложа по средата, а не на най-долната релса.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.11.19 13:27



В отговор на:

Написал съм, че съм нарязал наситно и на кубчета 4-5 различни хранителни продукта, пък кой е бил наситно, и кой, на кубчета – мисля, че се подразбира.




Не, не не подразбира това, подразбира се, че всичко, изброено по-нататък, си го нарязал едновременно и на ситно, и на кубчета.

ПП Оказа се, че съм била напълно права, когато в онази тема не започнах да ти обяснявам за нюансите, които могат да преобърнат разбирането, в зависимост от експонираната част от истината :))) Това е просто, а онова - малко по-сложно. Ти не разбираш простото, как би разбрал по-сложното, тогава?



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 13:43



Ако съм представител на хранителна верига от магазини, веднага те осъждам, как така ще ми открехваш клиентите бе, за по евтино, та ази така шъ умра от глад ве





Редактирано от Alleks на 10.11.19 13:44.



Тема Re: Загубихте линови [re: aiumi]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 13:40



Няма значение, важното е, че пицата се изяде с удоволствие. Сега трябва да ходя до Практикер, за да купим с една съседка боя, че тя е шофьор, след което ще прекарам днешния следобед в боядисване на аварийното стълбище във входа. Дано светне и се откажат да ритат и да си пишат мъдростите по стените. С партера имам да боядисвам общо 12 етажа, за което съм си дал срок 2 седмици или само една, ако в понеделник не започна като чистач във Фантастикото.

Няма проблем да разбера нещо, ако го напишеш, но ако не го напишеш, няма как да го разбера.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 13:46



Мъж не се обеснява ве, да знайш, иначе не е мъж!





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 13:49



който иска да се храни бюджетно, вкусно и здравословно, се научава да готви.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 13:49



Съседка значи, а такааа,

нали си гълташе граматиката ве като видиш жена, как така с съседка, я по добре с съседа.





Тема Re: Загубихте линови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 13:51



кат прочетох "прясна риба" от лигъл и ми прилоша.



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 13:56



Да свестявам, липарски къде е, а пий бърже една вода, така де и си поеми въздух.







Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 13:57



Стана интересно...каква ще е присъдата?...: ))))



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 13:59



На голям мравуняк, отгоре вързана, да не мърдаш.







Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 14:01



нещо друго не може ли...: )))



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:03



А ти какво си направил, за да имаш тая привилегия? Аз съм си скъсала задника и може би затова не чувствам като привилегия че мога да платя 180 евро на месец за фитнес. Даже чувствам, че усилията ми се са достатъчно възнаградени, защото се налага да се чудя дали да дам едни 180 евро, а не мога да ги дам, без да се чудя.

з лично съм дребна душица и щях да си ги спестя Това мислене ми е непонятно, за дребната душица, и ми е любопитно защо някой може да мисли по тоя начин, може ли да ми обясниш?



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:04



Може, ай да не е мравки ами паяци до тях за седмица ти.



Да знаиш никъв бизнесмен от теб не става, как може евтиното да рекламираш бе, я рекламирай бон филе, филе от сьомга, или филе елена, шъ го умориш Нюк с това зеле.



Редактирано от Alleks на 10.11.19 14:06.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.11.19 14:04



Пица викаш... в Катманду, загладнял за европейска храна попаднах в пицария. Та пицата си беше общо взето стандартна но с кашкавал от як, който сладнеше и тотално, а и понамирисваше... съвсем не си подхождаше с останалото.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:08



Ся от мен да знаеш фитнеса не е за жени, глей си кухнята по добре, за фитнес не мечтай.


Не можеш ни разбра нас мъжете, мъж без мускул мъли е ве.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 14:06



не ставааа..

отказвам наказание тогава...
и другото не става..кой се е наял с филе Елена само?..филета от риба..свинско, пилешко..ми сухо..предпочитам си риба, свиня и пиле..
а ако знаеш какво зеле стана самоо..ммм..
сега част от него и във фурната..



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:13



Аве филе елена и зеле, ма не смесено де, бодеш от едното после от другото и така, то само зеле, абе провокатор, знаеш че зеле обичам, и го изпалзваш среещу мене, така ли.







Тема Еваларканови [re: Glastar]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:10



ти бичим от сърце! Че не е мъжко, спор няма, само се чудя женко ли е?



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:15



Кухнята ще си я загледам, кат се намери един мъж на тая земя да ми докарва каквото сама си изкарвам. Дотогаз - фитнеси, масажи и ебем и фърлям.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:16



1.Eдин месец мизерия!
После си най-вървежния пич, с 2 заплати в джЕба ;) Стига да не ти я бавят или да не ти я дават разпокъсано заплатата.







Тема Верно ли?нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:16



Я кажи, че тука не знаеш с кой си говориш мамаму!



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 14:13



Даааааааааааааааа...така!..: )))



Тема Къф синови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:17



кажи да знаем с кой си говорим.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:17



Колко изкарваш? да видя мъж ли съм или джендър.







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:19



Около средното за западна европа за човек с квалификация и 25 години стаж.



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:19



Бре и открехната, тогаз наказанието тройно, мравки паяци и караконжоли за тебе.







Тема Re: Верно ли?нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 14:20



кое дали е вярно?



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 14:21



Тц.
ако измислиш друго наказание, се обади..: ))



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:22



Колко бе като цифра 2, 3, 5 евра, дай нещо приблизително, после ази да ти кажем къв мъж съм.







Тема Re: Верно ли?нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:23



Че е на издръжка. Малолетен или малоумен е?



Тема Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:23



счетоводител, че да ти давам цифри, бе?!





Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:24



Мисля, ама ти и на него няма да се съгласиш, та така че квото и да измисля а познай.







Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:25



Ще даваш я, нали си счетоводител тва ти е работата цифрите.







Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:26



Не съм счетоводител, бъркаш ме, други са счетитата в клуба.



Тема Re: Верно ли?нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 14:28



ми това е написал подробно в неговата кучешка тема и в тази на освободения пич.
че не работи, живее при родителите си или в техен апартамент и на техни разноски.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:29



Виж ся, почнах джендър заради теб да се чуствам, а смили се и кажи колко вадиш че джендър не ми отърва.







Тема Re: Загубихте линови [re: Glastar]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:29



Прав си, както почти винаги



Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:31



И що ти е тая информация? Ни ортак ще те правя, ни нищо.

А джендър не знам какво значи.



Тема Re: Верно ли?нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:32



Работата серьозна значи... Аз не го четох и виж дезинформираността как води до заблуждение.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:33



Карай, лигавих се, сериозно!

Ся арее, кой у кухнята, кой у фитнеса, кой на доктор да го свестява, кой сметки да прави, аз ще спя, тва е.







Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 14:37



Ай, мирясай бе. 5К евро месечно вади. Не си джендър, щото ти вадиш мелеони.



Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 14:39



Аве патко, наемник наемник, ай стига ти, ся пенсия и втора работа.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 14:42



Кухнята ще си я загледам, кат се намери един мъж на тая земя да ми докарва каквото сама си изкарвам. Дотогаз - фитнеси, масажи и ебем и фърлям.

Ха-ха, кефи ме как разсъждаваш.







Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 14:50



В отговор на:

кат прочетох "прясна риба" от лигъл и ми прилоша.




ми никъде не съм споменала "прясна риба"
и на мен би ми прилошало от твоите проекции
ти не четеш, ти директно интерпретираш



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 14:52



"Джендър" е съвременен синоним на думите "педераст", "трансексуален" и т.н... Този смисъл на думата се роди след някаква специална нашенска трактовка на Истанбулската конвенция, доколкото разбрах не съответствала на българската конституция.



Редактирано от Nuke Dukem на 10.11.19 15:07.



Тема Re: Загубихте линови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 14:55



- купуваш 2 дъгови пъстърви ок. 5.50 са от лидл, пържиш или печеш на оребрен тиган или скара, салата

ми никъде не съм споменала "прясна риба"

и правилно, щото не е прясна.





Тема Re: Къф синови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 14:56



Никъф не съм... Боклук, лай*о и каквото още ти хрумне.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:56



Колко сей ъпгрейднал българският език, аз говоря стара версия значи. И нема как да вдяна, щото на езика, от който произхожда думата, джендър значи друго.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:57



Мен не ме кефи, ма нямам избор.



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 14:57



ми правилни неща пиша
1 път да ми го признаеш





Тема Re: Къф синови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 14:58



Мноо зле звучиш, съклюбарю.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 14:59



За мен джендър означава пол и има само два джендъра независимо от напъните на човек да е нещо различно от това, което се е родил, но има хора, които влагат друг смисъл... Някои си режат пишките, други си ги присаждат, it's a fucked up world that we live in.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:07



Имаш, можеше и това да не правиш... Щом можеш да си позволиш да е6еш и да хвърляш, значи си едно ниво над тези, които и това не могат да си позволят. Пожелавам ти да се ъпгрейднеш до редовно е6ане без хвърляне.





Тема Re: Къф синови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:14



Цял живот съм звучал така и никога не съм притежавал способността да звуча добре, няма причина сега да звуча различно... Всъщност няма и начин. От всеки пън дръжка не става.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.19 15:19



Ти ева майката на сто години феминизъм ебаси!



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:17



Нюк е отрасъл на свинско със зеле и ориз, и не може да си позволи да преяжда с филета от сьомга или елена, освен това обожава скумрия и не вижда с какво повече сьомгата си заслужава, освен че звучи по-гъзарско.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.19 15:21



Има три вида доктори по джендърските заболявания - гинеколог, андролог и психиатър.
Следователно джендърите са три.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 10.11.19 15:19.



Тема Re: Да не си минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:23



Три са – мъжки, женски и сбъркан.







Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:26



А?





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.19 15:27



Малко неполиткоректен хумор.

Инак, имам двама приятели. Симпатяги са, макар че единият прекалява с тревата и алкохола, особено кога се скарат семейно.



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:32



Какво по-добре със съседа? Ставаше дума да ме закара до магазина, за да мога да пренеса 8 кофи боя по-лесно и просто момичето беше на линия, за което съдейства нейната майка, чистачката във входа (висшистка впрочем, много пекана бабичка), в противен случай щеше да се наложи да ги мъкна с метрото. За такъв пренос не е необходима кой знае каква граматика, може и с глътната.

Иначе съседът се самоуби преди 5 години, а и той никога не е имал кола, така че нямаше как да го ангажирам за превоз.



Редактирано от Nuke Dukem на 10.11.19 16:01.



Тема Re: Загубихте линови [re: osvoboden pich]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:34



Не съм ял кашкавал от як, но поради сходни причини не обичам козето мляко от магазина – намирисва на обор.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:41



От моята гледна точка имаш странни разбирания за това какво е мъжко и какво не. Според мен човек би трябвало във всеки един момент от живота си да има разумно обяснение за своето поведение.





Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:42



...което е точно това, което правя.





Тема Re: Да не си минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 15:46



Аз имам само един, но не прекалява нито с тревата, нито с алкохола... Ако не броим, че понякога обича да кърка бирички до късно.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 15:55



абе много не разбираш от готвене и повече хабиш продукти, отколкото постигаш резултат, ама карай. щом си ги харесваш произведенията, да ти е сладко.



научи повече за подправките и кои с кои се съчетават.
босилекът - ако нямаш под ръка евтин и пресен от пазара, купи си сушен. ароматът му е по-силен. и тесто за пица е фасулска работа за омесване. брашно, мая, вода и сол. кило брашно е 1 лев - за 2 пици и половина.

а вчерашна пица с майонеза е върхът на тюрлюгювеча.
половин кило препечен кашкавал стана на джапанка, нали?



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 16:56



Тая енергия дето я хвърли тука да се обясняваш, ако в работа я беше вложил до сега да беше взел първа заплата!

Има и четърти вид джендър, ( мрън, мрън ) ако се усещаш де...





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:09



Да така е, за това яж квото ти е кеф не се скръндзи, икономията е майка на мизерията, няма как някой да ме убеди че сирене от 5лв е по добро от същото дето килото му е 15 лв.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 17:11



е зависи..не бих отказала наказание..една торта!..шоколадова..





Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:14



Торта, да буйстваш повече ли.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 17:16



аз ли..? аз съм кротко..наядох се, заспах, станах и пак хапнах..и пак кротко..



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.11.19 17:16



Така е, пицата е храна, която се консумира веднага,
после губи по-голямата част от очарованието си.



ПП А тестото, не мога да си представя да си го купя готово, обикновено смесвам 2 вида брашна и други неща слагам и става мммм.



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:18



Добре.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано10.11.19 17:28



Ееее, че къде го изкопа тоз фитнес за толкоз много пари, да не е нещо златен вътре?

е напълно читав и значително по-евтин, със се басеина, сауната, паркинга и сичкото останало:





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 18:38



Нищо не съм направил, за да имам тази привилегия, а и няма какво да направя, че да я имам. Ти имаш квалификация и 25 годишен стаж, нормално е да се полага на теб, макар че майка ми също има квалификация и 25 годишен стаж, но не може да си позволи фитнес за €180 лв месечно, най-малкото понеже аз я обременявам (ако мен ме нямаше, щеше да може), а и защото не работи за 60,000 евро годишно (както Липари се изрази за теб), една от причините за което е, че не владее чужд език. Все едно да попиташ едно мършаво улично псе от приюта какво е направило, че да има привилегията да живее с богати стопани.

Впрочем 360 лв не са голяма пенсия, максималната е 1200. Иначе съм абсолютно сигурен, че усилията ти не са достатъчно възнаградени и че заслужаваш много повече, отколкото получаваш, и не виждам нищо лошо в това да даваш 180 от твоите хиляди, хиляди евро за фитнес, дори и при все, че тук има разни полуграмотни бабички, които оцеляват в окаяна и отблъскваща нищета на картофи и ориз, и отправят по Интернет апели за помощ, само и само да има с какво да се погрижат за бездомните котки и кучета, с приютяването на които си осмислят живота. В крайна сметка ти не си отговорна за тяхното положение, не им дължиш нищо и притежаваш свободата да избереш да не се интересуваш от тях, или дори да ги укориш, както понякога се случва, за начина на живот, който водят.

Защо мисля, че съм дребна душица ли? Ами защото съм отгледан в условия на пестеливост и компромиси, и никога не съм живял охолно и пищно, а луксът е нещо, което съм виждал само по ютюб, филмите и в известна степен при някои хора, които съм познавал за кратко. Единственото великодушие и щедрост, което мога да си позволя, е да давам на кучето си да яде освен гранули, по малко от моята храна, напр. парченце от пицата, саламче, картофче или месце от манджичката, по малко пуканки, пържолка по празниците, хлебче... Такива неща.

Реално за някого може и да не съм дребна душа, но предпочитам да си мисля, че съм такава с риск в един етап от живота ми да се окаже, че съм се заблуждавал, отколкото да рискувам да си помисля, че съм голяма клечка без да съм. И в двата случая – ако разсъждавам, че съм дребнодушковец, няма как да се надценя.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 18:54



Туй как на теб ти изглеждат работите, не е същото, като туй на други как им изглеждат същите работи, сещаш ли се?



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:01



Ай да не казвам как изглеждаш след всичкото казано дотук за положението ти! Обаче пък със собствено виждане по всички въпроси! Сигурно участваш и в митинга срещу вземането на български деца и даването им на норвежките педофили (и канибали).



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:02



адски е сбъркано да изсмукваш наготово 900 лева месечно от доходите на родителите си и да говориш за окаяни бабички в нищета. и че някой, който цял живот си е скъсвал гъза да работи, нямало лошо да издържа бедните бабички.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:02



Пич, имаш проблеми със самочувствието. Вдигни си го. Нема смисъл да се самоунижаваш.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:04



Сигурен съм, че ще започне да им помага, като си намери работа и има доходи.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:04



Аре бее, отворковците-мъШкари тука всички! Един леф не мойте да свъртите, гледате някоя емигрантка дали пък няма да ви вземе за отглеждане, обаче голямо лаене тука! Има педерасти, дето са къде по-мъже от вас!



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:06



А, може и да се ъпгрейдна, ама като гледам лафа тука как тече, не бива да разчитам много на дирника.



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 19:09



Не ме бригат особено мултиджендъровите ти хипотези и мнението ти за мен, и ако почувствам нужда да ми казваш дали, какво, кога и как да пиша, колко джендъра има и към кой принадлежа аз – обезателно ще те уведомя. Икономисай си авторитетните наблюдения си за себе си, реално за твоето добруване аз не съм ти нужен. Нямам нужда някой да ми обяснява как не съм бил мъж и не ми бил мъжки живота, и са ми най-малкото смешни (да не казвам по-силна дума) тия, които се чувстват повече мъже, обяснявайки това на други хора. Така да се каже – ако нямаш с какво да помогнеш или поне една добра дума да кажеш, поне си спести критиката.

Заплата се взима след един месец работа и не съм отделил енергия "да се обяснявам", а време. Енергия отделих за употребата на една кофа боя по стената на първия етаж в блока. Добре се получи, цвят банан, утре ще оползотворя още една кофа.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:09



Браво. За боядисването.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:09



Аз в живота си и половин минута не съм била феминистка. Аз съм за равенство между половете - мъжът кърти мангизи на къра, жената му пере чорапите по минижуп и му прибира парите. Ама не срещам мъже с оферта, глей кво става тука - един мама му го храни още, друг брои стинки за кафе... Как да ида да пера чорапи за 20 стотинки надник, като мога да правя друго за мноооого повече?! Не върви алъш-веришът по нашенко, пък за другаде одъртяхме, кой еве 40годишни?!

И така, ще бачкаме по принуда и ще мрънкяме в дирника, колкото там ...





Тема А!нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:17



Тоя съм го виждала отвън, ама не го знаех. Аз се чудя за Асприя във Волувето. То си е направо спа център. Саунтите смесени ли са на тоя? И малко ми идва в тъча Скарбек, имат ли паркинг нещо?

Откак бейсик фита презвеха всичко, не останаха читави фитнеси.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:17



Ай да не казвам как изглеждаш след всичкото казано дотук за положението ти!

Quelle ти го написа ясно на едно мнение сме, само ревеш...

Нямам повече кво да допълня...





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: expat]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:20



Сигурен съм, че ще започне да им помага, като си намери работа и има доходи.

на бедните бабички с мизерни пенсии ли? че те дотогава ще умрат.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:23



Добре Нюк ето ще ти помогна, стой си до родителите ти, разчитай на тяхните финанси, бъди им в тежест, това е мъжко, гордей се с него...

Така доволен ли си?





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:23



Може на богати бабички да помага. Тогава те ще му оставят в наследство 2-5 апартамента и други имоти.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:24



Пич, Тинтирина ти го каза, и други ти го казаха - мрънкачите виждат мрънакво и живеят мрънкаво. Освен ако не си инвалид, туй че висиш на майка си на гърба е направо... речникът е беден. Не те знам в кво си живял, ама ако си мислиш, че другите са родени със златна лъжица в устата или че им е бил песен живота на всички, мнооого се лъжеш. Падаш, ставаш, бършеш кръвта от коляното и продължаваш.

А като ще си говорим за баби, аз за мойте си баби и дядовци се погрижих, не им липсваше нищо и баят пари инвестирах в държавата, докато бяха живи. Ти ми кажи какво правиш за майка си, дето едва ли е на 30 години вече. Щото ако всеки се погрижи за собствените си баби, няма да има бедни баби, нали?



Тема Кво става тука?нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:26



Тоя човек що не работи? Ако му има нещо, ще ме прощава, ама що за нахалство е туй пълнолетен здрав-прав да живее на гърба на родители?!



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 19:28



Ха-ха, вярно, че стана на джапанка след 24 часа в хладилника.



Ама пак беше вкусна, особено с един shit ton майонеза, но действително не трябваше да я прегарям и съвсем малко оставаше да се получи кухненско бедствие.

Замисли ме с това брашно за 1 лев и дали да не пробвам да го омеся сам следващия път, ама не знам колко мая, вода и сол да сложа на половин кило брашънце; пък и нямам подръка изсушен босилек и не знам откъде да си купя, но все пак ще погледна на щанда за подправки в магазина и ако има, ще го пробвам, понеже тая кинта и шейсет за пресен ми идва малко в повече, макар че при всички положения с пресен босилек е по-гъзарско.





Тема Еми,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:28



мрънкяй си, никой не може да ти попречи. Щом има и кой да ти плаща за тоя лукс...



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:31



Пич, сега ще те питам нещо директно, тва дето го пишеш истина ли е, или е свобдно съчинение с цел
клубарки да те съжалят с няква цел, щото ми мяза на второто на мен...





Тема Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:33



важното е, че не е джендър. Егати сбърканящината!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:35



Виж бегай, чу ли, джендър ще викаш, на там с който си, разбра ли ме.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: expat]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:36



малко е дрът вече за тая работа.


ох, четох в някакви пътеписи за забравих коя африканска държава, дето била хит за секстуризъм след богатите бели бабички. местните младежи - ем красиви, ем дашни. и под младежи имаха предвид 20+



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:34



20 + в сантиметри или в години?



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:40





Егати болните хора сте тука! Първо, не съм ти казала джендър на тебе, чети малко. Второ, имам приятели педерасти, дето са по-мъже от много от вас.



Тема Re: Кво става тука?нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:41



Не знам що не работи. Бил наркоман, ама бивш.
И аз не я разбирам тая работа на 36г. сумарно да си бачкал няма и 2 години.



Тема Re: Кво става тука?нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:43



А, ясно. Ще му пусна един контакт, ако го намеря, на една жена, излекувана наркоманка, дето сега работи по тия въпроси и изглежда си е намерила смисъл на съществуването.



Тема Re: Загубихте линови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 19:40



Мисля, че се получи добре, макар че нанесох само 2 слоя, но и без това за трети слой няма да ми дадат пари за допълнителната боя, която би поел трети слой. Поех ангажимент да приключа със стълбището в рамките на 2 седмици, за което ще отидат по груби преценки около 18-20 петкилограмови кофи.

Естествено, касиерката не беше напълно доволна, понеже сме купили скъпите разфасовки Мефисто от Практикер, дето са 11 камъка кофата, а не 25 килограмови баки от Ангрото, които били по-евтини, ама същественото е, че поне има кой да боядисва и се получава свежичко. С оглед на това, че ги таксувам 0.00 лв на квадратен метър, на нейно място тази дреболия нямаше да я коментирам, но не ми пречи да се оплаква от цената на боята – важното е, че събира редовно такса и извади 100 кинта от бюджета на блока. Питаха ме дали няма да искам да ми платят за отделеното време, но аз отказах категорично – боядисвам само и единствено за престиж.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:47



Вземи го, осинови го, храни го, а той ще те ебе само, пределно му е ясно за майчнските чуства при жените, и се заиграва точно с тях...

От как аз съм в дира, само се жалва мрънка, играе една и съща постановка...

Мислиш ли че ако иска, не може си намери работа?



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Alleks на 10.11.19 19:53.</EM></FONT></P>

Редактирано от Alleks на 10.11.19 19:56.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:44



Направи снимки "преди" и "след".



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:49



Виж, ай да спрем, кой кво казал, всеки казва това което мисли нали?
А за Нюк, да се оправя, до като има кой да го слуша, ще мрънка...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:50



Виж, нито си ме виждала нито имаш представа за мен, така че, зъдръж си ги педалите, така става ли?





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:57



тесто за пица:

НЕОБХОДИМИ СЪСТАВКИ
мая - 25 г прясна или 2 пакетчета суха (по 7 г)
вода - около 2/3 ч.ч. топла (150 мл)
брашно - 3 ч.ч. обикновено (450 г) + 1/2 ч.ч. (75 г) за работния плот
сол - 1/2 ч.л.
Маята и половината от топлата вода се разбъркват, докато маята се разтвори. Оставя се да втасва встрани около 15 мин. , или докато заприлича на крем и стане готова. Пресятото брашно и сол се слагат в купа, където се прави кладенче в средата и се излива кашицата от мая, останалата вода и всички други продукти от рецептата.

Бърка се с дървена лъжица, докато цялото брашно бъде поето. Поръсва се работният плот с брашно и се меси в продължение на 8-10 мин. Когато тестото стане твърдо и спре да лепне се удря върху плота няколко пъти.

Тестото трябва да е гладко и еластично, а под повърхността му трябва да се виждат въздушни мехурчета и да си възвръща формата, ако се притисне с длан.

Омесеното тесто се слага в намаслена с растително масло купа и се покрива с кърпа. Оставя се да втаса встрани, докато удвои обема си два пъти. За да се оформи пицата, се слага в тестото в тава за пица и с пръсти се притиска и разстеля встрани, докато покрие дъното на тавата.

Оставя се да престои 10 мин. преди да се добави плънката. За да направите калцоне се оформя пицата в кръг. Плънката се разстила само в едната половина на кръга, като се остави празно пространство по ръба от 2.5 см. Плънката се покрива с другата половина и се притискат краищата с пръсти, за да се запечата.

Източник: https://recepti.gotvach.bg/r-23045-Оригинално_тесто_за_пица

сух босилек - от магазина щанда с подправки.
търси сушен марка KOTANYI - в зелен плътен пакет. Малко са им по-скъпички подправките, отколкото българските, но от опит - босилекът им е разкошен, без клечколаци и с най-добър аромат.

пресен босилек - виж на пазара. една китка е 50-60 стинки. но може и да няма, защото сега не му е сезонът.

никога, ама НИКОГА не добавяй чубрица в ястия със следните подправки:
- босилек
- естрагон
- мащерка
- девисил
- джоджен/мента
- розмарин
- листна целина

тя е с много силен аромат и убива по-деликатния аромат на изброените треволяци - пресни или сушени. с целината също внимателската.

знам ги тези пакетчета живи зелени подправки в супермаркетите.
купувала съм босилеци, менти и мащерки. скъпички са и си заслужават парите, ако много добре знаеш как да ги готвиш или ръсиш.



Тема Re: Еми,нови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 19:59



Малко е цинично да наричаш положението ми лукс, вместо безизходица, каквото то всъщност е, но нямам нищо против да мрънкаш, че мрънкам... В крайна сметка всеки има право на мнение.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 20:07



Аре бее, отворковците-мъШкари тука всички! Един леф не мойте да свъртите, гледате някоя емигрантка дали пък няма да ви вземе за отглеждане, обаче голямо лаене тука!

Кой т'ва?

Има педерасти, дето са къде по-мъже от вас!

И? Да хвана 'си режа пи6ката ли ся?







Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 20:13



То и туй как на други им изглеждат работите не е същото като това как ми изглеждат тези работи на мен. Всеки има право да му изглеждат нещата така, както му изглеждат, просто трябва да спазва законьть. Дори и да не ги спазва, пак има право да му изглеждат нещата еди как си – само че зад решетки или след някаква друга санкция.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 20:20



Ми кажи, никой не те спира – ти също имаш собствено виждане "по всеки въпрос", в т.ч. и относно мен. Иначе не, в митинги изобщо не участвам и едва сега научавам, че е имало такъв срещу вземането на български деца и даването им "на норвежките педофили и канибали". Не съм осведомен по тази тема и нямам мнение. Гласувах и с това задължението ми към обществените събития се изчерпа.





Тема Re: Загубихте линови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 20:36



Утре ще направя, но като цяло си представи овехтяла стена, която не е боядисвана от приблизително 23 години. Ще снимам преди-то на стената, която ще боядисам утре, и след-ът на тази, която боядисах днес, като за "след" на утрешната стена ще трябва да изчакам до вдругиден, тъй като трябва да минат 24 часа, докато боята изсъхне напълно, за да се види крайния ефект. Нищо съществено, просто след боядисване изглежда чисто едноцветно, иначе има гетовски вид.

Една кофа употребявам за около 75 минути.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 21:24



Благодаря ти за помощта, жив и здрав да си.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 21:27



Естествено, че е истина. Животът ми не е сценарий на филм. С каква цел бих търсил съжалението на клубарките?







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 22:17



Има няколко апетитни парчета, като например Експат, обаче той е "зает". Може и много да са, но както ясно виждаш, аз не влизам в тази група, така че успех и не си губи времето с мен, ако търсиш в дирника това.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано10.11.19 22:43



Емигрантка?
Никогиш!
Освен ако ней съгласна веднага да се повърне наобратно, да живей на село, да може да плеви и оре, и да може да коли и разфасова прасе!
И да пий ракия!
И да готви кат мама!



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 22:50



Не се самоунижавам, просто съм честен относно себе си и не лъжа никого. Аз въобще нямам самочувствие, че да го вдигам. Проблеми със самочувствието имах като юноша младеж, когато изобщо го имах. А дори и да се беше появила една прашинка отнякъде, нямаше да мога да го повиша, защото нямам тази способност, това умение. На удавникът колкото и да му казваш да диша и да плува, и че няма смисъл да пляска произволно във водата, той си остава удавник. Заекът вълк и просякът ковач никога няма да станат. Отдавна вече не вярвам в чудеса, просто си доизживявам жалкия живот.





Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.11.19 22:53



може без месене, но да си направи песто



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 23:36



Да съм се оплакал от нещо, че всички вкупом се нахвърляте върху ми с обвиненията, че мрънкам? Да съм казал, че съм нещастен, болен, притеснен, обезпокоен или че не харесвам нещо? Боядисвам си кротко, чистя, пера си чорапите и чаршафите, готвя, спамя джобса за работа, утре ще отида на интервю за чистач, в петък на психолог... Аз тук само си лафя и се радвам на каквото има. Докато го има, понеже след време ще мигрирате в 40-50. Назови едно нещо, от което съм се оплакал. Ако някой се оплаква, това сте вие – от Трола, от мен, от този, от онзи, от това, от онова, бедняци били, лошо течал лафът...

И не, не си мисля, че другите са били родени със златна лъжица и че животът им е бил песен на всички, и знам много добре, че след падането ставаш, бършеш кръвта и продължаваш – изобщо, че сте извоювали финансовата и материална независимост, на която се радвате в момента. Това не означава, че твоят живот не е бил прекрасен и изпълнен с възможности спрямо моя, благодарение на което сега се наслаждаваш на жътвата от твоите успехи, каквито аз никога не само не съм имал, а даже и не е имало как да постигна. Няма равен старт в живота – той е като кутия шоколадови бонбони, беше казал Форест Гъмп. Е, приеми, че на мен ми се е паднало топчето от смачканите станиолчета, в които са били обвити бонбоните на останалите хора – какво толкова сложно и възмутително има? Като видиш поредния мръсен просяк на улицата (каквито в центъра на София има много) – спираш ли се да го нахокаш, че мрънка за пари, вместо да си подаде молбата за високоплатена работа в лъскав и уютен офис?

Радвам се за теб, че си се погрижила за твоите баби и дядовци. Аз имам само една баба и тя няма нужда да се грижа за нея – достатъчно й е да се погрижа за себе си. Има си голям апартамент, остъклена с PVC дограма кухня с пералня, нов хладилник и микровълнова, топлоизолирана спалня с климатик, обзаведен хол с телевизор, кабелна и HVAC, плочки в коридора, баня с бойлер, стаичка, в която си складира компоти и сладка за зимата (също топлоизолирана), и си пере, готви и чисти. Нито е останала гладна, нито жадна, нито на студено или горещо. Живее си комфортно старините и не иска нищо от мен, освен да се изуча и да си намеря работа. Е, с конкуренцията за първото не успях да се справя, но мога поне да чистя за някой друг лев, нали?

За майка ми какво да правя? Тя си живее по собствен начин и каквото е поискала от мен, съм го свършил. Единственото, което мога да направя, е да си намеря работа и да заделям по някоя пара за нея, защото догодина ще се пенсионира. То, както се очертава, моята заплата – ако утре ме наемат – ще е колкото или по-малко от нейната пенсия.

Хайде сега си излей всичката злоба, която си натрупала в живота си, върху мен и кажи, че даже за чистач не ставам. Стъпчи ме като хлебарка, удряй здраво, сега ти е паднало – аз милост не заслужавам.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 23:55



Че аз не се скръндзя, точно обратното... За мен е по-валидно да кажеш, че съм прахосник, отколкото скъперник. Тази вечер вечерях KFC сандвичи; ако бях скръндза, щях да си купя хляб, кренвирши, лютеница и от бялата химическа гадост, която наричат сирене. Това от 5 лв даже на кучето си не бих давал. Според мен хубавото сирене в София се върти около 30 лв килото, а т.нар. "кашкавали", т.е. гадно сирене, започват от 15 и всякаквите там фалшиви пластилини трябва да ги дават на просяците и умствено изостаналите социалнослаби като дарение. В Лондон има фирма за био сандвичи, като в края на работния ден всичко неизядено отива за бедните – пишеше го на кутията.

Икономията е майка на мизерията, но баща на провидението. Не си прав, ако имаш предвид пестеливостта – тя е много важна. Ако си пестелив, можеш да изкараш по-дълго с парите, които струва твоя труд. Иначе съм съгласен, че когато парите не достигат, е необходимо не да ограничиш разходите, а да увеличиш приходите.





Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 00:19



Благодаря ти за рецептата за тесто, определено ще я пробвам идния уикенд, както и за съветите относно босилека.

Имам само един въпрос... Докато пресяваш брашното със ситото, трябва ли да си друсаш циците?







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано11.11.19 09:23



Ти Нюк, и Ехнатон ми помогнахте финансово, без да ме познавате, когато бях най-закъсала.

Заслужаваш милост и заслужаваш подкрепа.
Ще се справиш. Ти всъщност вече си спечелил една колосална битка. Войната както знаеш, всички я губим накрая. Живи от живота не излизаме, така че все тая дали си беден или богат.
Холидей е писала - радостта и щастието може да са в това, което правиш за другите, независимо дали някой те презира или не. Едни приятел и колега навремето ми каза: "Бягай си в собствената писта." Не че го спазвам, де.

......................................................


Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.11.19 09:48



Виж, съвет, хващай се на първата предложена работа и се оглеждай за по добра през това време, по платена, после пак така, никой не е прескочил стъпало от стълбата и да стигне на края, ако ме разбираш...

Нещото е по добро от нищото, пак ако ме разбираш, бездействието е майка на мизерията, поне аз така мисля...

И не съм те обиждал или заяждал, напротив, опитвам се да те мотивирам с това което до сега съм ти писал, това е...





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:19



Не знам кво да направиш, ама имаш спешна нужда да направиш нещо, струва ми се, не че е моя работа. А последното, което ще ти помогне е да хейтваш срещу различните.



Тема Re: Да не си минови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:22



Къде да си подам молбата? Имам само едно мънинко изискване - къщата да е топло- и звукоизолирана, със сауна и басейн и да има фитнес. А, и прасе няма да разфасовам, че мръсно, но на пиле мога да извия врата. Готвя отлично, само трябва да поизтупам праха от готварските си умения, че не съм ги ползвала скоро.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:23



А брава! А законът що е? Задължителните (морални) норми на обществото, които са направени, за да могат членовете му да съжителстват ок. Може някои да не сте забелязали, но сме в 21 век и да си педераст, негър и изобщо, да си различен, вече не престъпление.

Така, че, прочети си отново собстените дума

Всеки има право да му изглеждат нещата така, както му изглеждат, просто трябва да спазва законьть.

и повече да не съм те видяла да употребяваш идиотската измишльотина Джендър, ясно?!



Тема Янови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:26



направи списък на апетитните според теб парчета - ник, възраст, образование, доходи, обвързаност, външен вид, размер на члена (последното не е задължително, за съжаление)



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано11.11.19 10:30



.... ела в 50-60. Там имаме мноооого време. :))



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:33



Е, приеми, че на мен ми се е паднало топчето от смачканите станиолчета, в които са били обвити бонбоните на останалите хора – какво толкова сложно и възмутително има?

Как бе, как? Кажи как точно е бил несправедлив живота към теб - родил си се тежко болен и родителите ти са те изоставили и никой не се е интересувал от теб, израснал си в дом в постоятен тормоз? Само в такава комбинация имаш право да ревеш и да разправяш, че не си имал шанс. Щото има и такива нещастници по земята, за съжаление.



Тема Re: Еми,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:37



Даа, да дремеш на топло вкъщи, да ти плаща някой нета, да имаш пари за пица, за които не си мръднал пръста и да ревтуниш - туй си е огромен лукс. Аз не мога да си го позволя, щото няма кой ми дава пари. Както и да се депресираш. Депресията, освен ако не е там някаква сериозен медицински случай, също е лукс.

Обясни ми какво ти е безизходното, щото не вдявам.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:41



Педалите, охооо, педалите! Има педали, дето всичките мъШкари тука само праха може да им дишате. Реализирани професионалисти, спокойни, уверени, добронамерени, възпитани, с постоянни връзки, някои дори женени, уважават партьора си и се грижат за него ...

Туй значи мъж, независимо от пола или сексуалната принадлежност. Ама де толкоз мозък да вденеш!



Тема Re: Загубихте линови [re: T a n y a]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:43



Благодаря, ще видя дали мога да пиша, че ми бяха изтрили профила.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 11:25



Е, то беше нещо дребно и незначително, но пък навреме, в момент, в който не можеше да свържеш двата края до заплата. Нямах повече подръка и затова ти изпратих само толкова, но в комбинация с помощта на Ехнатон (бях му забравил ника) беше достатъчно да напазариш за една-две седмици. Безсънна също ти помогна.

Благодаря ти за топлите думи. Сега отивам на интервю и дано ме наемат.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.11.19 11:29



Джендър (според Истанбулската конвенция) е социален (културен) пол и се свързва не с биологията на човека, а с начина му на поведение. Според някои западно европейци има над 20 пола (джендър), които могат да сключват брак помежду си. Нещата много бързо се извращават. Така че е нормално и повече от задължително хората да реагират преди да е дошло ново западноевропейско Средновековие или нещо подобно. Нищо не може да ни задължи да приемаме грешките на другите. А пък и ние не им се месим в начина на живот, обратното е. Ако искат могат да се обявят за охлюви, които непрекъснато сменят пола си, това не означава, че и ние трябва да го правим. Нека останат и традиционни, нормални, природни хора за разнообразие.




Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 11:29



Да, родих се болен и израстнах в дом с периодичен тормоз. Освен това не съм нещастник и се радвам на живота. Карпе дием.





Тема Re: Да не си минови [re: Luchezara]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.11.19 12:37



Според някои западно европейци има над 20 пола (джендър), които могат да сключват брак помежду си.

Кои са тези западно европейци? Цитирай поне 3 имена, моля! Или поне дай линк към официален документ с дефиниция на тези над 20 джендъра (пола).



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 12:57



да си педераст, негър и изобщо, да си различен, вече не престъпление.



И негър бях, нищо особено, просто клепачите са тъмни и отвътре.
Педерас няма да стана. Педерасите харесват хората, един вид хуманисти, най вече мъжките хора харесват.

Аз хора не понасям , ни мъжки ,ни женски. Не съм хуманист, ма никак.






Аз негър бях



Сънувах те !
И бяхме само двама.
Или бе Бронкс,
или нейде в Алабама.

Аз бях сприхаво ченге,
ти снажна,бяла дама.
От пет години негър бях,
черен беше даже боздугана.

Клепачите отвътре -черна,тъмна нощ.
Без звезди!
Разследвах обир!
И някаква измама.

Във ареста ти зъзнеше,
отмъкнали
ти бяха пак юргана.
Надменно дъвчех дъвка.

Аз негър бях,
ти - снажна бяла дама.
Разделяше ни двамата,
- твоята пижама




Тема Re: Да не си минови [re: Luchezara]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 13:05



Апелирам за конституционното си право на отвращение.

Имам ненакърними права да демонстрирам собственото си отвращени, към отвратителните за мен неща по най демонстративният начин.




Нещата които не харесваме, също ни правят хора.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Rosemary]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 13:16



Мислел съм си, бизнес, пътуващи рингове. Психотерапия с бокс. В центъра на града, минувачи сеирджии, двама от тях събират кураж, слагат ръкавиците, плащат си и се почват. Вижте с ръкавици не можеш кой знае какво да направиш другиму, ако не си професионалист с половин тон удар.

Идеята е да се бориш, да си индивид СРЕЩУ ! Абсолютно съм сигурен че такъв тип спорт инжектира хъст и напористост. Не случайно имахме поколения "борци" които наистина противопоставянето в спорта бе закваската на характера, а ролята на епохата не коментирам.

Или местиш една купчина камъни, като я преместиш, почваш обратно, обаче се чувстваш деен, в кръвта ти се стича адреналин, серотонин, и ако помолиш някой добър човек да ти бие шамари докато си почиваш, ще е най добре.

Човек е ковач на собственият си характер, и съдба. Божията помощ, първо чака да види, изобщо тръгваш ли, опитваш ли.



Тема Не думай!нови [re: Luchezara]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:22



Дай да ги видя тея западноевропейци, щото от центъра на Европа не ги виждам нещо. И мерси, че ме открехна на конвенцията, но ще съм ти благодарна, ако ми цитираш текста на оригиналния език, иначе те минавам в графа - лаф да става, поредния кибик по плъстени търлици.



Тема Тъкмонови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:24



туй й написах, преди да съм те прочела. Тая група прости подплашени патки в България става все по-голяма и опасна. Колкото по-прост, колкото по-нищо невидял, толкоз по-уплашен от лошата Западна Европа.



Тема Re: Да не си минови [re: Glastar]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:25



Немаш грижа, защото да си различен, вече не е престъпление



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:27



Дай факти, подробности, данни. Щото туй и аз мога да го кажа за мене си и сигурно още много.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.11.19 14:43



Толкоз ми е мозъка, стига ми че са педали...





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.11.19 14:55



и повече да не съм те видяла да употребяваш идиотската измишльотина Джендър, ясно?!

Джендър - на прост български означава, чист педал или лесбийка, зависи от полът...





Тема Re: Снимкитенови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:00



Ето това боядисах вчера:





Получи се малко омацана работа в дъното, където стената прави контакт със стълбите, но самата тя е оцветена равномерно и чисто.

А това е тази, която трябва да боядисам днес:



Може да се погледне на нея като "преди", останалите са като нея или по-мръсни, като на места има надписи.

Това е ефектът от моето боядисване. Не е перфектно, нито професионално, но се получава една идея по-малко гетовско.

Иначе днес ходих на интервю за чистач.

Интервюира ме М., млад печеняга. Обясни ми, че се работи 5 дни и се почива 2, като сутрешната смяна е от 6:30 до 15:30, а вечерната – от 15:30 до 23:30. Наглеждат се и се почистват периодично (на всеки час) вътрешно помещение, кенефи, кафене, паркинг, топла точка. Парцал, моп, препарати – всичко трябва да блести. Машината за чистене на под има обхват една плочка, дава се предимство на клиентите. Където не може да мине, се чисти с парцалче. Зоната за зеленчуци е проблемна, понеже сега е сезонът на зелето и е бъркотия. Кенефите се лъскат основно, изпразват се от боклук и се подменят салфетките и препаратите за миене на ръце. Събират се с ръчичка боклуците от кафенето, премита се и се бършат масите. Паркингът се замита и се обират боклучета и фасове, забърсват се кофите за смет и се изхвърля боклука. Вечер се чистят и търкат скари, на които през деня колегите готвят. Чат-пат отвън се събират пияници, особено на тъмно, на които не трябва да се обръща внимание. Важното е мръсотията да се забелязва и почиства, преди да бъде видяна от управителя. В общи линии това е цикълът – вътрешно помещение, клозети, кафене, паркинг, топла точка. 1 час почивка от 9 часов работен ден, който мога да си раздробя на 2х30 мин., стига преди почиване трябва да оставям чисто, да не дезертирам в пиков час и да уведомя своите колеги, т.е. да ме пускат.

Утре в 12 трябва да се чуем, за да му дам копие на личната си карта.

Докато М. ме интервюираше, ми звънна телефона и затворих.

Прибрах се, измих пода, писах на психоложката, че май съм си намерил работа и може би ще се наложи да си променя уречения час, и погледнах телефона – търсил ме е непознат номер.

Обадих се – Н. от работата в кол център. Дама с приятен глас и чевръсто мислене. Обясних й набързо, че съм бил на интервю и затова не е имало как да й вдигна, и продължихме по същество.

Работното място – на Ботевградско шосе. Могат да ме карат дотам със служебен транспорт. Утре най-късно в 16:00 трябва да цъфна пред Райфайзенбанк на бул. Янко Сакъзов, за да ме закарат до офиса. Интервюто започва около 16:30 и може да продължи 2 часа. Ще има тест и разговори на английски. Обучение, смени, график. Обърнахме на английски и си поговорихме на развален от моя страна език. Общуване с клиенти на интернет-доставчик, който е базиран в Англия, чрез телефон, е-мейл и чат. Фирмата обслужва абонати на британски телевизионни канали. Имат ли някакъв проблем с услугата – трябва да им помогна за неговото разрешаване светкавично, по максимално учтив и ефикасен начин. Казах, че нямам почти никакъв практически опит с езика, но сертификатът е истински (C2 ниво с оценка B) и съм готов да работя за толкова, колкото ми предложат, че нямам никакви претенции относно работата и на въпроса как бих реагирал, ако клиентът е груб, че не мога да си позволя емоции (сега като помисля, не мога да си позволя това дори и ако колегите са такива) и че просто бих впрегнал всичко, на което съм способен, за да му разреша проблема. Н. ме похвали, че звуча мотивирано и ме инструктира утре в 4 следобяд да съм на линия пред банката.

Моля се на Бог да ми даде сили и да има полза от мен на такова място. Не че лозето иска молитви, то иска копане, но думата е такава.



Редактирано от Nuke Dukem на 11.11.19 18:58.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:21



Аз не ги мразя, ползваш излишно силни думи... По-скоро съм безразличен.

Просто мисля, че човек има този пол, който му принадлежи по зачатие и това може само да се развали, ако индивидът се опита да го променя по какъвто и да било начин, както и че половата принадлежност идва с отговорностите, които се причисляват към нея. Нямам нищо против тези, които си правят операция и си вкарват женски хормони, но това не означава, че бих погледнал на тях като на жени. Съжалявам, но за мен това е грозно, неестествено, безплодно и в никакъв случай не женско.



Редактирано от Nuke Dukem на 11.11.19 19:01.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:28



Аз думата "джендър" не съм ползвал, бъркаш ме с Алекс, просто ти обясних какъв смисъл се влага в нея напоследък. Ясно написах, че според мен "джендър" означава "пол" и че според мен има само два джендъра.

Освен това никъде не съм ти дал повод да мислиш, че според мен да си педераст, негър и изобщо, различен, е престъпление.





Тема Re: Да не си минови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:36



Кои са тези западно европейци? Цитирай поне 3 имена, моля! Или поне дай линк към официален документ с дефиниция на тези над 20 джендъра (пола).

Не знам дали са западноевропейци, а и това не е официален документ, но авторите на най-горния уебсайт от

описват много повече от два пола, барабар с дефинициите.





Тема Re: Да не си минови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:39



Имам ненакърними права да демонстрирам собственото си отвращени, към отвратителните за мен неща по най демонстративният начин.

Не може! Иначе ще бъдеш обвинен в хейтване...







Тема Re: Янови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 16:09



Според мен ти би погледнала на него като на апетитна хапка – млад, има кешовица, изковано тяло, акъл, мъжкарска визия и поведение... Мечтата на всяка жена.

Това е единственото, с което бих могъл да ти помогна за съставянето на твоя списък. Успех с търсенето в дирника и извън него.





Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 16:37



Асексуалните сме дискриминирани.

Милиарди години все се ебем !

Докога си мислите да продължаваме така !





Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано11.11.19 17:33



..... чакам чакам. ама и тиии многу закъсняваш :))



Тема Re: Янови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано11.11.19 18:00



млад, има кешовица, изковано тяло, акъл, мъжкарска визия и поведение... Мечтата на всяка жена.

Прати го насам.

Моята визитка:

Не пия, не пуша и по жени не ходя.





Тема Re: Янови [re: Trickyy]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 18:03



Не мой да изтраеш един човек, ако барем не го обичаш, бе какоо.....





Тема Re: Янови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано11.11.19 18:06



ааа, стига с обичането





Тема Re: Янови [re: Trickyy]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 18:10



Що бе, нека да ти е гадно.





Тема Re: Янови [re: Glastar]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано11.11.19 18:12



Ша та набия бе





Тема Re:нови [re: Quelle]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.11.19 18:21



Е, само ти си видял, ние сме вързани тук.

Част от самите западноевропейци са против налаганите им извращения за многото видове социален пол. Клипчета има, колкото искаш. Който се интересува, ги е виждал. Спомням си едно видео от Германия за една учителка, която обясняваше на площада, че има само 2 пола и публиката й от млади промити мозъци изпадаше в истерия и я наричаше нацистка. За съжаление в момента не мога да го намеря. Не съм събирала материалите, та да мога да ги постна на някои незаинтересувани, които са се сетили да изискват от мен информация. Който е в час, знае.
Ето клипчета на първо кликане:






Редактирано от Luchezara на 11.11.19 18:24.



Тема Re: Да не си минови [re: DarkSide]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.11.19 18:40



Тук в началото на този клип има таблица с поне 50 вида джендъри. Чети, търси, образовай се.




Редактирано от Luchezara на 11.11.19 20:00.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 18:52



Ами, много са ти дребни представите за света, който няма да се промени заради тебе.



Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 18:54



Ми тъй кажете бе, кво си кълчите устите! Педали и лесбийки съществуват откогато ги има и херетосексуалните, що им трябват нови имена?



Тема Кой тванови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 18:56



бе?





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 19:17



Че аз не искам светът да се променя заради мен, а представите ми за него се свеждат до това, което съм видял и прочел за него. Не ме обижда, че според теб те са дребни. Аз съм скромен човек, една плюнка в историята на човечеството и фактически едно нищо в тази на вселената.

Ти може би си от хората, за които на Земята ще се говори дори след 1000 години, не знам... Но досега не съм видял внушителен размер в твоите представи за света и с какво ти го разбираш по-добре от мен, освен това се съмнявам извънземните изобщо да знаят за твоето съществуване. Единствено ме запали да гледам филма, който препоръча на Спекюлар.





Тема Re: Янови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 19:40



Не мога да ти го пратя, той е независим човек и самостоятелна единица. Ако търсиш неговото внимание, е редно да се обърнеш към него, не към мен.





Тема Re: Кой тванови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 19:42



Експат, нали ти писах.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 20:26



Имам диагноза невинен (акцидентален) сърдечен шум и като малък ме оперираха от хидроцеле, което беше ужасно травмиращ житейски опит, а след това преживях физически, психически и сексуален тормоз в училище, но това са неща, подробностите около които разкривам по време на консултация с психоложката, а не открито в онлайн форум. Уверявам те, че това насилие, което съм претърпял аз като малък, не е било част от твоето щастливо детство. Просто ме тероризираха, срещу което бях безсилен.





Тема Re: Еми,нови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 21:02



Има кой да ти дава пари, и то доста повече, отколкото на мен – лукс, който аз не мога да си позволя, тъй като не съм на твое място и не притежавам твоите качества.

Ако ще и целият си сарказъм да изцедиш – единственото, което ще постигнеш, е да си загубиш времето. Хората са жестоки същества и обичат да се подиграват с обстоятелствата на такива като мен за лична наслада, това ги кара да чувстват превъзходство – ти не се отличаваш с нищо от тях.

Какво толкова има да вденеш – застаряващ несемеен безработен, без квалификация и без трудов стаж... Просто е като 2 и 2. Не мога да повярвам, че трябва да ти обяснявам и че не можеш да погледнеш света през очите на друго същество, освен теб. Ако ти "виждаш" блестящ изход от такава ситуация и хепи енд в сценария, значи или си наивна (което не си), или ти доставя удоволствие да заблуждаваш. Все едно да видиш човек, който се дави, и да го караш да ти обяснява какво му е безизходното.

– Извинявайте, какъв ви е проблемът?
– А, никакъв, мадам, просто се давя.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 21:09



Утре отивам в 12ч до Фантастико да занеса копие на личната си карта за бачкане като чистач и в 16ч на интервю за работа в колцентър с английски. Дай боже да пасна за второто.

ПП: бездействието е майка на мизерията – тук вече съм съгласен с теб.



Редактирано от Nuke Dukem на 11.11.19 21:19.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 21:17



Ноо си объркан



Аз се дразня от тъпунгери, дето не вдяват, че да си педераЗ не е личен избор. Също, и че педерастията няма полово измерение.



Тема Re: Кой тванови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 21:21



Ааа, ееее





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 21:22



Ми сички ни тероризираха по онуй време. Ти ще да си бил специален.



Тема Re: Еми,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 21:24



Не мога, извинявай, ама ми е невъзможно да погледна света от мрънкаческа гледна точка. За мен мрънкането и лежерното депресиране е за бой само. И глад. Като си поставен при екстремни условия, или се научаваш да оцеляваш, или...



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.11.19 00:29



Личен избор е да се ебт вгз и да си чейнджват пола с операции и хормони. Последните са фрийкове и ако ти одобряваш това, което правят, тогава си нафраскай тестостерон, пък да видим на какво ще замязаш след няколко месеца.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 05:06



Аз се дразня от тъпунгери, дето не вдяват, че да си педераЗ не е личен избор.

А какво е?

Хетеро се раждаш, педераз избираш да станеш, нещо сега да кажеш?





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 05:10



Къв ти е зора та изпедерасти темата?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 10:22



Има педали, дето всичките мъШкари тука само праха може да им дишате. Реализирани професионалисти, спокойни, уверени, добронамерени, възпитани, с постоянни връзки, някои дори женени, уважават партьора си и се грижат за него ...
еднородни бракове? е няма такава гавра..еле пък ако осиновят или се сдобият с дете..
ти защо не си вземеш един реализиран педал..възпитан, добронамерен, да се грижи за теб?
ебеш и хвърляш..що ти е секс бе, с мъж? има педали...реализирани! възпитани!
четеш ли се въобще какви ги твориш?
Туй значи мъж, независимо от пола или сексуалната принадлежност. Ама де толкоз мозък да вденеш!
може ли идеалите другаде..или там европейските извратености...



Тема Re: Янови [re: Nuke Dukem]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 10:25



А кого си визирал?



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 11:34



Там е работата, че е толкова личен избор, колкото и ти си има личен избор КЪДЕ да се родиш. Виж, да си мрънкач е изцяло твой личен избор.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 11:36



Запитай се, ако е личен избор, ти що не избереш да си передарст? Щото не искаш? Ами те що искат, бе?



Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 11:41



Аз зор нямам, вий скачате, като чуете педераст, голям страх да не ви вземе някой за педерасти. Пък другото сте цъфнАли, па вързАли!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 11:43



С хора с неразвити мозъци, информиращи се от българската телевизия и невиждащи по-далеч от носа си нямам време днес да говоря.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 11:53



Информиращи се за какво..за прекрасните хора в гей обществата?..за прекрасните бракове с деца..където детето гледа двама целуващи се и обарващи се мъже..
баси извратените сте честно
пожелавам ти в гей да се влюбиш..възпитан, грижещ се..успяващ!..те тогава искам да ти видя ценностите..
хич и не ти искам от времето..просто спри да ми хвалиш..извращенията..ако някой е хомо..да се оправя..а не ми го демонстрира..
джендър!..не си знаел пола..ама той..ама тя..извратихте природата бе..от малоумици..само и само пари да изкарвате..



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 11:58



Запитай се, ако е личен избор, ти що не избереш да си передарст? Щото не искаш? Ами те що искат, бе?

Щото са ги повторили, пък него не са.
Нали знаеш лафа: от един път педераст не се ставало.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 12:13



за прекрасните бракове с деца..където детето гледа двама целуващи се и обарващи се мъже..

ти туй ли си правила, ако изобщо си свъртяла мъж - целуваш се и се обарваш с него пред детето си?

или пак просовиденията на гладната кокошка са те споходили?





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 12:23



Тъп опит..за манипулация..можеш повече..опитай пак..
всяко едно дете е виждало...прегръдка целувка на майка си и баща си..даже много, да не кажа и всички деца е имало случай да заварват родителите си в интимности..

ти докога ще се занимаваш с мен? нещо кефя ли те или?



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 13:34



всяко едно дете е виждало...прегръдка целувка на майка си и баща си..даже много, да не кажа и всички деца е имало случай да заварват родителите си в интимности..

или си болен мозък, или си пораснала в извратено семейство, ко друго да кажа.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.11.19 13:42



Според мен на 40 и нещо би трябвало да си се научила да изразяваш гледната си точка без ругатни като "тъпунгер" и "недоразвит мозък", и че правенето на секс, бил той хетеро или хомосексуален, както и приемането на транссексуални хормони и хирургическата смяна на пола, не са нещо дадено по рождение, а де факто и де юре персонален избор. В момента, в който те лишат от правото на избор дали да правиш секс, независимо дали хомо или хетеро, срещу теб се извършва престъпление. По въпроса с хормоните и рязането на пишката нещата стоят по същия начин.

Иначе да, не можеш да избереш къде да се родиш и цвета на твоите очи, кожа и коса, както и много други неща в общи случай, като напр. кога да е работното време на магазина и в колко да минава сутрешното метро, но дали да водиш перверзен и девиантен сексуален живот, можеш.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 14:16



Разкажи ми за твоето семейство моля..
хайде..
брак на родителите ти..грижи за теб, какво си спомняш?
аз ти давам пример с моето..
55 години брак, баща ми три къщи направи..създаде ни дом..майка ми го направи уютен. Имам сестра..
до последно всеки Бъдни вечер заедно..баща ми чупеше питката..внуци..богата трапеза..
това са спомените ми от семейството..давай твоите.
и да..не може лицемерието на обществото да ме претопи..виждала съм родителите си да се обичат..да са хванати да ръка..да се прегърнат..по стечение на обстоятелствата без да искам и в интимност..съм ги сварвала..и?..или за теб това е извращение?
къде му е изкривеното..
че се правите на толерантни..а в същото време се срамувате да демонстрирате помежду си топли отношения..на обич и разбирателство..пред децата си?
ти от щъркел си донесена да знаеш..или твоето дете е паднало от Луната..


пп сори..допълних..непълно изречението беше..т.е. не ясно.

Редактирано от Shokolada на 12.11.19 14:21.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 14:44



абе ти защо тормозиш Липарито



Тема Re: Глей ся,нови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 15:19



Кво прави гаджето Албено.







Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 15:25



добре е, защо


таман четох че от догодина, ако нямаш гадже в нета, ще ти вземат 25 % данък
ти имаш ли



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 15:25



сексуалният нагон си е по рождение, заложен е в ДНК.
характерен е за всички живинки, за висшите бозайници и хомо сапиенсите в частност. дали ще е към другия пол или и към двата, също си е заложено.

дали ще го правиш или няма, когато приключи половото ти съзряване, вече е обусловено от много обстоятелства в околната среда. ако има с кого, го правиш, ако няма с кого, не го правиш. ако ти хрумнат разни идеи да не го правиш, не го правиш. ако ти хрумнат разни идеи някой друг да не го прави, стъжняваш му животеца заради твоите идеи.

но от това сексуалният нагон не изчезва.

вий сте обсебени от идеята да стъжнявате животеца на хомо сапиенси, които изпитват нагон към своя пол и да им натрапвате своя избор ТЕ да НЕ правят секс.
обаче, нямате нищо против да давате воля на собствения си нагон.
с "аргумента": чуждият е перверзен и девиантен сексуален живот,
моят е правилен.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:22



Глей ко, днес бачкам, и вчера бачках, въпреки, че беше почивен ден тука, и оня ден бачках, и по-оня ден бачках, Ако и да беше събота-неделя, ослепяла съм от бачкане и нямам време да се занимавам с олигофрени, нито да търся политкоректни изрази, дира не ми плаща. Политкоректност - където ми плащат. Лелите с ролките тука ще почакат на опашка за политкоректност.

И недей да плещеш за педерастите, щот ще подкарам и тебе! Педераст не е избор, генетично заложено е, ама трябва да имаш повече от един ганглий в тиквата, за да го вденеш, а в дирника много имат само по един ганглий, пък някои и толкоз нямат.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 15:29



Абе като те чета, ще хванат хормоните ми да се объркат....





Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:26



Имам 3ма близки, педерасти, имат наследство на педерасти в семейството, това е. Едно време по соца, имаше стари ергени, някои от тях са били с лява резба, ама тогаз смееш ли да признаеш?! Впрочем, някои известни културтрегери също - Парцалев, Емил Димитров например. Ама тия тъпунгери тука не се сещат, че са ръкопляскали на педерасти! Ами тоя, съвременния, с моноспектаклите, той къф е?

Или може да си педераст, само ако си артист?!



Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:31



Аа, туй обяснява всичко

Не се бях сЕтила



Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:32



Туй ще ти е най-малкият кахър. Имаш много други преди него, вервай ми!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:33



Оди си лафи с Алекс, че сте на един акъл.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:37



Питка, митка.. да те беше научил повече да четеш, нямаше сега да имам трудности в комуникацията с тебе.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 15:39



Няма капацитет да тормози Липарито тая





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 15:41



Разкажи ми за твоето семейство моля..
хайде..
брак на родителите ти..грижи за теб, какво си спомняш?


С удоволствие. Любовни целувки с език, обарване и чукане не си спомням.
И когато ходех на гости на баща ми и втората му жена, пак не си спомням демонстрации като в еротичен филм. И от два чифта женени лели, които са ме отглеждали солидарно, особено едната, пак не си спомням такива демонстрации.

По-лошо: и Липарски не си спомня техните да се млящят, обарват и да правят секс пред него и сестра му.

И най-лошо: И Липарското не ни е киризило да си пускаме езици, да се обарваме и на калъп.

В същото време: прегръдки, целувки, прояви на обич и нежност между мъже и мъже и жени и жени, кръвни роднини или близки приятели бащи и синове, майки и дъщери, към баби и дядовци изобщо не са ни чужди.

Извратеното е да обобщаваш, че всяко дете е виждало обарване и родителите си на калъп. Щото си видяла вашите на калъп. И че за децата на хетеросексуални туй е нормално, да гледат родителите си да се обарват и чукат, а за децата на хомосексуални било гавра и неприемливо.



Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 15:58



Липарски има един приятел от училище, много патриархално семейство, много привързан към родителите си, сестра си, племенниците. Баща му все ни ръчкаше да му намерим и на него някоя сгодна мома, че щял да си остане стар ерген. Тъй си отиде, човекът, без да разбере, че синът му си е на другия бряг, откакто се помни. Майка му и сестра му знаеха. У наше село ща изядат с парцалите, ако разберат, че си хомо и той лека полека се самоизолира и малко изчатка. Сега се грижи за болната си майка и вече не ще и на едно кафе да излезе. Само на работа - в къщи.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.11.19 16:15



Има нещо объркано в мирогледа ти... Значи ти можеш да демонстрираш хетеросексуална любов а геювете не могат - щото техното е извратено, пък твоето не е. Някак има нещо нередно в цялата работа.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:20



Ми на един сме я, аз с такива като теб не се ебъ, дето после хвърлят!
А пък и не каза колко получаваш, и колко си успяла в тоз живот, за да те навра в някъде...
Успяла тя, то и кучето лае по форуми, сещай се по нататък...





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:28



А спри се, от дира не излизаш, работила тя, ние патки пасем явно...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:29



Ама аз мога.







Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:32



Даам, и аз скоро имах приказка с една голяма дружка от гимназията. Тя и брат й, и двамата са по чужбинско и добре устроени. Братът на 40плюс, скоро й споделил, че е хомо (тя отдавна подозираше де) и че има постоянен партньор, ревал, щото се чувствал измамник от години пред родителите си, не може да им представи човека, с който живее и пр. За нея, естествено, не е проблем, казали на дъртите, майката го приела, обаче бащата - шок и ужасТ. А точно в неговия род изглежда има педерасткия ген. Бил отвратен, не можел да го гледа сина си вече... такива щуротии. Същата моя дружка подозира, че синът й може да е педераст, по поведение и пр., но още е подрастващ. А те са стриктно хетеро- семейство.

Та на някои може и да им харесало, кат ги повторили, ама повечето просто нямат избор от кой пол да го вдигат





Тема Re: Да не си минови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:32



Вий не знам кво пасете, ама аз изкарах за една нова кола





Тема Re: Глей ся,нови [re: osvoboden pich]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:37



Как не вдяваш па ти - всички различни - на сапунь!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 16:39



ай стига с тоз педерастлък ма

ограмотихме се вече



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:42



Правилно, само педалите и лесбийките, явно тук само такива...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:45



Шоколада ти пожела мъж педал, ай ся аз синче гей, и да видим ква песен ще запееш...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:51



Няма стига, аз съм закърмена със съвеЦка пропаганда



Шти го повтарям, докат вденеш

Те не знаят какви торпеда сме съвецките инакомислещи



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 16:52



Ми на един сме я, аз с такива като теб не се ебъ, дето после хвърлят!

То, затуй не се ебеш, коя шса прежали да ти вдига краци до живот.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 16:52



Вий да земете да се вземете двамката, лика прилика сте си, с по един ганглий всеки, тъкмо ше ви станат 2. Аз пък туй ви пожелавам.



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:55



То, затуй не се ебеш

Патко, патко, от мъжки пол съм, не съм педал, аз ибъ, а вземи си оправи първо хормоните в главата ти, после лафи с мен...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 16:57



Що да не се вземем, ще се...





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:00



Такива като теб дето иБът и хвърлят а познай в България как ги наричат....





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:01



и ибеш ли?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:03



Такива като теб дето иБът и хвърлят а познай в България как ги наричат....


мурва е второто ми име, в маалата дори не заят кое ми е първото.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:03



Теб, не ща!





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:04



Курветина бе на Български...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.11.19 17:08



Тези през античността дето не подбирали мъжко или женско - сигурно са най-извратените, нищо че могат да ни се окажат далечни предци.





Тема Re: Глей ся,нови [re: osvoboden pich]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:11



Бисексуалността е била венец на всяка цивилизация, и древна Гърция, и Рим, и Венеция



Което е още едно доказателство, че хетеросексуалността е измишльотина на простаците



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:11



Липари не гради образ на курва щото ще те третирам като такава, сещаш се!





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано12.11.19 17:12







Тема Ти сънови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:12



объркА нящо!

Липариту не ебе и фърля, тя си има мъж, аз неам и затуй еба и фърлям, няма да ги пера и пак да ги еба, я!





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:12



Пишеш на грешния човек, бе малоумний!





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:18



Мола ти са! Обърни си муцунката към мен, аз съм курвентината, Липари е достойна българска съпруга и майка. Ела при мен да ти резна гръцмуля





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:23



Да видях, пиша от телефон и не видях...





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:24



Липари не е насочено към теб, просто недорузомение, извинявай!





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:26



Моля, моля, курвите дистанция да държат от мен!





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:27



Липари не гради образ на курва щото ще те третирам като такава, сещаш се!

Тоест, ще ми се натискаш?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:30



Никоя уважаваща себе си курва нема си фърли мърсола връз теб, не бой се





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:35





Много релевантен въпроЗ



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:37



Липари е достойна българска съпруга и майка.

Туй е кярът на кяровете вледствие подписа в гражданското - да се издуя кат триметрова пауница пред някой цървул:
- Ти какво си позволяваш, бе! Аз омъжена жена, шса оплача на мъжа ми.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:38



Никоя уважаваща себе си курва нема си фърли мърсола връз теб, не бой се


А, има и евтини закъсали, не го отчайвай тъй.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:40



Уважаваща, с кринолини, няма, иначе товарни влакове има за всеки





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 17:43



че на сандю в чая да му сипеш кринолин няма да разбере, ве.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:45



Бих пуснАла снимка на Вилендорфска Венера (добре че е дядо Гугъл!), ама не мога да пускам снимки.

Аз омъжена жена вече е статут в определени общества, няма лошо да се ползва човек. Идеално е, ако си намери човек неговия си човек, с или без брак и независимо от пол, религия или раса, ама туй мноо трудно.



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:47



фърляш ме в хилеж пак



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:47



Знаеш ли..не ти е лесно..дори нямаш идея за какво говоря..извращаваш го..правиш го пошло и гадно..толкова си можеш явно..т.е. ти не познаваш другата страна..
оки..прави евала на мама Мая и тати Валя..или мама Иван и тати Петър..

но наистина е гадно, че дори не проумяваш....



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:49



милите те..тормоз ги подгони..





Тема Нееенови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:50



не е тя, ти си



Сори, ама туй е положението, вдяваш бавно, реагираш бавно, мислиш квадратно. Скука.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:51




бре и сватовница!..



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 17:52



Оле как не въ мързи да си пишете с Алекс.


Теб и Липарито.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:52



Серьозно ви казвам, земете се, прилика сте си, ще сгрешите, ако се разсъхне работата.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:53



Ще я направим кума..амаа с условие..да има кум..а не втора кума..т.е. без гейовщина





Тема Re: Нееенови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:56



верно?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 17:58



Съгласна. И на вас разчитам за кума - 180/80, синеок, копие на Робърт Редфорд и си стискаме ръцете



Иначе се опитвам да стена гейка, ама не ми се получава нещо . Щото пълно със супер готини самотни жени и кьорав мъШ няма след 45



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 17:56



Ти случайно за агнешко ли се имаш?





Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 18:01



Не моем да праим друго в момента. Неам капацитет, само за глупости имам.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 17:58



И на вас разчитам за кума - 180/80, синеок, копие на Робърт Редфорд и си стискаме ръцете
абе за намиране..все ще се намери..ама дали ще те иска..единствено може, ако не си отваряш устата да говориш..да го караш и ти само на визия...


кой мъж ще вирее покрай теб, като мъж..ако не е гей де?



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 18:02



А?



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:03



аре, влачи:



Аз омъжена жена вече е статут в определени общества - абе много е удобно за поставяне на дебили на място. пък аз не съм човекът, дето няма да се възползва от автографа си, стига да може.



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 18:04



Ти на кой го дириш тука, при курвите?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 18:05







Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 18:05



За внимание ли се бориш?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 18:05



Е нА там е я, че само мъж мое да вирее с мене, па то само геюве наоколо, мозъчни геюве. Еле па в дирника!

И обратно, на Боби ше му кажете да си не отваря устата, че ше го търкялам.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 18:05



Не ме мисли мен.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:06



дори нямаш идея за какво говоря

е не съм толкоз тъпа. туй, че всяко дете виждало родителите си на калъп, не е трудно за разбиране.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:08



напротив..ако детето живее нон стоп при родителите си..а не при баби и дядовци..и ако родителите му се обичат и имат пълноценен брак..рано или късно издънки стават..ама ти и това не разбра..за какво ти говоря..а в главата ти порно филм..и то извратен.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:14



Е, че ти си лесна бе..щом опаковката те интересува само..но на днешно време визия да искаш..епилирани, с кремчета..с маникюр..може и лек грим..



докарват го на когото си пожелаеш...



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:16



и имат пълноценен брак...рано или късно издънки стават..

тоест, ако се плющят когато и където им падне, без да им пука за децата.





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:19



Липари..спри да се излагаш..грозно е!
Не, дете се събуди неочаквано от сън..или се прибере по-рано или..
абе може ли да си толкова цинична и брутална..
плющат? ти плющиш ли се?!..баси



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 18:16



Стига бе, това е абсурдно, тия хора нямат ли си ключалка на вратата на спалнята?
Или 55-годишния брак на родителите ми не е бил "пълноценен", нито пък моя 23-годишен, щото не сме се ебали пред децата.
И понеже вие се ебете пред децата си, искате да забраните хомосексуалните бракове олемайкоолемайко. То морални ценности то чудо.



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:22



Знаеш ли..точно теб те уважавам..нямам да ти отвърна..оставям написаното ей така..да си го четеш и да му се радваш..
а и други да го четат..



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 18:25



Таз! В целия й блясък. Ама е прекрасна, нели?



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:35



кое му е грозното, бе?

3 страници назад натякна и натвърди, че всяко дете гледало родителите си да се млящят, натискат и чукат.

аз твърдя, че това не се случва на всяко дете.

ти настояваш, че ако имали пълноценен брак, децата им неизбежно ги виждат на калъп.

Не, дете се събуди неочаквано от сън..или се прибере по-рано или..

ми аз, Липарски и Липарското не сме страдали от нощни кошмари, нито сме нахълтвали в спалнята на родителите, когато се приберем по-рано.

Тъй че сме били много ощетени откъм порастване в семейства с "пълноценен брак". Нашите семейства са непълноценни, дори подозирам, че нито родителите ни, нито ние с Липарски сме правили секс повече от веднъж, колкото да се заплодим.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 18:37



всяко едно дете е виждало...прегръдка целувка на майка си и баща си..даже много, да не кажа и всички деца е имало случай да заварват родителите си в интимности..

Прегръдка, целувка-да, нормално. Така, както всяко дете получава прегръдка, целувки от мама и тате.

Какво обаче имаш предвид " заварват родителите си в интимности"?





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:39




не спря нали..
оки..продължавай..



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 18:41



Ами прочети се ти! Толкова е абсурдно да оценяваш стойността на хората като родители единствено чрез секса! Това ли е най-ценното човешко качество за теб?



Тема Re: Глей ся,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:45



Руже..това което го казах съм го обяснила после, не смятам да се повтарям..
знаеш ли какво се получава..че едва ли не, гей браковете се приемат с адмирации..а всяко дете знае в един брак какво има и как е дошло..поне като стане на възраст..информация бол
а това, че родителите имат интимен живот..се приема като извращение за детето..като срам, като позор, като плющене...
маани..


спирам по темата..



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:47



искам линк..къде съм оценила според секса..
но преди да попитам..ти за гей браковете с осиновени деца ли си?
ако е да..няма какво да си кажем..
знам какво съм написала..не знам какво сте разбрали...



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:47



прическата е върхът. къдрички до брадичката.
в забравихкоя северно африканска държава, мюсюлманска беше май, ама туй не е толкова съществено, според местните културно-естетически традиции най-красивата и желана жена била най-дебелата. и по тази причина започвали да угояват момиченцата още в началото на пубертета, тъй, щото докато навършат 18, да са поне 100 кила, за да им намерят мъж. Някои дребнички и с по-инатлив грацилен ген, дето не стигали поне 80 кила, буквално нямали шансове да се омъжат, никой не щял да ги погледне.

снимки гледах - жените пребрадени, ама с открити лица, почти всички хубавици, а от брадичката надолу - драпирани китове. уджаст! обаче, дебеланите до една доволно ухилени - зер, местни Венери.





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.11.19 18:52



искам линк..къде съм оценила според секса..

Информиращи се за какво..за прекрасните хора в гей обществата?..за прекрасните бракове с деца..където детето гледа двама целуващи се и обарващи се мъже..
баси извратените сте честно




Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 18:52



извини ме, не съм проследила темата.

Останах с впечатление, че според теб всяко дете е виждало/заварвало родителите си да правят секс. Това ме втрещи, дано не е това.
Защото родители, които смятат, че детето е заспало или се чукат докато то ще се прибере...ами не е нормално, според мен.

Е, има и първични хора, разбира се.



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 18:59




зле си..казах ти го..
а сега не ми го болдвай а търси смисъла, ама не в отделни думички..а в цялото изречение..
ако можеш де..



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:00



Гей браковете не се приемат с адмирации. Гей браковете се приемат като факт. И хетеросексуалните могат да се концентрират върху хетеросексуалните си бракове.



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:04



Ти кво, да не си помисли че си значима за мен?





Тема Re: Глей ся,нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 19:05



Така въпрос..смяташ ли че твоите деца никога не са ви сварвали..и не знаят, че с баща им правите секс..
не говоря да са ти споделяли или казвали нещо..а че това никога не се е случвало...


не, няма проблем..просто всичко тръгна от гей браковете с деца..



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:07



Е то и жабата се мисли за принцеса ама дали е?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 19:10



Квеле..какъв факт?
Всичко е личен пример на родителите..
това дете, натресено насила при едни гей родители, как ще живее, как ще се чувства?
За да се създаде дете..Бог е казал..мъж и жена..те създават най-малката обществена единица..семейството. Когато тази обществена единица е разрушена..мислила ли си какво се получава..какво бъдещо общество?!
Нямам против половата им ориентация, имам против демонстрацията им и това че им се позволява...да съсипват човешка психика на дете..
наистина спирам..щото то стана направо гнусно..



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:11



Ареее и ти стана кат тях, Албена май най умна...





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:13



Шоу ако търсиш, знаеш мога го, нали, а да не те подгоня пак...





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 19:13



Мога тържествено да се закълна, че моите деца не са ме сварвали да правим секс. Не сме правили секс в стаята, в която децата са били в момента, дори и когато са спали. А че не знаят... няма как да ти отговоря на този етап. Но мога да ги питам.

Предполагам, че са знаели, от определен момент. Все пак децата ми се развиват нормално, говорили сме на тема секс от доста ранна възраст.



Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:14



Кво говориш мюсюлмански държави! На баба ми приятелката питала мъжа на баба ми - кажи ми сега едисикой, коя от двете ни със Х... е по-хубава, коя е по-дебела?

Туй май войните. Дебелото е било символ на просперитет. Кво остава за времената, когато просперитетът е зависел от туй чий мъж ще убие повече дивеч?!

Също, чувала съм колко било модерно да намажеш филията на децата с масло и да ги пратиш да я ядат на улицата, да видят всички, че имате





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:15



Сега е същото с мерцедесите. В Белгия черни мерцедеси карат само таксиджиите араби.



Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:15



Ти подкрепяш лесбийките така ли, и курвите?





Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:16



И ти искаш да ги подкрепиш, ама те е срам, признай си





Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:16



И тя джендър, не искай това от нея..





Тема Тц, тц, тцнови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:18



дай да си додем на думата, кажи, сподели, кога видя вашите да се джегрестят? Колко травма туй ти нанесе на душичката.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 19:19



Бъркаш даже ме е срам сега че обръщам внимание на лесбийка...





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 19:22



дай да си додем на думата, кажи, сподели, кога видя вашите да се джегрестят? Колко травма туй ти нанесе на душичката.


Защо искаш това? Тя няма вина. И травмите... може, но защо е необходимо да се начуква в "канчето"



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 19:19



Травма щях да имам..и то неизлечима..ако имах тако Иван и мама Петър...


ама Бог ме е пожалил за такова преживяване и му Благодаря...



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 19:36



Стига ма! Се едно слушам прабаба ми!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 19:42



Абе прабаба ти, ако можеше да те чуе..не ми се мисли..

..можеше и боя да си изядеш..
човешките ценности нямат възраст..непреходни са!
но виж..европейските..няма да издържат дълго!



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 19:55



Албена не взема страна в тоз безсмислен парад. Слабост си ми



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:03



Ма ти си педерас беее!



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:08



Туй, дето казваш, сменя темата на разговора одма. Ма сори, уморена съм, не мога да съм умна зарад всички ви тука, мислете бе!



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:12



И отде знеш ма, патко?! Щот аз съм убедена, че щях да съм по-добре с двама обичащи се педерасти.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:14



Аз мога да чакам. И ...мога да мисля, но с моите мисли. Няма как да мисля с чужди мисли и затова питам.

Хората, които смятат своите мисли за умни са за завиждане


Трудно е да ги развълнуват чужди мисли уверени в своята умност.
В оня там клуб, другия, има такива уникални мисли, и тук се появиха значи



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:15



Ти си куха кат на слон гъза, това ми е официалният извод. Нямам време за кухи лейки



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 20:16



Е как нема да си уморена. 7 теми или колкото са и цял ден тръшкане





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:16



Начи, аз чарджавм 1200 евро на час. Ти ме накара да ходя до долу, да видя кво съм писАла, на което ти си отговорила. Е, не видях.

Сори, нямам повече време или ще ти излезе скапо.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Albena l]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:17



Не бее, друго бачках. И се скапАх



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:18



Начи, аз чарджавм 1200 евро на ден. Ти ме накара да ходя до долу, да видя кво съм писАла, на което ти си отговорила. Е, не видях.

Сори, нямам повече време или ще ти излезе скапо.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:18



Е как нема да си уморена. 7 теми или колкото са и цял ден тръшкане

Е, тази вечер печелиш, дай пет





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:19



1200? на час
Божеее, горкана ти
разбирам те, вече

скАпо, мдааа



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:20



оо, то било на ден
божееееееееееееееее
още повече те разбирам





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 20:19



Бе няма значение. Гъза на слона оправя всичко





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 20:26



Аз се уморих да ги чета по диагонали, кво остава да ги пиша



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано12.11.19 20:30




добре..



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:30



Когато чуя изрази от сорта на слона гъза, кухата лейка, дрисла, патка, гъска...... нещата са ми ясни.
Най-лесно е да предизвикат и да обидиш. Трудното е друго-да те предизвикат и да не отвърнеш на удара. А тук не те предизвикат и пак обиждаш, така, шото само това си можеш. Два клуба има само, не си предизвикан и пак влизат "великите слова". И си викаш: ебати пича съм, булга-булгар



Всъщност лесно е да си агресивен, по-скоро жалко е. Издава емоционална нестабилност. но пък в своите очи -ехеееееееееееее, върха



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:45



На ден, сори, може да спрете да повръщате



Тема О, боженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:47



Подозирам те, че си от ония, не лееекинко се прикриваш, верно ли е?



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:46



до тази вечер имах по-високо мнение за теб
сорри, може би не ти е ден, на всеки се случва

но тази вече все повече правя паралел в изразните средсва друга особа от онзи клуб, дърташкия

и с това "спрете да повръщате" пък вече си почти 100: 100

Готова си за там, имаш си дружка



Тема Re: О, боженови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 20:51



кои са тия, ония?



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 20:53



Винаги съм усещала, че прикриваш провинциализма си, но сега се усеща по-силно, та го казвам



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.19 21:05




мдаа, потвърди това, което ти написах преди малко
Здравей, Уникална Квеле!

А, за протокола, никога не съм прикривала, напротив. Винаги, когато е имало повод, и без повод дори съм подчертавала, че съм родена в провинцията.
По-рядко, че съм израснала в столицата, на жълтите павета, ама това второто не е важно
Всъщност, провинциализмът и селянията е ген, не местораждане.
Няма да ти казвам това, което ти ще кожеш по този повод.
Хайде, ще полягам, отвори ми очите тази вечер, но пък... нов ден, нови мисли. Вероятно не ти е ден, знам ли



Тема Re: О, боженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 21:06



Ще ти отговоря само така и ти ще ме разбереш. Без въобще връзка с тази тема. Знаеш какво работя. Ясна ли съм



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 21:06



Ааа не вървиш, тва лесбийка го казва







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 21:13



Екстра, педал от ляво, педал от дясно и ти посредата, представих си те.







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 21:16



Чакай тя е щчетоводител с много кеш, сериозен бизнес, заета, няма време за дир развлечение.



Баси и чистачката с самочуствие.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 21:15



Счетоводител? На какво



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 21:19



скапо - Ясна си ми.







Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 21:22



С тоя речник май магистрален, не знам...





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.11.19 21:26



Не исках да се обаждам ама



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.11.19 21:59



Леле...



Тема И си мислишнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 22:07



че мога да разбера на кое лелиш?!

Ми за последния половин час аз разбрах че за да имаш успешен бизнес в западна европе е препоръчително да си идот, че шефът ми се кефи на пиянските ми изцепки, колкото по-невъздържани, толкоз по-добре (впрочем това не е ново, мъже да се кефят на изцепките ми, аз си бях поставила възрастова граница само), съучастничката ми е съгласна с мен и бившият ми, известен мъж - също.

Та, за кое лелиш ти?!



Тема Re: И си мислишнови [re: Quelle]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.11.19 22:52



За 175 непрочетени мнения.
И не само.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Shokolada]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.19 22:57



В отговор на:

искам линк..къде съм оценила според секса..
но преди да попитам..ти за гей браковете с осиновени деца ли си?




Е какъв линк да ти дам, ти не спираш да повтаряш, че си против гей двойки да осиновяват деца, именно защото са гей-двойки и според теб това е гнусно.

Ти ми дай линк, в който пишеш, че има значение колко отговорни и последователни хора са, колко възпитани, образовани, емоционално интелигентни са, или пък доколко имат усет към децата, доколко могат да ги насърчават и подкрепят, в същото време да са неотстъпчиви за нещата, за които трябва да са. Някъде писа ли по тези въпроси? Или не - щом са хомосексуални - не стават за родители. Значи поставяш секса като основно стойност и критерий за оценка на способността за отговорно родителство - това е очевидно, и не виждам необходимост от допълнителни анализи.

И друго...явно този секс толкова те е обсебил,
че дори не си разбрала, че в момента, в България, не съществува абсолютно никаква законова пречка, хомосексуален да осинови дете, и да го отгледа заедно с партньора си (просто детето не може да бъде осиновено от двамата едновремeнно, но фактически да има двама бащи - може). Пиша в мъжки род, щото лезбийките направо си раждат децата, дори не им се налага да осиновяват. Проблем се получава, когато поискат да постъпят отговорно, и да узаконят партньорството си, с всички произтичащи от това последствия, нещо, което за вас, волните пеперуди и превърженици на свободната любов, е съвсем непонятно.

И те така...единствения проблем остава, дали да се крият и да лъжат, или да са открити и честни. Доколкото разбрах от всичко казано до тук, за теб приемливото решение е да продължат да лъжат, за мен - не. Това е, в резюме.

Редактирано от aiumi на 12.11.19 23:12.



Тема Re: И си мислишнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 22:58



Трудно ми е да кажа - не мога. Обаче тиквата ме цепи и ще се наложи...



Тема Обяснявашнови [re: aiumi]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано12.11.19 23:00



се на фанатици, дето други, освен себеподобни, не признават.



Тема Re: Обяснявашнови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.11.19 23:21



Бре ти много нагла бе, кво искаш педали и лесбийки ли да призная аз, или еднополови бракове, това ли да призная?





Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.11.19 00:12



Аз не съм от групата на "Вий". Абсолютно равнодушен съм към чуждите полови щения, независимо дали са хомо, хетеро или транссексуални.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.11.19 00:41



Не съм олигофрен и ако педерастията, т.е. хомосексуалността, се предаваше по генетичен път, щеше да изчезне от лицето на Земята в рамките на едно поколение. Не ти е необходим повече от един ганглий и не е необходимо да си ракетен инженер, за да се досетиш за тази малка подробност.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.11.19 00:58



Не съм олигофрен и ако педерастията, т.е. хомосексуалността, се предаваше по генетичен път, щеше да изчезне от лицето на Земята в рамките на едно поколение.

Те са фертилни и напълно годни да оплодят женски яйцеклетки. Което и правят голям процент от тях. Децата им могат да бъдат хетеросексуални и чак след 2-3 поколения в някое да се прояви хомосексуалност. Което се и случва на практика.

Всеки, който не е спал в часовете по биология, ги знае тези неща.



Тема Re: Да не си минови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.11.19 01:41



Ако оплоди яйцеклетката по естествен път, значи индивидът не е хомосексуален по дефиниция.

Ето ти да си четеш по темата:



Няма такъв ген. Комбинация е от "дребни генетични фактори и влияние на околната среда".





Тема Re: Глей ся,нови [re: lipari]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.11.19 01:48



дори подозирам, че нито родителите ни, нито ние с Липарски сме правили секс повече от веднъж

Хъ-хъ, това и аз съм си го мислил за моите родители...



И хората не се чукат – плющят се!

Впрочем, за да взема страна в спора – аз също не съм виждал родителите ми на калъп. Само веднъж бяхме на планина и нещо се прегърнаха в далечината, но аз извърнах поглед. Срамота е пред малко дете, може да му разбие детската фантазия.





Тема Re: Глей ся,нови [re: aiumi]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано13.11.19 10:56



Явно парите и толерастията са замъглили мисловният процес.
Ще дойде време, когато ще разберете, какво поколение ще излезе от хомо родители.
И моля, спести това аз каква съм, обсъждай само това, което съм писала, другото е просто безсмислено.
Ако искаш диалог, а ако искаш махленски свади, както прецениш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.