Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: от Тролнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано04.11.19 00:25



Не мога да коментирам, аз съм идеална





Тема Re: от Тролнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано04.11.19 00:26



Ам кво чакаш, сподели и чуствата си, иначе тя няма как да ги знае твоите, и ако ви съвпаднат чуствата, само мога да се радвам, абе Нюк не се страхувай бе, човешко си е да споделиш чуствата си...





Тема Re: от Тролнови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.19 00:48



Не става ей така бе, май френд – от нищо нещо. Докато нямам какво да сложа на масата – да еволюирам от паразит до зряла единица и да си заслужа живота, да докарвам поне една хилядарка на месец – е плашещо и контрапродуктивно да си развявам чувствата на всеослушание. Аз себе си не мога да си позволя, а камо ли да имам жена – не я заслужавам. Не е просто до страх от споделяне на чувства, до неспособност е. Не струвам нищо, че да искам нейното внимание. Както има една дума – не ставам даже и за чеп за зеле.

Пък и с тия цигари, дето ги "отказвам" всяка година...





Тема Re: от Тролнови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.19 00:53



Разбира се, че помня кой е Тролът! Радвам се за него, че продължава да не пие и най-вече, че работи и преживява. Никога не съм се съмнявал в неговата личност и се надявам, че докарва добри пари на семейството си. Ако чете това – пожелавам много успехи на сина му в училище и след това, в университета.

Що се отнася до предложението на Куеле да се върне – аз съм "ЗА", и то без никакви условия. Той не е престъпник, че да му се налага лимит на думите в постингите и според мен не е заслужил с нищо никога повече да няма право на мнение.

Единствено бих го посъветвал, ако му бъде върнат достъпа – да избягва свади с останалите клубари и публикуването на прекалено много теми за кратък период от време, както и да бъде по-големият човек в споровете, и да търси начин за потушаване на конфликтите, а не за тяхното разгаряне.





Тема Re: от Тролнови [re: Quelle]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано04.11.19 00:56



...аз съм идеална



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: от Тролнови [re: Glastar]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.19 10:45



Напуснах на 05.08. сутринта. Ти си занулен в същия ден вечерта, виж си датата на профила. Със зануляването губиш всичките си достъпи. Нямало е вече кой да те върне в Споделеното.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: от Тролнови [re: FlLERO99]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.19 10:51



Когато Фин си заслужи поредното зануляване, хората писаха на Киро и го е махнал той. Аз съм в пенсия от преди това.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: от Тролнови [re: FlLERO99]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.19 10:54



Писал си хвалебствени теми за мен. Така че точно нула ти тежат фурнаджийските изпълнения. Кой каквото си е заслужил, това е получил. Голям трън съм, значи съм се справила добре!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема да се обади Трола,нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано04.11.19 10:56



да ми пише. Не знаех, че са му взели правата, защо пък на него точно?
Че той правеше половината импресии на клубовете, хахахаха. Иначе ще ги резнат скоро, той като пишеше по 1000 мнения и рекломадателите се създаваше фалшиво усещане, че видиш ли хиляди щъкат из клубовете, хахаха.
Винаги съм казвал, че ако махнете форевър хора като файла, трола и някои други - няколко месеца след това дирника (клубовете) ще затвори кепенци, подобно на абв.форума.



Тема Re: от Тролнови [re: Alleks]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано04.11.19 12:22



проследи разговора, на какво съм ти отговорила..а ти преди това на кого..и ще разбереш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.