Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 26.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Чудя се  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано22.10.19 22:31



като ти се материализират кошмарите, ти ли си го причиняваш или?

Редактирано от Quelle на 22.10.19 22:28.



Тема Re: Чудя се [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано22.10.19 23:40



Трудно е да се каже. Материята е доста хлъзгава, а част от нея дори не е и материална.



ПП Здрасти!

Редактирано от aiumi на 22.10.19 23:56.



Тема Re: Чудя се [re: aiumi]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано23.10.19 01:43



Здрасти

.

Ше и се и на матарията начи! Аз знаеш ли как ги обичам такива материи!? Ставаме на кълбета одма, пък после ще се обясняваме кой материален и кой по-хлъзгав . Докога ще я караме тъй само не ми е ясно. Тоа живот не се научи, че трябва да играе по моята свирка!



Тема Ясно ми е [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано23.10.19 01:46



че мога и да се депресирам, за да съм в клубния тон, обаче не ми ида отвътре някак

. По-ми иде да скъся един долен ляв съединител с около 50 санта



Тема Re: Ясно ми е [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано23.10.19 01:48



Малеееее! Не е истина какъв добитък пътче тая земля!



Тема 1.15 [re: Quelle]  
Автор Quelle (пристрастен)
Публикувано23.10.19 02:20



Спах, събудих се, никой няма в тоа клуп! Алооооу, щом спите кат заклани, нищо ви няма значи. Налага се да ударя една бира, за да потуша болката от самотата и капризите на невъзпитаната ми съдба





Тема Re: [re: Quelle]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.10.19 10:35



Общо взето да. Може да е съдба, карма или твоя материализация на лоши мисли.

Най-малко не го променяш с обратните мисли и действия. Човек може да промени тези неща. Не винаги е лесно, но ако си го постави за цел и не подценява проблемите си - може.




Тема Re: Чудя се [re: Quelle]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.10.19 10:56



един от най-големите реални кошмари е чувството на безпомощност да помогнеш на някой, който страда. има ситуации, в които нито пари, нито лекари и лекарства могат да направят каквото и да. който е бил в ситуация да изпита такава безпомощност, ще разбере

друга ситуация на реален кошмар е физическа болка, която самият човек изпитва
има болка, а има и лигавщини. разликата е огромна

третото вероятно е емоционалното страдание. тук вече имаш власт да погледнеш от различен ъгъл, да оставиш и малко на времето да притъпи някаква мъка, да потърсиш опори във и извън себе си, за да го преодолееш или поне да го понасяш по-леко



Тема Re: Ясно ми е [re: Quelle]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.10.19 10:57



да напуснеш това място не е лошо решение,
има и по-добри места за пребиваване и неща, които да се вършат
като 1 разходка на открито





Тема Re: Ясно ми е [re: Quelle]  
Автор aiumi ()
Публикувано23.10.19 11:18



Не, не можеш да се депресираш нарочно,
би могла само да се потиснеш, или натъжиш или нещо такова,
но по-добре недей.

Ако можеш, просто промени нещо в реалността, пък ако ще то да е само гледната ти точка.

И по-спокойно, всичко минава.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.