Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Абенови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.10.19 10:12



ако ти кажа какво ми се случва от 2-3 месеца насам, хеле пък вчера, ще разбереш, че твоето не е чак толкова страшно, може би!
При мен има периоди, в които си поемам глътка въздух и после пак заработват житейските шамари.

Но и в светлите, и в тъмните периоди съм наясно, че никой, освен мен самата, няма да се бори. Активно работя сама, за да не оставам дълго време в обидата и мъката. След вчера не мигнах цяла нощ, изби ми голям херпес зостер, обаче съм нахилена, облечена добре и никой не може да каже, че нещо ми има. Ако излъчваш смачканост, ще те мачкат и останалите, нещо атавистично е, изглежда.
Ще ти дам аз на теб един червей и една гнус! От мен имаш една прегръдка и ... едно шамарче!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 01.10.19 10:15.



Тема Таканови [re: Luchezara]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано01.10.19 10:15



е, и аз така работя със себе си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Зле съм пак [re: Nuke Dukem]  
Автор blue jewel ()
Публикувано01.10.19 12:28



А не ти идва на акъла, че може просто да не сме един за друг с него. И никакви семейни консултанти не могат да помогнат тогава. Да опитваш да кърпиш нещо, дето и без това не върви. Характерите не се променят, нито любовта може да бъде извикана насила.
Но то в семейството май всички сме така. На майка ми и баща ми бракът не беше щастлив. Сестра ми и тя с приятеля си е много зле, кавги, разправии, пиянства, но няма как да се разделят, защото имат малко дете. Изобщо явно е семейна "карма" да сме нещастни в личния живот. Или сами си го правим по една или друга причина.
От страх да не умрем сами.

Редактирано от blue jewel на 01.10.19 12:37.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.10.19 13:02



А не ти идва на акъла, че може просто да не сме един за друг с него. И никакви семейни консултанти не могат да помогнат тогава. Да опитваш да кърпиш нещо, дето и без това не върви. Характерите не се променят, нито любовта може да бъде извикана насила.

Милиони хора са се излекували успешно от такава ситуация.
Вълшебното хапче се нарича развод.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано01.10.19 15:12



И още може да се добави, но ти пак го правиш избирателно.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано01.10.19 15:16



Значи и ти искаш мъж, който да ти помага, а не ти на него.



Тема Re: Зле съм пак [re: blue jewel]  
Автор blood9 ()
Публикувано01.10.19 15:29



Не и за религиозните.



Тема Re: Зле съм пак [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано01.10.19 17:56



ако отидеш при добър психотерапевт, той би могъл да изследва откакво се опитваш да се самоизлекуваш чрез загуба на интерес и какъв е вътрешния ти конфликт, и да ти помогне

Сега може би ми просветна защо избягвам срещи с хората извън близкия кръг. Та аз съм си за психотерапия отвсякъде според това. Излизам твърде рядко от зоната си на комфорт. Брях... това ми дойде съвсем неподозирано и изневиделица. Не съм осъзнавал, че всъщност май имам проблем.

Освен да ти благодаря - за друго не се сещам. Ще работя по тази тема по един или друг начин.



Тема Re: Зле съм пак [re: osvoboden pich]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано01.10.19 19:34



Тва ти го бях намекнал преди време, кат те бъзнах за бате и кака, които са ти и приятели и семейство и работодатели, ама ти тогаз се разсея ...



Отстрани явно се вижда много по-лесно ...



Тема Re: Зле съм пак [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано01.10.19 19:48



Ами аз го разбрах по съвсем друг начин... но сега беше като гръм от ясно небе.
Както и да е - имам познати терапевти - ще поговоря сериозно с някои от тях на 4 очи.



Та аз се самоизолирам от около 6 години назад. И все по-малка нужда имам да виждам хора извън кръга. Точно щото се намирам изцяло в зоната си на комфорт. Баш това е проблемът. Все пак първата крачка е направена - осъзнах, че имам проблем това е достойно за черпня дето се вика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.