Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.09.19 16:05



Да, имам си моите вътрешни противоречия, кой ги няма. Но наистина не парите са определящи за мен. Първото, което търся в работата -съм написала кое е.
В работата търся смисъл, идея, кауза, удоволствие, хора, които ми допадат и с тях се чувствам спокойно. Заради никакви пари не се хващам на работа, ако не намеря тези условия. И най-накрая гледам и парите

вече от известно време. Преди се хващах и на МРЗ, само защото работата е приятна и смислена.

Редактирано от vida1929 на 06.09.19 16:09.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: T a n y a]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.09.19 16:07



Дай автор или линк, моля.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано06.09.19 16:36



вида е като хамелеон на ветропоказател





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.09.19 16:48



Да, имам си моите вътрешни противоречия, кой ги няма.

Хората, които се натискат за педагози.


На тебе като ти е тюрлюгювеч в главата - и тако, и вако, собствените си деца не мож възпита, какво остава за чуждите.

Веднъж: искаш малко пари за работата си и после те е яд, че си се минала,
Друг път: ама аз не работя за пари, а за кеф и слава.

Ако се наложи да работя в екип с тебе или да те наемам за някаква работа, не бих те избрала, честно. Хора, които не са наясно със себе си, не знаят какво искат и се въртят като ветропоказатели, са гарантирана беля и провал.

В работата търся смисъл, идея, кауза, удоволствие, хора, които ми допадат и с тях се чувствам спокойно. Заради никакви пари не се хващам на работа, ако не намеря тези условия.

Тоест, да ти се въртят на пети според настроенията, щото ако те обезпокоят с нещо, фръцваш се и зарязваш и работа, и ангажименти към тях. Попадала съм на такъв тип хора, изтощителни са.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.09.19 16:49



тъкмо туй писах.





Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.09.19 16:54



Променям се.
Освен това нито съм слугиня, нито съм ''неуверена'' в моята професионлана дейност.
Проблемите ми ако имам такива, опират до това, че съм интроверт. От тук не обичам и не умея да общувам с всякакви хора. Трудно е за обясняване , пък и не смятам да се оправдавам, с две изречения казвам нещо-кратко и от тук- необосновано и на някои от вас, ви се струва, че се обърквам и отмятам.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано06.09.19 17:04



Ако се наложи да работя

Ама ти работиш ли и кога, като си непрекъснато и почти денонощно в клубовете на дира.
На поста ти не виждам смисъл да отговарям. Това са някакви твои проекции.
Но все пак ще кажа-че винаги слушам настроенията си, емоциите, чувствата и реакциите на тялото. Ако не съм сигурна, че работата ми харесва, предпочитам да я откажа и да почивам.
Но ако съм поела работа-не се отмятам. На последната работа бях десет години, без почивка, денонощно, няма делник, няма празник, няма ден, няма нощ, на три часа храня бебета, в три през нощта съм будна, на другия ден пак в 6 съм на крак.
От две години съм пенсионер по болест, много здравословни проблеми ми се насъбраха.
Недей да пишеш, без да познаваш човека и ситуацията.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.09.19 17:23



Ама ти работиш ли и кога, като си непрекъснато и почти денонощно в клубовете на дира.

лаптопът ми е на работната маса. съответно, работя почти денонощно.


и не работя с бебета, те са лесни, не се оплакват.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: vida1929]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано06.09.19 18:42



:) ету: Откровено казано, Ли Йакока





Редактирано от DarkSide на 07.09.19 09:01.



Тема Re: Как да преодолея притеснението?нови [re: T a n y a]  
Автор aiumi ()
Публикувано06.09.19 18:53



Мерси, ще я погледна тази книга.






Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.