Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.11.19 19:02



адски е сбъркано да изсмукваш наготово 900 лева месечно от доходите на родителите си и да говориш за окаяни бабички в нищета. и че някой, който цял живот си е скъсвал гъза да работи, нямало лошо да издържа бедните бабички.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:02



Пич, имаш проблеми със самочувствието. Вдигни си го. Нема смисъл да се самоунижаваш.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:04



Сигурен съм, че ще започне да им помага, като си намери работа и има доходи.



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:04



Аре бее, отворковците-мъШкари тука всички! Един леф не мойте да свъртите, гледате някоя емигрантка дали пък няма да ви вземе за отглеждане, обаче голямо лаене тука! Има педерасти, дето са къде по-мъже от вас!



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:06



А, може и да се ъпгрейдна, ама като гледам лафа тука как тече, не бива да разчитам много на дирника.



Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 19:09



Не ме бригат особено мултиджендъровите ти хипотези и мнението ти за мен, и ако почувствам нужда да ми казваш дали, какво, кога и как да пиша, колко джендъра има и към кой принадлежа аз – обезателно ще те уведомя. Икономисай си авторитетните наблюдения си за себе си, реално за твоето добруване аз не съм ти нужен. Нямам нужда някой да ми обяснява как не съм бил мъж и не ми бил мъжки живота, и са ми най-малкото смешни (да не казвам по-силна дума) тия, които се чувстват повече мъже, обяснявайки това на други хора. Така да се каже – ако нямаш с какво да помогнеш или поне една добра дума да кажеш, поне си спести критиката.

Заплата се взима след един месец работа и не съм отделил енергия "да се обяснявам", а време. Енергия отделих за употребата на една кофа боя по стената на първия етаж в блока. Добре се получи, цвят банан, утре ще оползотворя още една кофа.





Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор expat ()
Публикувано10.11.19 19:09



Браво. За боядисването.



Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:09



Аз в живота си и половин минута не съм била феминистка. Аз съм за равенство между половете - мъжът кърти мангизи на къра, жената му пере чорапите по минижуп и му прибира парите. Ама не срещам мъже с оферта, глей кво става тука - един мама му го храни още, друг брои стинки за кафе... Как да ида да пера чорапи за 20 стотинки надник, като мога да правя друго за мноооого повече?! Не върви алъш-веришът по нашенко, пък за другаде одъртяхме, кой еве 40годишни?!

И така, ще бачкаме по принуда и ще мрънкяме в дирника, колкото там ...





Тема А!нови [re: DarkSide]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:17



Тоя съм го виждала отвън, ама не го знаех. Аз се чудя за Асприя във Волувето. То си е направо спа център. Саунтите смесени ли са на тоя? И малко ми идва в тъча Скарбек, имат ли паркинг нещо?

Откак бейсик фита презвеха всичко, не останаха читави фитнеси.



Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 19:17



Ай да не казвам как изглеждаш след всичкото казано дотук за положението ти!

Quelle ти го написа ясно на едно мнение сме, само ревеш...

Нямам повече кво да допълня...






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.