Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Загубихте линови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:09



Да така е, за това яж квото ти е кеф не се скръндзи, икономията е майка на мизерията, няма как някой да ме убеди че сирене от 5лв е по добро от същото дето килото му е 15 лв.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 17:11



е зависи..не бих отказала наказание..една торта!..шоколадова..





Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:14



Торта, да буйстваш повече ли.





Тема Re: Загубихте линови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано10.11.19 17:16



аз ли..? аз съм кротко..наядох се, заспах, станах и пак хапнах..и пак кротко..



Тема Re: Загубихте линови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано10.11.19 17:16



Така е, пицата е храна, която се консумира веднага,
после губи по-голямата част от очарованието си.



ПП А тестото, не мога да си представя да си го купя готово, обикновено смесвам 2 вида брашна и други неща слагам и става мммм.



Тема Re: Загубихте линови [re: Shokolada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано10.11.19 17:18



Добре.





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано10.11.19 17:28



Ееее, че къде го изкопа тоз фитнес за толкоз много пари, да не е нещо златен вътре?

е напълно читав и значително по-евтин, със се басеина, сауната, паркинга и сичкото останало:





Тема Re: Тц, тц, тцнови [re: Quelle]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.11.19 18:38



Нищо не съм направил, за да имам тази привилегия, а и няма какво да направя, че да я имам. Ти имаш квалификация и 25 годишен стаж, нормално е да се полага на теб, макар че майка ми също има квалификация и 25 годишен стаж, но не може да си позволи фитнес за €180 лв месечно, най-малкото понеже аз я обременявам (ако мен ме нямаше, щеше да може), а и защото не работи за 60,000 евро годишно (както Липари се изрази за теб), една от причините за което е, че не владее чужд език. Все едно да попиташ едно мършаво улично псе от приюта какво е направило, че да има привилегията да живее с богати стопани.

Впрочем 360 лв не са голяма пенсия, максималната е 1200. Иначе съм абсолютно сигурен, че усилията ти не са достатъчно възнаградени и че заслужаваш много повече, отколкото получаваш, и не виждам нищо лошо в това да даваш 180 от твоите хиляди, хиляди евро за фитнес, дори и при все, че тук има разни полуграмотни бабички, които оцеляват в окаяна и отблъскваща нищета на картофи и ориз, и отправят по Интернет апели за помощ, само и само да има с какво да се погрижат за бездомните котки и кучета, с приютяването на които си осмислят живота. В крайна сметка ти не си отговорна за тяхното положение, не им дължиш нищо и притежаваш свободата да избереш да не се интересуваш от тях, или дори да ги укориш, както понякога се случва, за начина на живот, който водят.

Защо мисля, че съм дребна душица ли? Ами защото съм отгледан в условия на пестеливост и компромиси, и никога не съм живял охолно и пищно, а луксът е нещо, което съм виждал само по ютюб, филмите и в известна степен при някои хора, които съм познавал за кратко. Единственото великодушие и щедрост, което мога да си позволя, е да давам на кучето си да яде освен гранули, по малко от моята храна, напр. парченце от пицата, саламче, картофче или месце от манджичката, по малко пуканки, пържолка по празниците, хлебче... Такива неща.

Реално за някого може и да не съм дребна душа, но предпочитам да си мисля, че съм такава с риск в един етап от живота ми да се окаже, че съм се заблуждавал, отколкото да рискувам да си помисля, че съм голяма клечка без да съм. И в двата случая – ако разсъждавам, че съм дребнодушковец, няма как да се надценя.





Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 18:54



Туй как на теб ти изглеждат работите, не е същото, като туй на други как им изглеждат същите работи, сещаш ли се?



Тема Re: Да не си минови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано10.11.19 19:01



Ай да не казвам как изглеждаш след всичкото казано дотук за положението ти! Обаче пък със собствено виждане по всички въпроси! Сигурно участваш и в митинга срещу вземането на български деца и даването им на норвежките педофили (и канибали).




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.