Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.06.19 11:41



дай някое по-конкретно обвинение, щот така по принцип ми е трудно да ти отговоря ... ако изобщо това е въпрос, разбира се





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.06.19 11:47



достатъчно конкретна е самата ситуация
и да сложиш 5 емотикони колко е смешно, все тая
да й обясниш в какво вярва и гледа да го прикрие си е смешно и за мен,
каза й, че трепери да признае вяра в християнството пред някого - нещо такова
няма да се връщам да чета
чак пък толкова прозорлив да си за нечии страхове - не си вярвай





Тема Щомнови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.06.19 12:29



мислиш така, не се сещам за друго обяснение, освен коренни разлики в светогледа. Ти си по-умен, ти кажи ако се сещаш за друга причина.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Ето,нови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.06.19 12:37



ти как разбра? А Дарк не разбира, според мен по-скоро се прави, като все пак не се наемам да бъда в душата му и да се изказвам от негово име, правейки се на психоаналитик.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Щомнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.06.19 12:43



обяснение за какво? Не съм сигурен че разбирам какво имаш предвид.

Edit:
Коренни разлики в светогледите на кого и кого? И каква е връзката на тази разлика със страхът ти от присмех?


Редактирано от DarkSide на 28.06.19 12:45.



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.06.19 12:44



Точно!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Занови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.06.19 12:46



това, дето смяташ, че се правя на неразбрала.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Спринови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано28.06.19 12:50



да ми вменяваш страх от присмех, моля!


С поведението си в живота, което съзнателно съм избрала, много често съм обект на присмех и нали се сещаш, че ако ми дреме от това, щях да почна да живея като другите. Когато съм уверена, че живея и постъпвам правилно, ничий присмех не може да ми повлияе. Само си правя изводи за нивото на тези, които се смеят на хубавите неща.
Коренни разлики в светогледите ни на нас двамата, на кого.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 28.06.19 12:50.



Тема Re: Спринови [re: crazymonkey-126377]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.06.19 16:48



Да не ме харесват е чудесно, не ме задължават да ги харесвам. Знам че изтъркано, но Боже колко е вярно.



Тема Re: Спринови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано28.06.19 17:46



С поведението си в живота, което съзнателно съм избрала, много често съм обект на присмех и нали се сещаш, че ако ми дреме от това, щях да почна да живея като другите. Когато съм уверена, че живея и постъпвам правилно, ничий присмех не може да ми повлияе.

и ти и аз сме наясно, че това са само красиви думи, защото с поведението си показваш колко много се влияеш от мнението на напълно непознати хора

ти самата усещаш че използваш религията като щит и убежище, за да се скриеш от проблемите си, а не по предназначението й, и от там идва и поведението ти на гузна и негонена бягаща, щото ако я използваше по предназначение, тогава думите в лилаво щяха да са истина

иначе, да те успокоя, на никой не му дреме в какво вярваш и в какво не вярваш, никой нема да тръгне да те хвърля на лъвовете, на тва модата му мина преди 2000 години (тва за който се интересуваше от модата)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.