Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 17.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Абе я да питам  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.10.19 13:05



Напоследък доста често взеха да ме обземат панически атаки по време на работа и то без видима причина (учестено дишане, чуство, че ще се задуша и всеобземаща ме паника, че работата се трупа а аз няма да мога да се справя). Последният път се разкрещях на брата, който ми се пада и началник - ей така почти без провокация - просто ми друсна още една поръчка не че тези дето ми висят в плана са малко. Всичкото това само по време на работа. Одъртявам ли, на работа ли вече не нося - нямам идея?!


Та кво мислите за това.





Тема Re: Абе я да питам [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.10.19 13:10



одъртяваш и вече не ти се бачка толкова.



Тема Re: Абе я да питам [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.10.19 13:17



Бе то наистина вече ми идва в повече - истината е че искам да си повече време в къщи и да се занимавам с неангажиращи неща.

Пък и се задържах цели 20 години в тази печатница - може би е дошло време да разнообразя. Предишната беше 10 години... изобщо като се наместя на някое работно място - трудно променям ама май наистина е дошло време да сменя работната обстановка.





Тема Re: Абе я да питамнови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано13.10.19 13:23



На всичкото отгоре си имам млада колежка - щерката на снаха ми - обучих я и вече доста работа отмята - ама като гледам с каква лекота работи направо ми се ще да съм на нейните години





Тема Re: Абе я да питамнови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.10.19 13:29



вземи си 1 година отпуска



Тема Re: Абе я да питамнови [re: osvoboden pich]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано13.10.19 13:40



В предната тема рече, че имаш натрупана умора.
Промяната, ако я търсиш...
...най-лесно би станала не като разнообразиш дейността, а като намалиш задачките. Щом има кой да те замества - вземай по-дълго отпуск или намали разботното си време.

Макар, че денонощието си е доста време, ето:
8 часа сън...
8 часа работа
8 часа за глезотийки...

:)



Тема Re: Абе я да питамнови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано13.10.19 14:32



Това не ми прилича на ПА,
а на по-силно изживяно притеснение за нещо реално (че няма да се справиш с работата и т.н.).

Според мен, просто намали темпото, поне за известно време,
или излез в отпуска. Възрастта по принцип има значение, но ти не си толкова стар.





Тема Re: Абе я да питамнови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.10.19 04:40



1 година отпуска дори да поискам няма кой да ми даде. По-вероятно е да си намаля работното време до половин ден. Това е което е реално постижимо. Друго е просто да напусна и да разнообразя. Ама кво разнообразие ще е това - идея си нямам. Благодаря ти.





Тема Re: Абе я да питамнови [re: T a n y a]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.10.19 04:44



8 часа сън би било хубаво да ми стигат ама не - нямам идея защо може да са хормони може нещо друго. Стигат ми напълно не по-малко от 10 часа.





Тема Re: Абе я да питамнови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано14.10.19 04:46



Абе знам, че 51 не е кой знае колко ама всеки знае него си. Липари добре го е казала и то си е напълно така - просто искам да го давам по-лежерно и да не се зоря толкова. Едно време носех на работа сега вече ми е трудно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.