Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 18.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Отново в синхрон със Вселената  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано13.10.19 13:07



През последните седмици ми нарави впечатление, че неща за които съм мислил съвсем скоро се случват дни след това.След като това явление се повтори няколко пъти започнах да го наблюдавам и нещата продължиха.Мислих си за управителката на магазина Пламена и хоп появи се статия във вестник за друга Пламена.Мислих си за живота на един комунист от Фейса през 70те години и хоп след два дни се появи негов постинг точно за живота му през 70те.Мислих си за Майкъл Джордан нещо което се случва един път на 20 години и хоп на следващия ден статия в едно списание точно за него.Вчера и днес това явление преля чашата защото си мислих дали един приятел ще си продава далекогледа и хоп днес сутринта виждам обявата му за този далекоглед в едни астрономически форуми.Това явление съм го наблюдавал и преди през 90те години, но никога то не е било толкова ясно изразено както сега в момента.Според мен съм влезнал в някаква степен в синхрон с Вселената.



Тема Re: Отново в синхрон със Вселената [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.10.19 13:15



В работата така си викаме стари клиенти. Всеки път, когато работата намалее прелистваме папките с клиентите и като се подсетим за тях с подробности и кви поръчки сме им правили - мине-немине време и те цъфнат с поръчка или поръчки - винаги действа. Това е някакъв феномен май.





Тема Re: Отново в синхрон със Вселената [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано13.10.19 14:16



Чувал съм мнение на магьосника Кольо, че съзнанието представлява мрежа.Като стана дума за Кольо един път по време на нощно дежурство Кольо отново дойде на гости на работата ми пиян-залян.На мен естествено много ми се спеше.Пратих го да купи цигари и през минутите в които той отиде до денонощния магазин се унесох в сладка дрямка.В съзнанието ми се появи нещо съвършено ново за което никога не съм мислил за някакъв "меден татко".След минути Кольо се върна от денонощния магазин и започна да говори за някакво гробище в Княжево и за някакъв меден татко.



Тема Re: Отново в синхрон със Вселената [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано13.10.19 16:28



Визуализация. Мислите се материализират. С тях изграждаме живота си, като ги потвърждаваме с емоциите. И това се случва независимо дали мислите и емоциите са положителни или отрицателни. Това е забелязано от много хора и има много книги по въпроса. Например книгата на Джон Кехоу

и като
Има още много такива книги, очевидно това явление съществува и хората го наблюдават. Защо е така е интересен въпрос, нещо като врата в паралелен свят. Някаква пролука и вратичка за разгадаване на нашия свят.




Тема Re: Отново в синхрон със Вселената [re: FlLERO99]  
Автор aiumi ()
Публикувано13.10.19 18:31



В отговор на:

Мислих си за управителката на магазина Пламена и хоп появи се статия във вестник за друга Пламена.




А аз, докато тук течеше темата на Дарко за беемветата и т.н.,
се запознах с първия вносител и представител на беемве за България. Просто един ден пред офиса спря някакво беемве (според колегите - последен писък на автомобилната индустрия, но аз не му разбирам), от него излезе един господин с доста западняшки вид, влезе при нас, разменихме няколко приказки, той ми остави визитката си и т.н..

Оказа се, че има фенове сред младите колеги, та те го налазиха да ко разпитват как е започнал и т.н., всъщност, така разбрах кой е. Той каза, че детската му мечта, (откак научил за съществуването на беемве), била, тези коли да се продават свободно в България, и затуй първата му работа, след като паднал соца, била да намери начин да ги внася.

Та така. Сега си държа визитката му на бюрото си, за вдъхновение.



Тема Re: Отново в синхрон със Вселенатанови [re: aiumi]  
Автор expat ()
Публикувано13.10.19 20:08



Тилев?



Тема Re: Отново в синхрон със Вселенатанови [re: aiumi]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано13.10.19 20:12



Има подозрения, че Вселената е изградена на матричен принцип.Има прекалено много добре подредени съвпадения които се случват точно в правилния момент.Това е много подозрително.



Тема Re: нещата продължават и в момента!нови [re: FlLERO99]  
Автор FlLERO99 (оперативний )
Публикувано13.10.19 20:28



Преди малко написах в дневника си, че не е отличен вариантът да купя бинокъл Конус Вуе 20х80 защото може да направи проблем след време и трябва да се стремя да се докопам до още един метален пръстен за набиването му на руски бинокъл Тенто БПЦ 20х60 и сега преди броени минути влизам в астрономическия форум и виждам, че вчера късно вечерта някакъв е написал заглавна тема за раздвоен бинокъл Конус 20х80!Както темата за Майкъл Джордан в списанието което видях, така и това събитие се станали дни преди да се замисля за тези неща.Като че ли прихващам току-що случили се събития в съзнанието си които ще предстои да разбера до часове или дни.



Тема Re: Отново в синхрон със Вселенатанови [re: FlLERO99]  
Автор blue jewel ()
Публикувано13.10.19 20:59



Щях да кажа, че е глупост, ако не ми се случваше прекалено често. Мислиш за нещо и го виждаш написано, или някой започва да говори за това, или скоро се случва точно това, за което си мислил.
Не знам как да си го обясня. Няма доказателства да съществува такова нещо, но имам подозрения, че можеш да създаваш събитията около себе си чрез мисъл. Това, за което Джон Кехоу говори. И което Юнг нарича "синхроничност".



Тема Re: Отново в синхрон със Вселената [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано13.10.19 21:16



И на мен ми се е случвало, но не отдавам голямо внимание .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.