Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:50 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Янови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:26



направи списък на апетитните според теб парчета - ник, възраст, образование, доходи, обвързаност, външен вид, размер на члена (последното не е задължително, за съжаление)



Тема Re: Загубихте линови [re: Quelle]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано11.11.19 10:30



.... ела в 50-60. Там имаме мноооого време. :))



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:33



Е, приеми, че на мен ми се е паднало топчето от смачканите станиолчета, в които са били обвити бонбоните на останалите хора – какво толкова сложно и възмутително има?

Как бе, как? Кажи как точно е бил несправедлив живота към теб - родил си се тежко болен и родителите ти са те изоставили и никой не се е интересувал от теб, израснал си в дом в постоятен тормоз? Само в такава комбинация имаш право да ревеш и да разправяш, че не си имал шанс. Щото има и такива нещастници по земята, за съжаление.



Тема Re: Еми,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:37



Даа, да дремеш на топло вкъщи, да ти плаща някой нета, да имаш пари за пица, за които не си мръднал пръста и да ревтуниш - туй си е огромен лукс. Аз не мога да си го позволя, щото няма кой ми дава пари. Както и да се депресираш. Депресията, освен ако не е там някаква сериозен медицински случай, също е лукс.

Обясни ми какво ти е безизходното, щото не вдявам.



Тема Re: Глей ся,нови [re: Alleks]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:41



Педалите, охооо, педалите! Има педали, дето всичките мъШкари тука само праха може да им дишате. Реализирани професионалисти, спокойни, уверени, добронамерени, възпитани, с постоянни връзки, някои дори женени, уважават партьора си и се грижат за него ...

Туй значи мъж, независимо от пола или сексуалната принадлежност. Ама де толкоз мозък да вденеш!



Тема Re: Загубихте линови [re: T a n y a]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано11.11.19 10:43



Благодаря, ще видя дали мога да пиша, че ми бяха изтрили профила.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 11:25



Е, то беше нещо дребно и незначително, но пък навреме, в момент, в който не можеше да свържеш двата края до заплата. Нямах повече подръка и затова ти изпратих само толкова, но в комбинация с помощта на Ехнатон (бях му забравил ника) беше достатъчно да напазариш за една-две седмици. Безсънна също ти помогна.

Благодаря ти за топлите думи. Сега отивам на интервю и дано ме наемат.





Тема Re: Да не си минови [re: Quelle]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано11.11.19 11:29



Джендър (според Истанбулската конвенция) е социален (културен) пол и се свързва не с биологията на човека, а с начина му на поведение. Според някои западно европейци има над 20 пола (джендър), които могат да сключват брак помежду си. Нещата много бързо се извращават. Така че е нормално и повече от задължително хората да реагират преди да е дошло ново западноевропейско Средновековие или нещо подобно. Нищо не може да ни задължи да приемаме грешките на другите. А пък и ние не им се месим в начина на живот, обратното е. Ако искат могат да се обявят за охлюви, които непрекъснато сменят пола си, това не означава, че и ние трябва да го правим. Нека останат и традиционни, нормални, природни хора за разнообразие.




Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.11.19 11:29



Да, родих се болен и израстнах в дом с периодичен тормоз. Освен това не съм нещастник и се радвам на живота. Карпе дием.





Тема Re: Да не си минови [re: Luchezara]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.11.19 12:37



Според някои западно европейци има над 20 пола (джендър), които могат да сключват брак помежду си.

Кои са тези западно европейци? Цитирай поне 3 имена, моля! Или поне дай линк към официален документ с дефиниция на тези над 20 джендъра (пола).




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.