Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зле съм пакнови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.10.19 13:22



Така е, човек е в ступор. В момента и при мен е нещо подобно - ни приемам, ни предавам. Подкрепят ме, поне с думи, ама аз си рева и съм гневна и безпомощна.

Знам, че ми трябва време да приема ситуацията, иначе си действам ... то като нямаш избор, какво ще правиш?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Зле съм пакнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано03.10.19 13:28



Мерси, Рози. Винаги е хубаво като има други, които са се чувствали по същия начин.
Ама много добре знаеш, че в такова състояние се питаш има ли смисъл въобще да се вдигаш. И някак си нямаш мотивация да го направиш. Освен може би децата. Ако не са и те, излиза, че въобще не си нужен никъде. Поне аз. Понякога мисля дали съм нужна и на тях като все съм в такива състояния. Мъжът ми взе да ме изкарва егоистична и мързелива. Не знам какво да му обяснявам. Само лежа и гледам тавана, чувствам се сякаш тежа тонове и не мога да се вдигна от леглото.

Добре, че е работата, та имам мотивация да стана сутрин. И през деня се правя пред колегите, че нищо няма. Е, вчера в обедната почивка се затворих в тоалетната и се наревах, може да са забелязали нещо, но общо взето се крия.
Но през почивни дни е ад.

Редактирано от blue jewel на 03.10.19 13:31.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.10.19 13:50



Само лежа и гледам тавана, чувствам се сякаш тежа тонове и не мога да се вдигна от леглото.

До болка познато, но знам от опит колко е измамно това усещане за липса на всякаква енергия, ужасно е.

Изглеждаш мързелив, лигав, а то депресията те прави да не приличаш на себе си. Сама си се справям с тези неща, никакави лекарства не вземам. Външно никой, ама никой не може да познае какво ми е - нахилена, любезна, комуникативна, добре облечена, а отвътре всичко плаче, та се къса, отвътре кървиш. Ако пък кажа на някого как се чувствам, изобщо не ми вярват и обикновено ми казват "Стига, бе, ти си силна!". Тъй като това ме довършва, просто си трая, помагам си сама и дочаквам да отмине.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Зле съм пакнови [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.10.19 14:23



E, а ти какво очакваше? Да кажеш 2-3 сладки приказки, и оп - проблема решен, евала пич, алелуя! То ако ставаше така...

Мъ "проблемът" не е на Пича. В извънработно време и от добро желание - толкоз: 2-3 сладки приказки.

Ако някой драпа за повече - не са дирските клубове мястото.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: blue jewel]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.10.19 17:20



е що рева в тоалетната цял час, щото си ненужна ли



леле какви откачалки има тук



Тема Re: Зле съм пакнови [re: holi_day]  
Автор aiumi ()
Публикувано03.10.19 19:13



Вероятно си се почувствала много умна с този си пост, но не, не съм в противоречие. Така изглежда само, ако целта ти е била да ми вадиш думите от контекста и да се драчиш . На мен обаче не ми се занимава.

.
Хубава вечер!



Тема Re: Зле съм пакнови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано03.10.19 19:20



Да, така е, може би не се изразих ясно,

Никой не е длъжен да прави нещо повече от това, което прави или не прави.

Но не е реалистично да очаква, че думите му ще намерят благодатна почва, че ще помогнат за решаване на нечий проблем, и в крайна сметка, ще бъде засипан с благодарности, признателност, свидетелства за приятелски чувства до гроб и прочее.



Тема Re: Зле съм пакнови [re: aiumi]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.10.19 20:02



В отговор на:

Вероятно си се почувствала много умна



какво да ти кажа... написах и не се усетих как се чувствам
какви нива и скали на умност те гонят - не зная аз, това само сноу може да го обясни
обаче, успя да надскочиш всички
докато приматите и представителите на флората и фауната тук се изподжафкваме за това кой къф е, липари ни надскочи да обясни кой кво мисли, а ти пък вече и кой какво чувства си готова да ни разясниш



хубава вечер на теб и кристалната ти топка
китайска е, няма как да работи правилно
нищо, че космоса ще завладеят китайците...



Тема Re: Зле съм пакнови [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.10.19 23:37



то пъ, много сложно да се разбере какво мисли жена в дира.
винаги е едно и също: "ах, колко хубаво съссссскам".





Тема Re: Зле съм пакнови [re: Albena l]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.10.19 09:19





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.