Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да ви се похваля  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.10.19 08:56



Блокирали са ме по IP във във форумите под новините. Много се притесних, ще си я среша на обратно. Но стандартът там е двоен, просто споменавам.


Как сте днес, наспахте ли се? Изпихте ли си кафето?


Днес е хубав октомврийски ден и ви поздравявам с радост, пожелавам ви да сте в добро настроние, да сте здрави, да нямате големи притеснения и изобщо - да се наслаждавате на всичко около вас. Има красота, има смисъл във всяка тревица, във всяко камъче и всяка подадена ръка.

......................................................

Тема Re: Да ви се похваля [re: Rosemary]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.10.19 10:27



Блокирали са ме по IP във във форумите под новините.

Ми спазват нетикета.
Похвали се на Вида.





Тема Re: Да ви се похваля [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.10.19 11:04



Случва се - най-вече във Вести БГ.
Кафето го изпих към 5 часа, настроението е бойно и нахъсано за справяне с всичката работа на света. Към 15 часа вече ентусиазмът ми рязко спада.



А ти как си днес?



Тема Re: Да ви се похваля [re: Rosemary]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.10.19 11:16



Вчера пък ми беше куц ден - щото в печатница снимаха сцена от български риалити сериал... полицаи тичаха, гонеха фалшификатор, клиенти се шашнаха... и беше невъзможно за работа





Тема Re: Да ви се похваля [re: lipari]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.10.19 11:32



Не, не го спазват. Ако го спазваха, щяха да са блокирали около три четвърти от коментиращите.

Вида може да чете и ще ми прочете темата, хваля се на всички ви

.

......................................................

Тема Re: Да ви се похвалянови [re: osvoboden pich]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.10.19 11:36



Днес съм добре, пу-пу, да не чуе дяволът.



......................................................

Тема Re: Да ви се похвалянови [re: osvoboden pich]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.10.19 11:39



Два пъти съм попадала на снимки на филм, веднъж като дете на "Шибил" и веднаж преди 2-3 години, някакъв за убийството на австрийския престолонаследник през първата световна. Бяха избрали наше село заради запdзения каменен мост, да имитират Сараево.
Но нищо не може да се сравни с гледането на заснемането на части от клипа на Криско с жълтата кола. :-)))).

......................................................


Тема Re: Да ви се похвалянови [re: Rosemary]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.10.19 13:13



значи го спазват донякъде.





Тема Може и да са се престарали с тебнови [re: Rosemary]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано10.10.19 14:18



Може и да са се престарали с теб или нещо по погрешка да е станало. Но факт е, че някои тролове единствено се впечатляват от пердах с двойния аршин като последно средство. Мерки като кротки забележки до обикновени банове, доказано не помагат. Нищо лично към теб, не съм запознат със случая, само обяснявам полазата от двойния аршин в най-тежките случаи.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Може и да са се престарали с тебнови [re: Phillip]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.10.19 14:28



О, благодаря ти, че си засвидетелствал внимание към темата ми в клуба на психарите, и че си ми оказал лично честта да разговаряш с мен.
Ти като че ли не си тъдявашен?

Не, не са се престарали, но по техните стандарти. Там пиша аргументирани мнения, разбира се те получават в огромната си част минуси, с изключение на мненията ми в графата Лайф.

Така или иначе, смених си резко доставчика на новини и си е имало защо. Малко за клутурната рубрика ще съжалявам, но и там открих едно-две лакейства, та винаги, когато отварях линка, имах едно на ум.



......................................................

Редактирано от Rosemary на 10.10.19 16:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.