Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Социалното поведение на жените по заведения и сайт  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано16.07.19 23:29



От поне 15-20 години ми направи впечатление, че когато открият ново вървежно заведение в квартала красивите жени се събират там.После след няколко седмици изчезват и отиват в друго още по-луксозно и вървежно заведение.След това в още по-луксозно и така не можеш да им влезнеш в дирите.Поведението им в интернет е абсолютно същото - щом излезе някой нов и модерен примерно сайт за запознанства и веднага го окупират.Но не се задържат дълго време там и скоро се регистрират в следващия още по-модерен сайт, докато ги намериш те вече са регнати на още по-модерен и вървежен сайт.Така например сайтовете за запознаства като Сладура, Елмаз и Романса пустеят от жени повече сигурно 10 години.Например в Сладура поне от 5 години насам от 100 регнати профила само 2 са женски и там от тази гледна точка комуникация с жени изобщо няма смисъл да се виси и една секунда.Виждал съм и няколко парцала да се контят в автомивката на Бояна където отиват баровци да си мият джиповете.Тези парцали конкретно е ясно, че търсят богати мъже, но не проумявам защо останалите по-нормални жени не се задържат дълго време в по-обикновените кафенета?Много мъже са на мнение, че женската логика е неразбираема за мъжкия пол и че жените правили всичко по най-сложния начин.Но съм чувал само един път и друго мнение, че логиката на жените била желязна.Явно истината както винаги е някъде по средата.



Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: FlLERO99]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.19 01:05



Нали за известно време си разполагал с пари и красиви жени? какъв ти е проблема тогава?
Заглавието не трябва ли да е Антисоциалното поведение на жените?



---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: FlLERO99]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано17.07.19 03:38



еех тигре тигре..

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: FlLERO99]  
Автор aiumi ()
Публикувано17.07.19 09:00



Ами принципно, кафенетата, според мен, изобщо не са добро място за запознанство и за започване на връзка. Общуването там е сведено до такива граници, че няма как да опознаеш предварително човека срещу теб.

Много по-добре това се получава, напр. в работна среда, или в училище или в университет и т.н. а в наши дни и в интернет, ма не в сайтове за запознанство, а във форуми, да речем.

Сега, друг е въпросът, че много младежи и мъже, предпочитат жената да не ги познава предварително, щото виждат в това шанс да се представят за такива, каквито не са. Да се престорят на по-готини, вървежни и прочее, което пък жените се стремят да избегнат и затова избягват подобен тип запознанства.

Говоря за нормалните жени, разбира се. За вървежните кифлочи и прочее красавици, нищо не мога да кажа, не съм се интересувала. :))) Но мога да предположа, че имат някакви канали, по които да разберат кой какъв е, и най-вече, с каква банкова сметка разполага.



Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайтнови [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.19 09:12



вървежни и прочее
За вървежните кифлочи и ...

Ох, тази дума като я срещна и получавам сплитане на червата.
Аз не съм от вървежните жени, мъжът ми също не е вървежен пич, чудя се как сме оцеляли без да сме вървежни .
Стига бе.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайтнови [re: FlLERO99]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано17.07.19 10:03



Понеже днешните жени са като алкохоликът..вечно тества по-високи нива на опиянение.В същото време не му се получава.
В малкия град все пак е по-добре.Няма го чак дотолкова фукането и еснафщината.



Навремето като живеех в София,имаше и много други от моя град.Като се засичахме уикендите в провинцията,те бяха обърнали на шопски акцент.
Кога смениха налъмите с модни чепици,че чак и на шопски проговориха..
Аз така и не си преобърнах езика на шопски.
Макар да живях в София около 4 години.
А някои на 1 година време в София.и копеле..млеко..
Най-ценното качество което осъзнах във времето е,че човек никога не бива да се прави на това което не е.
Понеже истината е че на лъжата краката са къси.
Рано или късно си лъсва всичко.
Та и с тези мом иченца..търсят по-богат чичко с дебел врат.
Една съученичка на жена ми от едно време,се ожени за такава мутра.Грозен,ама грозен.Надут нагъл по снимките,с едни пури в уста..ранчота имал,имоти..пък я води по Бали и екскурзии..
Няма как да повярвам че тази се е омъжила по любов за него.
Като си я спомням каква невзрачна кифла беше..сега е правила пластики май,режими и диети,лифтинг..
Ама селянчето отдолу си личи.
И с мутра до нея.
На никого не завиждам Файле.
Моята жена е дар божи,подарък в моя объркан живот.
И е доказала с времето че истински ме обича.
Понеже ако беше друга..когато бях болен,с проблеми и операции,щеше да ме зареже.
Повечето жени от новото поколение са такива,гледат предимно банковата сметка на мъжа.
Не ги слушай че говорят за идеалите на мъжа,красотата,качествата му.
Щом е с пар,акло ще и квазимодо да е..ще идат при него.
Не всички са такива,но повечето са стратегически.
Дано да си заслужава болката им.

Аз отивам скоро да посрещна моите хора на летището.
Липсваха ми много за една седмица.Постарах се да релаксирам,да свърша това онова докато бяха във България..да мисля и да се моля на Бог.Да ми даде сигурност.
Работа.
Не ламтя за много.А просто искам щастие,работа и шанс.
Но за да се случат тези неща,трябва да следвам Бог.
Да правя правилните неща,да не наранявам хората около себе си.Да търся възможности.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: aiumi]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано17.07.19 10:07



Любов ли бе да я опишеш..яко я разровиш..ще мирише,смърди и люти като отрова..


Да перефразирам поета.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: vida1929]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано17.07.19 10:08



Радвайте се че сте истински.Аз на такива хора обръщам внимание.Истински,обикновенни,земни.И отрудени.
Другите ги отсявам на секундата.
Могат да ме впечатлят интелектуални хора,но не такива които парадират с това колко незаменими специалисти и тесни лауреати са в областа си.
Интелекта е нещо,с което човек не е желателно да парадира.Иначе се превръща в кич и пошлост.
Най-вече търся хора от златната среда.Земни,интелигентни,широко-скроени,но и скромни.
Наглите парчета с два пръста чело и 4-5 теми за разговор ги игнорирам,а другите с приказките за молекулите и ядрата..същи набързо гледам да не съм им в компанията.
Изобщо да откриеш духовно-извисени нормални здраво стъпили на краката си честни и ненахални хора..е рядкост в днешно време .
Колкото и парадоксално да звучи-в АА клуба открих точно такива хора.
Всякакви хора има там,но болшинството са си с интелект,душевност и широкоскроеност доста над средната граница.

Двете най-неприятни категории за мен са тези бичметата,с чалгите,дуенето и смолталка..и приказките само за убиване на времето..както и онези които си мислят че света и вселената трябва да им благодарят че днес дишат.




Идвам с мир и любов!

Редактирано от Desideratum на 17.07.19 10:17.



Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: Desideratum]  
Автор vida1929 ()
Публикувано17.07.19 10:13



Благодаря.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Социалното поведение на жените по заведения и сайт [re: vida1929]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано17.07.19 10:35



Моля.Винаги е добре човек открито да заяви мнението си.
Искам занапред в живота ми да няма неясноти относно работа,работни отношения,връзки и приятелства.
Честно подхождам,но вече никога няма да ставам заложник никому.
Стават..окей,не се търпят..сбогом.
Обикновенно повечето са по средата,но осъзнах..че единственно делата говорят за човека отсреща.
Вървежни уж нахакани мъже и жени по партита..само здравей..здрасти и дотам.
Мога да дам истинско приятелство,но първо те трябва да докажат че са истински хора.
Преди седмица,преди жена ми и сина да заминат към бг,гледам ги едно семейство от Силистра тук,роднини на тая където ми помогна с работа навремето...брат на мъжа и,и жена му..с детето стояха с часове на люлките пред нас в квартала.
От горе ги наблюдавах сигурно половин час как играят с детето отвън.
Понеже детето им имаше опция да почне при жена ми в градината..и бяха затоплили връзки .Уж щяха да ни канят за нов апартамент,за нова кола,за бебе..две години ги чакам вече.
За тези два часа,изобщо не се сетиха за нас.И звънеца знаят кой е,и телефона ми имат..покрай работата в почистването..колеги бяхме все пак.
Понеже детето им ще почва другаде,и вече не сме им полезни.
Когато същия този човек,мъжа работеше навремето в ресторанта при мен му помагах със всичко.Със езика,заплати,документи и какво ли не.Бях го взел под крилото си.
И тогава..пък и до днес..с усмивка..Бати финтроле..бати това,бати онова..чак ми е смешно,вярно че е 7-8 години по-малък от мен,може и 10 да е..ама бати..та бати.
Хубаво че показваш уважение.Ама нека да е на дела..не меркантилно,с ехидни усмивчици и само когато сме ти от полза.
Те,близките им..пък и цялата им почти силистренсйка общност са същите.
Търсят хората стратегически.

Селяндури ти казвам,с дребнаво мислене.
И аз съм от малък град,от 4000 жители град съм,но никога не съм бил такъв селяндур.
Всеки в града ми ме знае че въпреки пиенето..имам интелект,литературни и музикални предпочитания,духовност и класа.
Това е което им липсва на такива хора-интелектуална класа.
И не е нужно да са вишисти,за да са класни.
Кел файда че една част от тях са висшисти и висшистки.
А говорят селски та дрънкат направо.



Идвам с мир и любов!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.