Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 21.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: osvoboden pich]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.07.19 11:26



тук е такъв формата, всеки си казва мнението
но в реалността не трябва да хващаме всеки да му "помагаме", само щото си мислим, че сме знаещите и можещите
учим се само от грешките си
колкото и да казваме на някого какво е правилно, той няма да ни чуе, ако не ни е питал и искал съвет
а дори и тогава няма да може по нашия начин
аз на собствените си деца не мога да им кажа какво да правят и какво е правилно, чак ме е яд, че не съм им инсталирала бутончета, с които да ги задействам, камо ли на другите





Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: snowprincess]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.07.19 11:31



най-лесният и мързелив начин да се изкараш умен, знаещ и можещ, е да кажеш за някой че е прост и некадърен



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.07.19 11:56



Той, ако си е прост и некадърен, няма как да стане умен и кадърен, само защото ти не си казал нищо за него.



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Trickyy]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.07.19 12:09



политикът, футболистът или актъорът нека си е тъп и некадърен, тебе те интересуват собствените ти прoблеми, обаче да се захванеш тях да решаваш (което ще ти донесе удовлетворение) е трудно, много по-лесно е да обявиш някой друг за тъп и така да се почувстваш умен и удовлетворен, хем и оправдание имаше че си на този хал, нали нищо не зависи от тебе, а от онези тъпи прости норвеж ... пардон, политици





Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: snowprincess]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано19.07.19 12:19



Така и правя, но въпреки всичко - няма идеален модел - правиш квото можеш и да става квото ще.





Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.07.19 12:23



Не знам в какъв свят живееш

Аз нямам никакви проблеми. Ама никакви! От където и да ме подхванеш, всичко ми е изрядно И според света, и според мен. А, второто ми е по важното.

И съм имала проишествия, трудности, препядствия. Всичко съм решавала с мисъл и замах. Предполагам ти звуча доста самодоволно, но това е истината. Имам си моето смирение, но когато става въпрос за истината, то остава на заден план.

И да, мисля, че политиците са най гнусното племе. Особено българските. Като им видя случайно мазните мутри и ми се повръща. Което, не ме прави нито по умна, нито по хубава.

Подхващаш една интересна тема

Би ли трябвало да отстояваме това, което сме и да го заявяваме на света?
Мисля, в българите, се е наслоил един комплекс заради тази скромност. Да не научат другите, колко ни е добре.

Ми, добре ми е. Освободих се от това


ПП. Този тъп Трол, дори не ми се коментира.

Редактирано от Trickyy на 19.07.19 12:30.



Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Trickyy]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.07.19 12:29



Във връзка с темата








Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Trickyy]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.07.19 13:47



Мисля, в българите, се е наслоил един комплекс заради тази скромност. Да не научат другите, колко ни е добре.

Вярно е и не е без причина, а тя е завистта. Без да споменаваш даже, че ти е добре, достатъчно е само някой, гледайки отстрани да реши, че е така и ... само гледай!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.07.19 16:18



Има го този момент със завистта





Тема Re: Наш Ваньо,алкохолизма му и манията му за величиенови [re: Trickyy]  
Автор aiumi ()
Публикувано19.07.19 21:50



Интересно поведение за човек без проблеми,
чат-пат, като се присети, да идва да наобикали болните и глупавите, за да им каже, че са болни и глупави. :)

Апропо, пише се препятствия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.