Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейтенови [re: blood9]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано29.10.19 11:19



А какви други реалности познаваш?



Тема Re: Здравейтенови [re: Shokolada]  
Автор blood9 ()
Публикувано29.10.19 11:46



Всяка планета Земя е различна и си има своето очарование. Пусках тема за това от коя паралелна реалност на планетата Земя ме преместиха тук. Израел граничи с Египет, а преди беше в Персийският залив. И за другите държави също обясних.



Тема Re: Здравейтенови [re: Shokolada]  
Автор blood9 ()
Публикувано29.10.19 11:51



Тъжно ми е, че не се получи. Можеше да стигна до промяна от 3% на месец на реалността като държави и градове, за да не прилича всичко като сън, но после пак застой. Е все ще се получи някога. И най-хубавото е че имам приятели.



Тема Re: Здравейтенови [re: Shokolada]  
Автор blood9 ()
Публикувано29.10.19 12:01



И вас ви преместват по 3 пъти на месец в паралелна реалност на планетата Земя, мен по 10 пъти на ден и в малко по-различни реалности и дори го чувствах, като тяхно бебе. И ми говореха и с чувства кое се е променило се допитват до мен. Да разберат аз какво изпитвам и те допълват.

Това като знание е достатъчно. Може друг път друга тема да пусна.



Тема Re: Здравейтенови [re: blood9]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано29.10.19 12:42



Опитвам се да разбера какво за теб е реалност..
защото аз всеки миг съм в нова и различна реалност..т.е. реалността се променя ежеминутно..а да не говорим, че "ролите" в живота са различни реалности...едно е майка, друго е жена, трето е бизнес, четвърто е домакиня и т.н...но всички те са в земната реалност...т.е. събирателен образ и реалности в една..аз
паралелна реалност...
какво е паралел?



Тема Re: Здравейтенови [re: Shokolada]  
Автор blood9 ()
Публикувано29.10.19 12:49



Да има почти същата жена като теб на почти същата планета Земя, само че да е друга, а не ти.
И стига с тези роли. Нали сме хора.



Тема Re: Здравейтенови [re: blood9]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано29.10.19 13:03



Замени роли..със задължения..същото е..търси смисъла не се хващай за думичките..за това роли, беше в кавички...
е баш като мен едва ли има..: )))
ама пък може и да има...



Тема Re: Здравейтенови [re: Shokolada]  
Автор blood9 ()
Публикувано29.10.19 13:08



Ролята ни е да сме хора. А други същества знаят по-добре какво е да си човек, защото и те са такива.

Като теб такава жена, колкото и да не го вярваш, такава ви е ролята.

Редактирано от blood9 на 29.10.19 13:09.



Тема Re: ХААААААААААААААААААААААААААААА,нови [re: Trickyy]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано29.10.19 16:44



В абв-то ли? Че там форум няма вече, а да не би да има чат още?:)



Тема Re: Здравейтенови [re: blood9]  
Автор Shokolada (няма ме)
Публикувано29.10.19 16:54



Еее а защо да не го вярвам..поздрави я от мен..ако я срещнеш..: )))
от два дни се опитвам да се представя като ребро..нечие ребро..и си мисля, ако мъжа е имал още едно ребро..щеше да го убива, му е гадно, затруднено движение, свиване..та...какви благословени същества сме ние жените..иии как правим добро още от създаването си..от цяло ребро сме отървали мъжа.
Ние СМЕ хора..тази роля е даденост...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.