Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано29.08.19 11:14



Печалбар не означава точно мошеник. Всеки продава труда си за пари. Кой повече, кой по-малко.





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.08.19 11:15



в някои случаи означава.





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.08.19 11:38



Е, да, следването си беше голяма месомелачка, не знам приятелката ти кога е завършила, по мое време беше малко по-демократично, на всички ни казваха, че не ставаме за нищо, е, на момичетата повече, но като цяло, сексизмът не беше чак такова свиреп, или поне аз съм останала с такива впечатления.





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.08.19 11:39



Ами аз се имам за творец и професионалист. Друг е въпросът, до къде се простират възможностите ми, но работя честно, ако за това питаш.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: DarkSide]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.08.19 11:46



Прав си за лепнатия таблет, това беше първото, което видях на снимката, после прочетох какво си писал, Абе кой ги знай какво са си мислели че правят, може да са искали да пресъздадат домашната атмосфера от 50-те и 60-не, когато телевизора е бил новост в интериора и са го пляскали където може и както им падне. Примерно. Неква концептуалноС требе да се тражи тука





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано29.08.19 12:00



И като работиш честно, пък и сегашната ти професия си е доволно творческа, що се тръшкаш, че клиенти забучили пръст точно в твоите работи и окото им не мигнало от цената? Ако искаха по-евтино, щяха да си потърсят по-евтино. Ама те искали твоето.



Тема Да,нови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.19 12:05



така е, много сме смотани да се чувстваме по този начин, но хубавото е, че се осъзнава и преодолява.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: ППнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.19 12:11



Не си знаем цената, това е истината.

Вярно е.

Един директор-англичанин ми се е карал за това. "Ти, вика, трябва да се научиш да "продаваш" знания и умения колкото може по-скъпо, повечето българи не го умеете това." Беше единственият чужденец, който беше напълно, ама напълно наясно с народопсихологията ни, че даже и с тази на етносите в България.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Да,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано29.08.19 12:16



така е, много сме смотани да се чувстваме по този начин

не сме смотани, така са ни научили още от най-ранно детство - примерно нарисувал съм някаква кола върху учебника по математика, щото формата на колата ми е била по-интересна от математиката - за което няма от какво да се срамувам, защото аз съм си такъв, обаче учителката ми влиза с бутонките с как не те е срам така да похабиш учебника, с което ми преподава урока че трябва да се срамувам от себе си и че учебникът е по-важен от мене и че когато си изразявам творческата същност бивам наказан - изобщо не сме смотани, ние сме си такива, каквито сме, нямаме никакво обективно основание да се срамуваме защото не сме отговаряли на нереалната идея на учителката, че трябва да сме тихи, кротки, чисти и обичащи всеки учебен предмет и поглъщащи всяка нейна дума с 100% концентрация.



Тема Нанови [re: aiumi]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.19 12:26



мен няма нужда да ми благодариш, ще ти кажа същото.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.