Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зле съм пакнови [re: Albena l]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано04.10.19 10:01



цялостното ти дир-ско творчество е толкова неадекватно, че ми е трудно да преценя това ти включване дали е само поради очевидната ти липса на първите 7 години или е с цел умишлено нараняване на авторката на темата, да си направиш сеир за нейна сметка, но какъвто и да е случая, считай се предупредена че при второ подобно изказване ще има санкции



----------------
хинт - едно извинение към авторката никак няма да ти навреди



Тема Личнонови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.10.19 11:27



аз приветствам тази реакция.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Зле съм пакнови [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.10.19 12:07



В отговор на:

Е, вчера в обедната почивка се затворих в тоалетната и се наревах...




Това е тъжно, познавам това чувство... Ако беше възможно, а ти искаше, щях да те прегърна с цялата си сила. Знам, че няма значение (особено по Интернет), но си помислих, че би искала да го узнаеш от напълно непознат – ти си красив и достоен човек точно такава, каквато си.





Впрочем жените в Америка средностатистически по 3-4 пъти месечно, така че изглежда, че няма нищо нередно с теб; това означава просто, че не си безчувствена.





Тема Re: Зле съм пакнови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано04.10.19 13:31



Скъпи ми, Дарк Сайд



убедена съм, че милата Албенка, е в пъти по качествен човек от теб, дето не знаеш на кой свят се намираш, а хилядите ти ишууз, които не прозират, те просто се натрапват при писането ти, са леко(леко, леко....колко леко? ) смешни. Много съм любезна, забелязваш ли

ПП. Ай, прецени дирското ми творчество



Тема Re: Зле съм пакнови [re: aiumi]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано04.10.19 14:19



Да се забие на вкъщи или на самотно място, да прекъсне комуникации с всички и всичко,да потъне само в черни мисли и представи за бъдещето, да загуби апетит итн. Състояние което може да е фатално смъртоносно и без реална физиологична причина.
Или друго. Въпреки задоволителна материална осигуреност да стане клошарка и да тръгне опърпана с налудничав поглед по улиците, да рови в кофите, да крещи заядливо на минувачите итн. Натрапчива демонстрация на 'вижте ме колко съм зле, вие сте виновни'
Ясна ли съм?

@}-,-`-


Тема Re: Зле съм пакнови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.10.19 16:46



Но не е реалистично да очаква, че думите му ще намерят благодатна почва

Поне за мен - аз не съм имал и нямам никакви очаквания към blue jewel - въпросът ми беше тя какви очаквания е имала с тази тема.





Тема Re: Зле съм пакнови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.10.19 16:47



Адмирации дето се вика за последното. Такъв тон баш в този клуб не би трябвало да е допустим.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: Alice is]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.10.19 18:01



Да, сега те разбрах, благодаря.

Както казваше баща ми,. "ако не ти се влачат червата по земята, няма какво да го правиш на въпрос".

Беше шега, разбира се, по адрес на критериите на майка ми, относно това, дали някой е чак толкова зле, че да му се направи някакъв, макар и минимален компромис.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: osvoboden pich]  
Автор aiumi ()
Публикувано04.10.19 18:05



ОК, може би не съм те разбрала, бях останала с впечатление, че очакваш тя да е извела някаква поука от всичко написано и от препоръките, които си и дал.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.10.19 18:07



Не си ме разбрала ама всичко е точно. Важното е да се оправи и да излезе от трудната ситуация.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.