Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 16:51



Това не ми е проблем - живея вече 51 години в това тяло и се чуствам напълно нормално и то без никакво лечение от 14-годишна възраст та досега. Но, както и да е. Не мога да те извиня - може би след известно време - да, но сега не мога.



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 16:55



И най-лошото е че идва от човек от който не очаквам такова нещо. С който си имахме лаф дето се вика.



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 17:01



Надявам се с това да ти върна поне малко от моето гадно чуство.



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: DarkSide]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.10.19 17:05



всеки човек е обикновен 50-годишен, след като не го познаваш.
Ужасното на клубовете е, че много хора заливат с помията си ей така, за някакъв собствен кеф или защото смятат себе си за велики и знаещи.

Отвратителна постъпка, за която просто трябва да се завреш на кучето в гъза и затраеш малко



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.10.19 17:11



Пич, не си заслужава изобщо да му обяснаваш. Това че имаш проблем, че аз имам проблем, че друг има...не е извинение за никого.

Хе-хе, сега се сещам, че Гъркинята може да получи нобелова награда, защото категорично заяви, че аз и Нут сме с псориазис, защото нямаме брак със сегашните си партньори. Обявено е, че който открие причината за това заболяване ще получи нобеловата награда.

Ама кво пък, нито отговорих тогава, нито го взех навътре. Това са хора с проблеми, които прехвърлят на другите. На едната ръка се броят хората, които не са обидили и наругали някого тук. Но пък така си каляваме нервите и се извисяваме, тук са нашите учители))

Остави хората да си плуват в злобата и собствения гняв, а ние п ък ще си пишем за нашите си работи





Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 17:14



Баш сега не мога. Трябва ми някакво време... не искам да пиша в подобно настроение - никой не е длъжен да ме търпи.



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.10.19 17:31



Много по-отвратителна е твоята на алиса постъпка да си траете и да гледате сеир 3 дена, какво ви пречеше да ми напишете една бележка, така и така, той не е такъв какъвто си мислиш, та да разбера какво съм причинил с думите си и да знам за какво да му поискам извинение, вместо да ме гледате как продължавам без да искам да го наранявам поради незнанието си - дано да сте останали доволни от спектакъла на мой и негов гръб!



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: DarkSide]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.10.19 17:38



Най-отвратителното е, че ти продължаваш да търсиш вина във всички, но не и в себе си. Казах ти, че няма значение дали човекът е болен, дали има проблем, той е ЧОВЕК, и твоята констататация и отвратителна априори.

Аз първа взех отношение по темата и ти казах, че това не е нормално. Писах тогава, когато съм го прочела. Писах и друго, че не знаех за проблема за Пича.
Аз го приемам като човек и това е, нищо повече. Едва на на по-късенп етап разбрах от Лиса за неговия проблем, но това изобщо не е важно.

Ако ти делиш хората на болни, здрави, бедни, богати.... аз не ги деля. И отношението ми е като към хора.

Ти продължаваш да смяташ себе си за жертва и още повече затъваш в лайната си.



Тема Re: Да внеса малко яснотанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.10.19 17:43



Най-отвратителното е, че ти продължаваш да търсиш вина във всички, но не и в себе си.

Уви. Права си.



Тема Re: Да внеса малко яснота [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.10.19 18:00



Абе моля ти се, обяснява ми се в неговата тема - майтап било, мислел, че нормален мъж носи на майтап като го бъзнеш, че искал да опъва племенницата си.

Тоя дори не проумява какви ги ниже, как не си е изял боя някъде!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.