Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 23.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.10.19 06:35



Този ден донесе истински изпитания и дълбоки провокации за мнозина. Дори аз, в края на деня имах нужда от нещо наистина силно, за да възвърна баланса и чувството си за покой. И ето, тази неслучайна "случайност" ме доведе до тази лечебна музика. "Слушай я поне минута и после продължи докато четеш коментарите." - така ми каза човекът чрез който музиката стигна до мен. Огорчението ми от случка която ме разстрои беше толкова силно, че дори нямах сили да си потупвам. Просто нахлузих слушалките и оставих тази благодат да се разлее по тялото ми. Зачетох коментарите (на английски език са) и вече плачех от вълнение заради този огромен заряд на любов и единение там.

Удивително е как интернет, който често е пълен с негативизъм, осъдителност, критики, противопоставяне, в този случай сближава хората в единение, подкрепа и любов.

Ще преведа част от коменарите отдолу, за тези от вас, които не разбират английския език. И ви каня - сложете слушалките, почувствайте музиката и любовта, и им позволете да навлязат в клетките ви, и да облекчат с каквото и страдание да се борите в момента.

И споделете в коментарите, тази любов, която бихте искали да споделите с всички останали хора тук, в това наше малко, любящо и задружно общество.
Не сте сами!






здравей, как си днес?



Тема Re: Зле съм пак [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.10.19 08:05



това е добре, да осъзнае човек, че има нужда от помощ, е началото на промяната





Тема Re: Зле съм пак [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.10.19 08:26



Именно.
Благодаря ти





Тема Re: Зле съм пак [re: jumbles]  
Автор blue jewel ()
Публикувано02.10.19 11:03



За съжаление, всички говорят за любов, но това, което има навсякъде, е егоизъм, неразбиране, осъждане. Или ти се поставят условия, за да бъдеш харесван и обичан. Ако не си красив, умен, готин, забавен и интересен - не си нищо за мнозинството... и от там и за себе си.
Мерси, джъмби. В момента съм със слушалките. Поне звучи успокояващо.

Редактирано от blue jewel на 02.10.19 11:04.



Тема Re: Зле съм пак [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.10.19 11:31



моля!



но да знаеш, че с едно ходене нищо не се променя
трябва здрава работа





Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.10.19 11:41



и все пак все още има чиста добронамереност, обич, загриженост и топлота сред хората
ето няколко преведени коментара от под клипа - хората там не се познават, но си дават всичко това безрезервно ...


почети ги и ги почувствай, ако можеш
кураж момиче, ти си единствена и безценна за този свят

Редактирано от jumbles на 02.10.19 11:44.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано02.10.19 11:49



хората преценяват най-вече по два показателя другите - дали могат да ги уважават и дали могат да им се доверят
ти искаш да имаш приятели, но не знаеш как да бъдеш приятел



Тема Re: Зле съм пак [re: snowprincess]  
Автор blue jewel ()
Публикувано02.10.19 12:05



Еми не знам, да. Понеже всички ме превъзхождат в много отношения, а аз съм пълна единствено с недостатъци. Как да бъдеш приятел. Нямат нужда от мен и аз нямам какво да дам.

Редактирано от blue jewel на 02.10.19 13:02.



Тема Re: Зле съм пак [re: jumbles]  
Автор blue jewel ()
Публикувано02.10.19 12:06



Това с коментарите, джъмби, са празни приказки. Всеки може да каже, че обича всички. Но това не значи нищо.
Общо взето истината е една - падаш и няма кой да ти подаде ръка. Подритват те или те прескачат. И чакат да се надигнеш сам - ако се надигнеш, ок, ако не - много важно, на никого не си нужен така или иначе.
Писах на пси-то ми, дори и тя се държи безразлично. Иска пари, да пропътувам 400 км, за да ми "помогне" с поредната доза хапчета срещу 20 лева. Това е реалността.

Пък колко по-просто би било просто да получиш няколко искрени окуражителни думи, не обвинения, не съвети какъв трябва да бъдеш, за да те уважават. Просто да ти кажат, че и ти струваш и то точно какъвто си. Но явно е прекалено трудно. Или никой не иска да лъже.

Редактирано от blue jewel на 02.10.19 12:14.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.10.19 12:09



Как да бъдеш приятел. Нямат нужда от мен и аз нямам какво да дам.

Може да имаш грешка в това как си я представяш нуждата и как си го представяш даването на нещо. Какви са според тебе нещата, от които приятелите имат нужда да си дават един на друг?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.