Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: DarkSide]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано23.07.19 21:37



Ами на всеки му трябва гръб и помощ на първо време.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: DarkSide]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано23.07.19 21:40



Няма как да ти отговоря на този въпрос. Имам стимул да стоя трезвен. Цели. Семейство, работа и упехи.
Само си мисля и премятам възможности. Не ми се сапочва никъде наново отначало с език, етаблиране и всичко нанпво.. Ама не знам.. И тук се въртя в омагьосан кръг.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Desideratum]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано23.07.19 21:59



Ако не искаш да пропиеш трябва да се пазиш от ситуации на силен стрес и липса на контрол. А ако заминеш сам в чужбина да си търсиш късмета, ще попаднеш точно в такава ситуация.



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Desideratum]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.07.19 22:14



доста хора работят в други градове и се прибират при семейството само за уикенд и отпуски. ама ти искаш всичко на тепсия.



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: DarkSide]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано24.07.19 09:29



Прав си. Колкото и да ми е срамно да си го призная, семейството ми е като спасителна сламка в момента. И изобщо откакто съм трезвен.
Не мога да си представя, как ще е ако съм далеч от тях.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: lipari]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано24.07.19 09:31



Не, отворен съм и за такива оферти, да.

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Desideratum]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.07.19 10:06



Във всеки случай не ме устройва това днес което е.





Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Desideratum]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.07.19 11:58



Колкото и да ми е срамно да си го призная, семейството ми е като спасителна сламка в момента. И изобщо откакто съм трезвен.

Хич даже не е срамно, защото това е твоята мотивация да се отървеш от алкохолната зависимост. Неотдавна щях да го напиша, когато вида питаше маймуната как тъй нейни познати са успяли повече да не докоснат чашката. Когато човек е силно мотивиран от нещо - за всеки е нещо по-важно от всичко друго - всяка деструктивна зависимост може да бъде преодоляна. Твоят мотив е семейството. От което не следва, че това трябва да е мотивът на ваньо, генчо и пенчо, щото при тебе работи. Туй, последното, ти го пиша, за да не беснееш, когато наливаш акъл някому, пък той не приема.



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: snowprincess]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.07.19 12:01



Ниво 6: Защо живея?

Защото ми е кеф. А сега бай Дилтс да се изкаже какво боксува в живота ми.



А ти защо живееш?



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: snowprincess]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.07.19 12:10



Започнах да отговарям от първото ниво към следващите, по-горни, и ужасно тягостно и досадно ми стана.

Нямаш ли нещо по-развлекателно

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.