Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 12:57



да си педераст, негър и изобщо, да си различен, вече не престъпление.



И негър бях, нищо особено, просто клепачите са тъмни и отвътре.
Педерас няма да стана. Педерасите харесват хората, един вид хуманисти, най вече мъжките хора харесват.

Аз хора не понасям , ни мъжки ,ни женски. Не съм хуманист, ма никак.






Аз негър бях



Сънувах те !
И бяхме само двама.
Или бе Бронкс,
или нейде в Алабама.

Аз бях сприхаво ченге,
ти снажна,бяла дама.
От пет години негър бях,
черен беше даже боздугана.

Клепачите отвътре -черна,тъмна нощ.
Без звезди!
Разследвах обир!
И някаква измама.

Във ареста ти зъзнеше,
отмъкнали
ти бяха пак юргана.
Надменно дъвчех дъвка.

Аз негър бях,
ти - снажна бяла дама.
Разделяше ни двамата,
- твоята пижама




Тема Re: Да не си минови [re: Luchezara]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 13:05



Апелирам за конституционното си право на отвращение.

Имам ненакърними права да демонстрирам собственото си отвращени, към отвратителните за мен неща по най демонстративният начин.




Нещата които не харесваме, също ни правят хора.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Rosemary]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано11.11.19 13:16



Мислел съм си, бизнес, пътуващи рингове. Психотерапия с бокс. В центъра на града, минувачи сеирджии, двама от тях събират кураж, слагат ръкавиците, плащат си и се почват. Вижте с ръкавици не можеш кой знае какво да направиш другиму, ако не си професионалист с половин тон удар.

Идеята е да се бориш, да си индивид СРЕЩУ ! Абсолютно съм сигурен че такъв тип спорт инжектира хъст и напористост. Не случайно имахме поколения "борци" които наистина противопоставянето в спорта бе закваската на характера, а ролята на епохата не коментирам.

Или местиш една купчина камъни, като я преместиш, почваш обратно, обаче се чувстваш деен, в кръвта ти се стича адреналин, серотонин, и ако помолиш някой добър човек да ти бие шамари докато си почиваш, ще е най добре.

Човек е ковач на собственият си характер, и съдба. Божията помощ, първо чака да види, изобщо тръгваш ли, опитваш ли.



Тема Не думай!нови [re: Luchezara]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:22



Дай да ги видя тея западноевропейци, щото от центъра на Европа не ги виждам нещо. И мерси, че ме открехна на конвенцията, но ще съм ти благодарна, ако ми цитираш текста на оригиналния език, иначе те минавам в графа - лаф да става, поредния кибик по плъстени търлици.



Тема Тъкмонови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:24



туй й написах, преди да съм те прочела. Тая група прости подплашени патки в България става все по-голяма и опасна. Колкото по-прост, колкото по-нищо невидял, толкоз по-уплашен от лошата Западна Европа.



Тема Re: Да не си минови [re: Glastar]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:25



Немаш грижа, защото да си различен, вече не е престъпление



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 13:27



Дай факти, подробности, данни. Щото туй и аз мога да го кажа за мене си и сигурно още много.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.11.19 14:43



Толкоз ми е мозъка, стига ми че са педали...





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.11.19 14:55



и повече да не съм те видяла да употребяваш идиотската измишльотина Джендър, ясно?!

Джендър - на прост български означава, чист педал или лесбийка, зависи от полът...





Тема Re: Снимкитенови [re: expat]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 15:00



Ето това боядисах вчера:





Получи се малко омацана работа в дъното, където стената прави контакт със стълбите, но самата тя е оцветена равномерно и чисто.

А това е тази, която трябва да боядисам днес:



Може да се погледне на нея като "преди", останалите са като нея или по-мръсни, като на места има надписи.

Това е ефектът от моето боядисване. Не е перфектно, нито професионално, но се получава една идея по-малко гетовско.

Иначе днес ходих на интервю за чистач.

Интервюира ме М., млад печеняга. Обясни ми, че се работи 5 дни и се почива 2, като сутрешната смяна е от 6:30 до 15:30, а вечерната – от 15:30 до 23:30. Наглеждат се и се почистват периодично (на всеки час) вътрешно помещение, кенефи, кафене, паркинг, топла точка. Парцал, моп, препарати – всичко трябва да блести. Машината за чистене на под има обхват една плочка, дава се предимство на клиентите. Където не може да мине, се чисти с парцалче. Зоната за зеленчуци е проблемна, понеже сега е сезонът на зелето и е бъркотия. Кенефите се лъскат основно, изпразват се от боклук и се подменят салфетките и препаратите за миене на ръце. Събират се с ръчичка боклуците от кафенето, премита се и се бършат масите. Паркингът се замита и се обират боклучета и фасове, забърсват се кофите за смет и се изхвърля боклука. Вечер се чистят и търкат скари, на които през деня колегите готвят. Чат-пат отвън се събират пияници, особено на тъмно, на които не трябва да се обръща внимание. Важното е мръсотията да се забелязва и почиства, преди да бъде видяна от управителя. В общи линии това е цикълът – вътрешно помещение, клозети, кафене, паркинг, топла точка. 1 час почивка от 9 часов работен ден, който мога да си раздробя на 2х30 мин., стига преди почиване трябва да оставям чисто, да не дезертирам в пиков час и да уведомя своите колеги, т.е. да ме пускат.

Утре в 12 трябва да се чуем, за да му дам копие на личната си карта.

Докато М. ме интервюираше, ми звънна телефона и затворих.

Прибрах се, измих пода, писах на психоложката, че май съм си намерил работа и може би ще се наложи да си променя уречения час, и погледнах телефона – търсил ме е непознат номер.

Обадих се – Н. от работата в кол център. Дама с приятен глас и чевръсто мислене. Обясних й набързо, че съм бил на интервю и затова не е имало как да й вдигна, и продължихме по същество.

Работното място – на Ботевградско шосе. Могат да ме карат дотам със служебен транспорт. Утре най-късно в 16:00 трябва да цъфна пред Райфайзенбанк на бул. Янко Сакъзов, за да ме закарат до офиса. Интервюто започва около 16:30 и може да продължи 2 часа. Ще има тест и разговори на английски. Обучение, смени, график. Обърнахме на английски и си поговорихме на развален от моя страна език. Общуване с клиенти на интернет-доставчик, който е базиран в Англия, чрез телефон, е-мейл и чат. Фирмата обслужва абонати на британски телевизионни канали. Имат ли някакъв проблем с услугата – трябва да им помогна за неговото разрешаване светкавично, по максимално учтив и ефикасен начин. Казах, че нямам почти никакъв практически опит с езика, но сертификатът е истински (C2 ниво с оценка B) и съм готов да работя за толкова, колкото ми предложат, че нямам никакви претенции относно работата и на въпроса как бих реагирал, ако клиентът е груб, че не мога да си позволя емоции (сега като помисля, не мога да си позволя това дори и ако колегите са такива) и че просто бих впрегнал всичко, на което съм способен, за да му разреша проблема. Н. ме похвали, че звуча мотивирано и ме инструктира утре в 4 следобяд да съм на линия пред банката.

Моля се на Бог да ми даде сили и да има полза от мен на такова място. Не че лозето иска молитви, то иска копане, но думата е такава.



Редактирано от Nuke Dukem на 11.11.19 18:58.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.