Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:14 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материя [re: Trickyy]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано01.08.19 21:05



Нищо не трябва да обясняваш за себе си защото това ще се използва срещу теб.Моите паранормални преживявания съчетани с психическото ми заболяване хвърлиха голямо петно върху репутацията ми на уфолог и търсач на НЛО.Така например държавата има някаква специална информационна система която събира информация за определени потребители и там е записано, че наблюденията ми на НЛО са представлявали халюцинации.А аз за част от тези наблюдения имам и свидетели.Също никой сериозен човек или учен няма да вярва на болен от параноидна шизофрения човек първо, че наблюденията му на НЛО са истински и второ, че има научен подход в наблюдателната си кариера.



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материя [re: FlLERO99]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано01.08.19 21:15



Абсолютно вярвам, че е така.

О, Файле, желая ти най доброто. Ще го живеем този живот, както можем, а ние можем. Да сме победители. Важното е да обичаме себе си. За всичко!



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материя [re: FlLERO99]  
Автор aiumi ()
Публикувано01.08.19 21:44



В отговор на:

От август 1998ма до август 2005та само съм вървял напред, от август 2005та до края на 2011та само съм вървял назад.Книгите които съм прочел извън следването са главно на теми като авиация, НЛО, военна история, ракети, космонавтика, паранормални явления, книги за разузнавателни организации, малко фантастика.




Единият въпрос е, дали сега продължаваш да четеш,
а другият - на къде вървиш в последно време?



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материя [re: aiumi]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано01.08.19 22:11



Сега в момента не чета, а осмислям живота си и прочетеното.Все пак имам желание и пари да купя и прочета още няколко книги, но със свободно време не съм много добре и се очертава да имам още по-малко свободни дни през следващите няколко години.

В последно време вървя към диабет заради прекомерно ядене и от днес нататък вземам крути мерки срещу тъпченето с храна.А иначе в живота наскоро осъзнах, че от тук насетне борбата ще бъде да запазя сегашното имотно и финансово състояние плюс някой леки надграждания в мини-лаптопи, оптически прибори и дрехи.Като личност отдавна вървя към руски нацизъм и връщането на желязната дисциплина в живота ми.



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материя [re: FlLERO99]  
Автор aiumi ()
Публикувано02.08.19 07:37



За четенето, да, така е, трябва си и време за осмисляне, иначе няма полза.

А дисциплината е много важна, особено по отношение на храненето, работата и др. всекидневни неща,
но тя трябва да се превърне по-скоро в навик и рутина, а да не е непрекъснат самоконтрол и самоограничаване, защото така пък се губи радостта от живота.

Успех ти пожелавам!



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материянови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.08.19 20:03



Ти коя зодия си?



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материянови [re: vida1929]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано02.08.19 20:44



Риба.



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материянови [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.08.19 21:10




Риби -за тях е факт , че каквито и житейски бури и вълнения да се разразяват покрай тях, НЕ се давят, защото се гмуркат на дълбокото.
Сетих се, обаче, че не обичаш да ходиш на море.
Пардон, поправих си правописна грешка.

Редактирано от vida1929 на 02.08.19 22:18.



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материянови [re: vida1929]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано02.08.19 21:49



Факт е, че каквито и житейски бури и вълнения да се разразяват покрай тях, те се давят, защото се гмуркат на дълбокото.
Сетих се, обаче, че не обичаш да ходиш на море.


Как може да напишеш на Файла подобна тъпотия?



Подценяваш неговата интелигентност или какво?

Все още не мога да проумея защо, глуповати хора, държат да се изказват публично?!!!!!



Тема Re: Прочел съм над 200 000 страници юридическа материянови [re: Trickyy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано02.08.19 22:05



Този твой постинг е абсурден и непочтен. И ВСИЧКИ го забелязват. Ако не го съзнаваш, значи ти подценяваш интелигентността на всички наоколо.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.